PDA

View Full Version : бремнна...?



bebeto91
06-14-2009, 18:44
здравейте,пиша ви с един странен въпрос.пия Регулон-противозачатъчни,от 2 години без пропусната таблетка.с приятеля ми ползваме и презервативи и не свършва в мен.на 18 съм за справка.на 28.02 имахме инцидент със скъсан презерватив,после си ми дойде нормално цикъла,после не сме имали инциденти,идва ми редовно (на 28 дни от хапчетата) само че от средата на април при стискане на гърдите потича някакав бял или прозрачен секрет и леко болят.цикълът ми си е редовен,сапо последните два пъти беше по-слаб.не ме пращайте веднага на лекар,знам че трябва,но няма как сега,затова само искам да питам според вас може ли да съм бременна?

radoslav4o
06-14-2009, 19:12
Как няма как сега? Става въпрос за теб и твоето здраве?!?!
Иначе поне си купи тест за бременост!
И ОТИДИ НА ЛЕКАР !!!

Extremescream
06-14-2009, 19:15
ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ И ГИНЕКОЛОГ
Аман от тъпи теми и още по-несъобразителни хора....

smallbab
06-14-2009, 19:17
ах мила това са 4 месеца трябваше да има вече белези които да си личат....не съм сигурна но мисля че е раничко да имаш...кърма..дори да си бременна.....виж....днес се успокой в моменра е безразлично каквто и да правиш....утре си вземи 1 шуар чекче за 2.70 и си гледкай чертиичките 8) даже си вземи 2 теста и други ден веднагически като станеш фащаш 2-рото тестче и с пъровото пишкане сутринта проверяваш ако и 2-та се окажат отрицателни....не си бременна.може да е нещо по-лошо (не искам да те плаша) или нещо незначително но се успокой....не се шаашкай няма да промениш нищо така :)

hamacs563
06-14-2009, 19:26
Виж и аз казвам да идеш на лекар и няма ама не е възможно сега наистина това е твоето здраве :o както ти каза момичето преди мен вземи си и тест за всеки случай.Регулона мама го пи 2 години и смятаи че наддаде с 30 кг и и обърка мн здраво хормоните.На 18 си за единия секс не си струва да пиеш регулон можете и само с презервативи

bebeto91
06-14-2009, 19:36
благодаря на всички за отговорите,май наистина ще взема тест тия дни.въпроса е,че съм говорила с гинеколког за секрета и не ми спомена бременността като възможна причина,затова искам да знам дали според вас е възможно да съм бременна и дали теста ще хване евентуална бременност не в 1-2 а в евентуален 3-4 месец

MarkKnight
06-14-2009, 19:38
Момиче помни нещо,Здравето е преди всичко ! ходи на лекар !

bebeto91
06-14-2009, 19:41
подчетах ,че нямам нужда от съвети да ида на лекар,казах вече,че съм и разговаряла с такъв.имам конкретни въпроси и моля за отговор на тях

Extremescream
06-14-2009, 19:48
Ние да не сме врачки?'Според вас бременна ли съм?'
Да,според мен си бременна с тризнаци.Обаче моето мнение не дава какъвто и да е отговор...Господи,на 17 да е толкова зле човек....Не е реално просто.
Ако теста е отрицателен-значи няма да ставаш мама.
Отиди на лекар да ти помогне с другите проблеми.

d0itwell
06-14-2009, 20:26
бременна не си 100% .. но ти предлагам да спреш да приемаш хормони и да отидеш на лекар

MartiSSima
06-14-2009, 20:57
Разбирам те и аз бях така до вчера, уплашена.Няма начин направи си тест и потърси съвета на гинеколог.При теб е и по гадно защото си с 4 години по малка от мен и си наплашена а аз бях откачила не можех да осъзная факта че има възможност да стана майка а не съм готова за това!Умната следващия път!

lipstik
06-15-2009, 10:16
Може и да не си бременна,ама това,че ти тече бял секрет от гърдите определено не е добре и колкото и да не искаш трябва да отидеш на лекар.

kalpazanka
06-15-2009, 10:53
Консултирай се с мамолог. И още нещо- минавало ли ти е през ум, че секрецията може да е следствие от приемането на противозачатъчни? Прочети си листовката.
Аз бях на тръни цял месец, защото се наложи да сменям противозачатъчни и в листовката на новите пишеше като нежелан ефект появата на кърма.

chelsea
06-15-2009, 11:50
от противозачатъчните е. нищо ти няма! :)

dshiznit
06-15-2009, 11:56
Аве няма как да си бриминна щом имаш редовен цикъл. А пък другото може да са ти се объркали хормоните от хаповете и за това гърдитети да прават глупости.

Shia
06-15-2009, 13:20
здравейте,пиша ви с един странен въпрос.пия Регулон-противозачатъчни,от 2 години без пропусната таблетка.с приятеля ми ползваме и презервативи и не свършва в мен.на 18 съм за справка.на 28.02 имахме инцидент със скъсан презерватив,после си ми дойде нормално цикъла,после не сме имали инциденти,идва ми редовно (на 28 дни от хапчетата) само че от средата на април при стискане на гърдите потича някакав бял или прозрачен секрет и леко болят.цикълът ми си е редовен,сапо последните два пъти беше по-слаб.не ме пращайте веднага на лекар,знам че трябва,но няма как сега,затова само искам да питам според вас може ли да съм бременна?


Протичането на секрет от гърдата е заболяване съврзано с гърдите ти,не с бременност.Попринцип секрет,бучки или нещо необичайно появило се на гърдите ти е е синптом на рак на гърдата.Не искам да те плаша,не съм доктор,но съм чела за подобни признаци.Прегледай си гърдите.