PDA

View Full Version : Как да накарам майка ми :S спешно,за днеска



grrrrr
06-14-2009, 17:55
трябва ми малко помощ.
Значи как да накарам майка ми утре да ме пусне да не ходя на училище?Какво да и кажа? И на вас когато не ви се ходе на училище какво казвате на родителите си?
Аз и без това съм болна (не от много скоро де) кашлям и ми е запушен постоянно носа.Попринцип ходя редовно на училище за цялата година да ме е нямало най мн. 3-4 дена.
Искам малко да си почина,че ми е доста уморено,сутрин имам чувството, че ще припадна.Утре като ида в гадното училище само ще ми надуят главата.Искам малко почивка!
И без това ще е хубаво да си понауча 1 ден добре,че нали след 1 седмица свършваме някои училище.

Айде моля ви предложете какво да и кажа,до днеска най-късно 1 часа вечерта :-D


А и няма да стане да кажа,че ме боли нещо
1-во няма да повярва
2-ро аз вече и споменах,че не ми се ходи ,тъй че нестава :(

Ако и се помоля или ако намеря какво да и кажа може и да си остана у нас :smt102

got2Bthe1
06-14-2009, 17:58
Кажи и че ти е лошо и исикаш да си починеш.Ако нямаш оценки за оправяне или си оформена ще те пусне....Успех!

Goddess
06-14-2009, 17:59
Това е училище, няма отпуски и майчинства, какво значи да си вземеш почивка... Майка ти ходи на работа - и ти ще ходиш на училище. На никой не му се става рано.
Ако наистина не се чувстваш добре - ок, кажи й. Но ако е само защото не ти се ходи, е лигавщина. Цяла година си издържала, още 1-2 седмици няма да издържиш...

Lysit0
06-14-2009, 18:00
Яж суров картоф или тебешир.,за да вдигнеш температура... :D :D :D
Ами кажи,и че ти е лошо ,че си отцъствала в годината 3 пъти най -много,лpедполагам тя знае това нещо,че имаш нужда от почивка...

tonie__
06-14-2009, 18:03
казвам и че не ми се ходи,тя ме гледа,аз я гледам,тя ми казва добре и тва е

grrrrr
06-14-2009, 18:18
хаха ще пробвам и аз да я гледам

а това с картофа и другото вярно ли е? :D Аз и без това се съмнявах,че имам температура обаче неможах да намеря термометър.

а майка ми не се трепе от работа.седи в един офис и цял ден си дрънка с колежки или пък седи на компютъра й


а наистина аз се чуствам като пребита въпреки,че не си лягам късно и не правя кой знае какво през деня.Просто това училище наистина много ме натоварва.И явно нещо друго ми има, защото сутрин и през деня съм като зомби,даже не мога да се фокусирам.

grrrrr
06-14-2009, 18:18
...

grrrrr
06-14-2009, 18:19
хаха ще пробвам и аз да я гледам

а това с картофа и другото вярно ли е? :D Аз и без това се съмнявах,че имам температура обаче неможах да намеря термометър.

а майка ми не се трепе от работа.седи в един офис и цял ден си дрънка с колежки или пък седи на компютъра й


а наистина аз се чуствам като пребита въпреки,че не си лягам късно и не правя кой знае какво през деня.Просто това училище наистина много ме натоварва.И явно нещо друго ми има, защото сутрин и през деня съм като зомби,даже не мога да се фокусирам. :-o

tonie__
06-14-2009, 18:22
не пускай един пост по хиляда пъти де . нормално да се чивстваш така,не си единствена.даскалото свършва след 10 дена,няма да умреш ако поседиш малко :?

qsmin
06-14-2009, 18:24
моита мислеше че се правя чче ме боли и ми прати куцаща на даскало.вечерта отидохме да ми видят крака и се оказа че 4 кокалчета някъде там около пръстите са се разместили и са се изкарали от местата си.но жената ме прати че живея и на 45 мин път от даскало и съм пеша.добре че не ьодя сама че приятелката ми буквално ми бееше патерица.иначе сестра ми казжа че я боли главата или нещо такова
и я остаа. 5 дена се ската щот била слънчасала :D и 1 път каза че има температура и за да нагрее термометъра го държала в тостера :D и го счупила и от притеснение си доката достоверен блед вид :D колкото по големи сме толкова по малко ни вярват........ех живот живот.....

john95
06-14-2009, 18:28
Защо ще я лъжеш, че ти е зле... Като можеш да кажеш, че ще има някакво представление или там нещо да измислиш като - Спортен празник и тн... :D

Аз редовно пропускам я някой "Спортен празник"; Току виж има външно оценяване само в нашето училище, защото имаме добри ученици и министерството иска да покаже, че не е толкова зле и тн.... :D

Ама ако майка ти се интересува много от.. общо казано даскало - Все ще намери да пита някой "Как мина спортния празник" :D - И тогава всичко отива на Кино...

