PDA

View Full Version : За момчета: Има ли сте случай като моя?



Kraskata92
06-14-2009, 13:32
Така искам да разкажа случка с едно момиче и да знам дали иа и дурги момчета като мене. :)

Така,в момента харесвам едно момиче ама много,не както до сега,тази да я наречем Ива,ме привлича много,много,много ...Уникална красавица е ,има толкова силно излъчване,просто като си помисля за нея полудявам,и се опитвам да мисля колкото се може по-малко щот не мога да я имам,не мога да я имам защото само я виждам по улиците си засичаме погледите.. :lol: :lol: :o Нито ми е някаква позната,нито нищо,няма как да се случат нещата между нас,тъй като даже не се познаваме малко :? Тъ,аз много се мъча,може би ако се познавахме щеше да се случи нещо и аз тогава може би щях да съм най-щастливото момче на земята,защото тази Ива ме привлича на 100%,не като досегашните момичета с които съм се харесвам ...Тъ искам да попитам момчетата,дали са имали такъв случай като мене.. Да харесват момиче ама страшно много,много и да не може да се получи нещи между тях? Има ли такива случаи? :o

BlueFace
06-14-2009, 13:35
Нямал съм такъв случай...
Аз мисля ,че трябва да отидеш да я заговориш и да я питаш за телефон или скайп.И да и се обадиш и да я поканиш на среща.Нещата няма да станат от само себе си.. Просто действай ;)

AFT
06-14-2009, 13:42
И к'во като не я познаваш? Какво те спира да се запознаеш с нея?

Converse333
06-14-2009, 14:22
И к'во като не я познаваш? Какво те спира да се запознаеш с нея?
+1

Kraskata92
06-14-2009, 14:35
Хора аз не съм такъв момче,сваляч.. Аз съм много срамежлив,и винаги когато се е получавало нещо между мене и някое момиче,е станало защото или е от моят или от моя квартал,демек преди това се познавам с нея и спомтанно се е получило,просто не съм толкова смел,че да я спра на улицата да и кажа здрасти аз съм Краси имаш ли скайп? :o

hanovete
06-14-2009, 15:02
ами ти ако отидеш с мисълта че си срамежлив си загубен бе чове....гледай с нещо да и грабнеш акъла ...некой лаф нещо от тоя сорт....огънче поискай просто я заговори и не бъди тъп да мълчиш

vio
06-14-2009, 15:17
ave kraska tazi iva s dalga 4erna topirana kosa li e i hodi vse na tok4eta

Faces
06-14-2009, 15:30
Ае братле едва ли я харесваш по скоро много много искаш да я излашкаш 8)

Lysit0
06-14-2009, 15:48
Не съм момче ,но ще ти дам един съвет...
3ащо просто не я заговориш.....? :)

haritov
06-14-2009, 16:41
Така искам да разкажа случка с едно момиче и да знам дали иа и дурги момчета като мене. :)

Така,в момента харесвам едно момиче ама много,не както до сега,тази да я наречем Ива,ме привлича много,много,много ...Уникална красавица е ,има толкова силно излъчване,просто като си помисля за нея полудявам,и се опитвам да мисля колкото се може по-малко щот не мога да я имам,не мога да я имам защото само я виждам по улиците си засичаме погледите.. :lol: :lol: :o Нито ми е някаква позната,нито нищо,няма как да се случат нещата между нас,тъй като даже не се познаваме малко :? Тъ,аз много се мъча,може би ако се познавахме щеше да се случи нещо и аз тогава може би щях да съм най-щастливото момче на земята,защото тази Ива ме привлича на 100%,не като досегашните момичета с които съм се харесвам ...Тъ искам да попитам момчетата,дали са имали такъв случай като мене.. Да харесват момиче ама страшно много,много и да не може да се получи нещи между тях? Има ли такива случаи? :o


1 месец ви давам заедно

anito0
06-14-2009, 16:49
ее случаи като тези са наѝ-хубавите,пьрво че е по-забавно и второ че е по-забавно ...заговори я изобщо не с езамисляѝ ;)

fenasf
06-14-2009, 17:43
ами точно като твоя не но съм имал подобен...

BlueFace
06-14-2009, 19:11
Хора аз не съм такъв момче,сваляч.. Аз съм много срамежлив,и винаги когато се е получавало нещо между мене и някое момиче,е станало защото или е от моят или от моя квартал,демек преди това се познавам с нея и спомтанно се е получило,просто не съм толкова смел,че да я спра на улицата да и кажа здрасти аз съм Краси имаш ли скайп? :o

Ние не можем да те направим смел....Като не я заговаряш няма как ей така от нищото да стане нещо...Или и казваш или оставаш на сухо..
Гадно ,но факт :?

Deggar
06-15-2009, 09:12
Сегашното ми гадже е момичето, в което се влюбих толкова много както и ти си сега. Все още си обичам сладуранката и имам чувството, че некога няма да престана! Един съвет - давай ! Аз за малко да си остана с чакането ако не ми бяха приятелите ! :grin: Пожелавам ти късмет !

Nam3less3
06-15-2009, 09:17
Хора аз не съм такъв момче,сваляч.. Аз съм много срамежлив,и винаги когато се е получавало нещо между мене и някое момиче,е станало защото или е от моят или от моя квартал,демек преди това се познавам с нея и спомтанно се е получило,просто не съм толкова смел,че да я спра на улицата да и кажа здрасти аз съм Краси имаш ли скайп? :oЩе бъдеш измъчван от мисли за такива момичета постоянно, докато не направиш нещо. То за това са дадени подобни ситуации, за да ни карат да избием срама и да "станем свалячи". Ако нямаш достатъчно воля за това, ще си носиш последствията(а именно, тази несподелена любов, за която говориш).

djuki
06-15-2009, 09:28
върви се запознай с нея можеш да изпуснеш шанса са живота си :?

Kraskata92
06-16-2009, 13:28
Благодаря на всички,които се отзоваха на темата,ще се опитам да махна моята идиотска срамежливост (много се ядосвам,че съм толкова срамежлив) и ако я видя следващия път да я спря :) Мерси много на всички :)