PDA

View Full Version : Подмяна на зъби



frics
06-14-2009, 15:13
Здравейте! Аз съм момче на 15 години и имам малък проблем със зъбите..първите два горни са ми малко по големи от обикновено, но по големият проблем са двата зъба до тях..Те са доста криви и се получават неприятни дупки които развалят цялата ми усмивка и сега ме е срам да се усмихна..И по този въпрос реших да се посъветвам с професионалисти какво да направя - да ги сменя ли или да се изправят по някакъв начин защото всички останали зъби са ми добре само тези развалят всичко.

YaNcHeToOo
06-16-2009, 08:23
За кривите зъби-брекети или шини, както казаха по-горе...а не можах да те разбера...по-широк ли е единия от другия или е по-дълъг?

kalpazanka
06-16-2009, 09:52
^Ти направи ли си труда да вникнеш в проблема, преди да пишеш?!

Авторе, май ще ти се наложи да носиш шини. Не е болка за умиране, гадното е като ти "свиват" металната рамка, за да се наместят зъбите. Но се свиква. А и първите видими резултати ще те въодушевят.

lipstik
06-16-2009, 17:04
^Ти направи ли си труда да вникнеш в проблема, преди да пишеш?!

Авторе, май ще ти се наложи да носиш шини. Не е болка за умиране, гадното е като ти "свиват" металната рамка, за да се наместят зъбите. Но се свиква. А и първите видими резултати ще те въодушевят.


Мисля,че тя вече е голяма за шини.Само брекетите ще я оправят.