Моята майка веднъж се вкара в едни филми - там конспирации, че аз всъщност съм я излъгал и тн... Ама то тогава беше просто съвпадение и си нямахме даскало и оттогава казва само и единствено: "Добре" :D

grrrrr
06-14-2009, 19:49
моита мислеше че се правя чче ме боли и ми прати куцаща на даскало.вечерта отидохме да ми видят крака и се оказа че 4 кокалчета някъде там около пръстите са се разместили и са се изкарали от местата си.но жената ме прати че живея и на 45 мин път от даскало и съм пеша.добре че не ьодя сама че приятелката ми буквално ми бееше патерица.иначе сестра ми казжа че я боли главата или нещо такова
и я остаа. 5 дена се ската щот била слънчасала :D и 1 път каза че има температура и за да нагрее термометъра го държала в тостера :D и го счупила и от притеснение си доката достоверен блед вид :D колкото по големи сме толкова по малко ни вярват........ех живот живот.....

И мен една сутрин като станах и едвам стъпвах и си отидох на училище даже си охках като стъпех.И бях с автобуса и майками вика нищо ти няма.Все пак мойто не беше счупване или нещо такова явно съм спала доста накриво вак и в стаята беше студено.

Не е чесно повечето родители като им кихнат децата и си ги оставят вкъщи,ама има някои др. където болни ходят :x

grrrrr
06-14-2009, 19:50
Защо ще я лъжеш, че ти е зле... Като можеш да кажеш, че ще има някакво представление или там нещо да измислиш като - Спортен празник и тн... :D

Аз редовно пропускам я някой "Спортен празник"; Току виж има външно оценяване само в нашето училище, защото имаме добри ученици и министерството иска да покаже, че не е толкова зле и тн.... :D

Ама ако майка ти се интересува много от.. общо казано даскало - Все ще намери да пита някой "Как мина спортния празник" :D - И тогава всичко отива на Кино...

Моята майка веднъж се вкара в едни филми - там конспирации, че аз всъщност съм я излъгал и тн... Ама то тогава беше просто съвпадение и си нямахме даскало и оттогава казва само и единствено: "Добре" :D

:D Много добра идея

Тя мойта въобще не се интересува ама се ще пита някой дали и те имат такива работи

PlamenMEN
06-14-2009, 21:30
Това е училище, няма отпуски и майчинства, какво значи да си вземеш почивка... Майка ти ходи на работа - и ти ще ходиш на училище. На никой не му се става рано.
Ако наистина не се чувстваш добре - ок, кажи й. Но ако е само защото не ти се ходи, е лигавщина. Цяла година си издържала, още 1-2 седмици няма да издържиш...
+1

sweatkiss
06-15-2009, 09:20
За радост моита майка е пич и като и кажа Мамо,утре няма да ходя на даскало ,тя вика Добре само се обади на шофъора да не те взима 8-) Кажи и ,че има мн малко време до завършването ти и никои от класа няма да ходи... 8-)

lipstik
06-15-2009, 10:56
Обясни и каква е ситуацията.Кажи и,че се чувстваш като парцал и че 1 ден ако отсъстваш нищо няма да стане.

misssy
06-15-2009, 13:30
То май деня в който не искаше да ходиш мина, кажи как нави майка си или си ходила :?

grrrrr
06-18-2009, 12:49
................................

grrrrr
06-18-2009, 12:50
То май деня в който не искаше да ходиш мина, кажи как нави майка си или си ходила :?

Ами отидох ама на следващият ден не отидох :D тя ми са разкряска вика ставай ставай ама аз и викам спи ми се и си заспах
И не съжелявам


И тъйкато вече темата вече е минала администраторите могат да я истрият :)

clever
06-18-2009, 14:31
оф на нашите ако кажа;че ме боли нещо ще кажат-лягай да спиш;не ходи на даскало и после на лекар ..
ама аз не ги лъжа че съм болна . . .
:D :D

brokeninside13
06-18-2009, 15:30
Попринцип аз имам мигрена която съм си болна от нея завинаги. Не се лекува ((ако незнаете какво е това: http://www.lekar.bg/news-56/info-362/%D0%9C%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0/ на мен от нея ми изтръпва ръката, адско главоболие и мн. други гадни симптоми)) и попринцип много добре лъжа и даже и да нямам мигрена в този ден започвам на майка ми "Офф леле ако знаеш как ме боли главата, напрао не мога да хода" и такива глупости. Даже съм лъгала че съм повръщала :D Но я лъжа когато адски много ми се спи, или когато адски много ме мързи да ходя на даскало.

laila_94
06-19-2009, 18:21
ами вземи бележка от някой твой приятел и няма да казваш на майка си .. :) а през деня ще си някъде навън с приятели

grrrrr
10-08-2009, 16:01
Попринцип аз имам мигрена която съм си болна от нея завинаги. Не се лекува ((ако незнаете какво е това: http://www.lekar.bg/news-56/info-362/%D0%9C%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0/ на мен от нея ми изтръпва ръката, адско главоболие и мн. други гадни симптоми)) и попринцип много добре лъжа и даже и да нямам мигрена в този ден започвам на майка ми "Офф леле ако знаеш как ме боли главата, напрао не мога да хода" и такива глупости. Даже съм лъгала че съм повръщала :D Но я лъжа когато адски много ми се спи, или когато адски много ме мързи да ходя на даскало.

разбирам...понякога се налага да поизлъжеш :D