PDA

View Full Version : болки в врата



foreverr
06-14-2009, 15:41
:) Здравейтре.Тази сутрин като станахи осетих една много гадна болка в врата, но то не е точно в врата , а е мааалко под врата и ме боли сякаш коста вътре, а не сухожилията както когато е схванато.Някво гадно е и като су мърдам врата на ляво и на дясно мн кофти боли-от какво може да е??? :(

foreverr
06-14-2009, 15:51
Няма страшно.Спала си на криво,но ако болките продължат 2-3 дена иди на доктор..
Ок, но дано да е от спане на криво, защото мисля, че за 1 път ме боли точно по този начин....

PlamenMEN
06-14-2009, 21:26
Може и да си изстинала, в жегите човек отваря прозореца и се развива, ама нощно време захладнява. Това влияе доста на отпусналия се заспал организъм.

clever
06-15-2009, 12:19
понякога ако си се натоварила много става така :)
или както казаха горе-схващане от хладно или спане на криво ..
ако и утре те боли можеш да отидеш на лекар;защото на една приятелка я болеше много силно врата;трудно го движеше дори и след преглед при лекар се оказа;че има приклещен нерв или нещо такова . ..

:)

WildGirl
06-15-2009, 14:56
Може и от възглавницата да е

foreverr
06-16-2009, 19:36
:grin: Днес съвсеммалко ме боли и сигурно до утре ще ми е минал :) Благодаря на всички за мненията и помоща.Иначе вероятно е станало защото спах на вентилатор, който май ми духаше в врата.От възглавницата не е, защото я имам от 2 години и е ортопедична и скъпа.