PDA

View Full Version : помощ-напукана кожа на ръцете и краката



bebygirl
06-14-2009, 19:12
Здравейте имам следния проблем от нз вече колко години:стане ли топло времето навун и ми се напукват руцете и краката стават като на баби4ка,а в момента гледам 4е не на ходилото ,а отпред направо до кръв се е стигнало,защото тя ме сърби кожата... ужас предполагам ,че е от липса на витамини ,но бих искала ако някои знае да ми препогъча да се мажа с нещо ,защото не издържам вече, кожата на краката ми изглежда като на пра баба ми ;( ,а аз сум едва на 17 :(

Nadelina
06-14-2009, 19:33
Крем Здраве? ... И не чеши, защото колкото и да е малко напуканото след чешането става 5 пъти повече.

billytalent
06-14-2009, 19:35
Трябва ти крем,в който има глицерин

damdam
06-14-2009, 19:36
Отиди на дерматолог, който да ти предпише нещо.

tonie__
06-14-2009, 19:41
в каталога на еъвън или орифлейм,забравих,имаше един крем,който много го хвалеха специално за крака

moon_flower
06-14-2009, 19:45
О не,за нищо на света недей да си мъчиш кожата с Ейвън и Орифлейм...ти имаш сериозен проблем,а тези продукти не са с най-доброто качество.Отиди да дермтолог,защото щом до кръв се стига значи наистина е сериозно.Обикновение кремове и тем подобни няма да те оправят.Сигурно ще ти предпише нещо по-спецално.Успех и дано се оправиш . :)

bebygirl
06-14-2009, 20:15
Blagodarq na vsi4ki za mneniqta... maja se s krem zdrave ,no ne pomaga ;[ ,a za lekar mn puti sum mislila da hodq,no nz neudobno mi e da ida i da kaja na li4nata lekarka iskam napravlenie za podoben lekar nz 6to :(

damdam
06-15-2009, 06:42
Аз като съм ходила на дерматолог не съм искала направление от никого. Просто си отиваш...

mynichka
06-15-2009, 06:56
И аз преди имах някаква алергия и станеше ли пролет кожата на ръцете ми почваше да се бели и ми предписаха витамин А ..едни такива малки хапченца пуках си ги с игла и разтвора се мажеше, обаче мирешеше ужасно :?

lipstik
06-15-2009, 10:35
Blagodarq na vsi4ki za mneniqta... maja se s krem zdrave ,no ne pomaga ;[ ,a za lekar mn puti sum mislila da hodq,no nz neudobno mi e da ida i da kaja na li4nata lekarka iskam napravlenie za podoben lekar nz 6to :(

Е защо да ти е неудобно,нали ще и обясниш причината.Иначе си вземи някое по мазно кремче,да хидратира кожата.