PDA

View Full Version : СЪВЕТ



markeduser
06-14-2009, 14:28
Здравейте : )

Ей момичета,здравейте,от вчера ми се върти в главата идеята за втори цвят на косата ... Аз съм с къса коса,доста къса,с дълъг бретон обаче,отзад понякога я вдигам на бодлички примерно.И сега си мисля 1-2 червени кичура на бретона примерно илииии връхчетата отзад да ги направя червени,може биии.Илиии ... не знам,дайте някви свежи идеи : )

Помеждудругото съм с черна коса : ) Попринцип е много много тъмно кафява но веднъж преди около 3-4 месеца се къносах но вече къната падна ; )

bubblebabe
06-14-2009, 14:30
снимка

цветове много....

hisy
06-14-2009, 17:30
Здравейте : )

Ей момичета,здравейте,от вчера ми се върти в главата идеята за втори цвят на косата ... Аз съм с къса коса,доста къса,с дълъг бретон обаче,отзад понякога я вдигам на бодлички примерно.И сега си мисля 1-2 червени кичура на бретона примерно илииии връхчетата отзад да ги направя червени,може биии.Илиии ... не знам,дайте някви свежи идеи : )

Помеждудругото съм с черна коса : ) Попринцип е много много тъмно кафява но веднъж преди около 3-4 месеца се къносах но вече къната падна ; ) пробвай със много светло русо.. може би ще ти отива :)

billytalent
06-14-2009, 17:35
Направи се с червено най-добре,аз мислех пак да си правя сини кичури,но сега реших едната страна да ми е черна другата червена :)