PDA

View Full Version : Чувството да си самотен..



Fallen`Angel
06-14-2009, 19:24
На вярно на всеки му се е случвало да се чувства самотен. Ето, че този момент при мен дойде отново. Трудно ми е без нея, признавам си, но като че ли от една страна съм по спокоен. Гледам и обмислям всичко, не реагирвам импулсивно. На това се научих от тази връзка - че не трябва да реагирам прибързано. Научих, че колкото и да показваш, че обичаш някого, ако той не чувства същото ще изглежда, че го задушаваш. Интересно ми е защо когато човек обича, истински, то бива нараняван от хората, които най-малко очаква? Защо повярвах ? Защо повярвах на нейните думи, че няма да ме нарани ? Защо така се получиха нещата ? Та аз исках да бъда само с нея и тя само с мен, а то какво стана.. Чувствам се много объркан, искам време за всичко. Искам да се откъсна от този шибан град, от тези шибани интриги в които ме замесват. Да отида на морето ако трябва за 3 месеца на почивка, но просто да не виждам хората, които ме нараниха. Които ме накараха да се затворя дълбоко в себе си и да страдам от несподелена любов. Повярвах, че я открих. Тя ми го доказа по такъв начин, че да повярвам..но вярвах като малко дете ?
В момента в мен се крият чувства на любов, омраза, яд и отвращение така да го кажа. Знам, че я обичам и то много при това. Мразя я затова, че се подигра с мен и ме остави без обяснение. Яд ме е, че толкова време пропилях, но поне не съжалявам, защото научих много работи за живота. Едно от които е да не вярваш на 100%, да се отдадеш, да живееш за нея..Отвращението получих към нея, когато разбрах какви неща е правила.. Съжалението ми към нея е, че казах думи, които не заслужаваше тогава, но от ярост ги казах.. Направих неща, за които ще съжалявам може би близките 2-3 години докато я виждам... Дано един ден ми даде шанса.. :(

Take_That
06-14-2009, 19:36
Интересно ми е защо когато човек обича, истински, то бива нараняван от хората, които най-малко очаква?

Бях го написала в една друга тема, ще го напиша и сега - най-често срещаната грешка в любовта е, че не оценяваме човека до себе си, това че той дава всичко за нас, че ни обгражда с любов и внимание, а ние го тъпчем едва ли не :( На мен ми се е случвало, това което и на теб (давах любов, но в замяна на това не получавах) и знам как се чувстваш, самата аз в момента също се чувствам самотна, но просто живота продължава и трябва да го живеем такъв какъвто е.
Според мен е по-добре, че си се разделил с това момиче, защото човека до теб освен да взима трябва да знае и да дава, а явно твоето момиче не го е правило. Знам, че ти е трудно, но не губи надежда и не изпадай в отчаяние, добро момче ми се виждаш и съм сигурна, че ще намериш момичето, което ще ти пасне идеално. :) И пак ти казвам - не се депресирай, а просто се радвай на живота, защото е само един :) Успех :)

sladkish_14
06-14-2009, 19:44
И аз се чувствам така .. Да избягаме двамата ? :)

Faces
06-14-2009, 19:47
Братле разбирам те на 100% сякаш аз съм писал тези думи.Знам колко е трудно знам колко боли и че най боли от чувството че си предаден излъган.Просто такива неща се случват само това мога да кажа и си го повтарям сам на себе си за да не се ровя колкото повече исках да знам да разбера защо толкова повече болеше.ОТ един месец не съм спал повече от 4-5 часа.Но не се предавам не го прави и ти просто ако трябва напук го прави но продължавай да живееш не съм открил как да се измъкна от проклетата ситуация но знам че ако стоя няма и да намеря.Просто стискай зъби търпи и се бори ако имаш нужда да поговориш с някой насреща съм :)

zevzeck
06-14-2009, 20:01
Аз винаги съм бил самотен,никога несъм имал гадже или приятелка,свиква се :)

doomkillerr
06-14-2009, 20:05
Братле разбирам те на 100% сякаш аз съм писал тези думи.Знам колко е трудно знам колко боли и че най боли от чувството че си предаден излъган.Просто такива неща се случват само това мога да кажа и си го повтарям сам на себе си за да не се ровя колкото повече исках да знам да разбера защо толкова повече болеше.ОТ един месец не съм спал повече от 4-5 часа.Но не се предавам не го прави и ти просто ако трябва напук го прави но продължавай да живееш не съм открил как да се измъкна от проклетата ситуация но знам че ако стоя няма и да намеря.Просто стискай зъби търпи и се бори ако имаш нужда да поговориш с някой насреща съм :)

И аз съм попадал в същото полужение... Много е кофти така и много боли, но след време става по добре! Живота е жесток в кякои отношения и към някои хора. Преди няколко месеца и аз се чудих къде сбърках и защо всичко се обърна с главата на долу - искаше ми се да върна времето на зад! Точно като автора на темата и аз не съжалявам за нищо, защото разбрах доста неща от вичко което преживях!

П.С. - Дръж се човече, защото живота е пред теб! Най-хубаво е да го споделяш с момиче който те приема такъв какъвто си и ти дава това което и ти и даваш, а именно ЛЮБОВ!!! :)

Fallen`Angel
06-14-2009, 20:16
Всичко беше така, както ти го казваш. Всеки даваше любов на другия. Но от край време се карахме доста и аз не смеех да сложа края, защото знаех, че ще се оправим. Но тя го сложи..без да ми даде шанс и без нищо..явно така е било писано.

Ilikeliljon
06-14-2009, 20:17
Абе момче я се стегни. Знам че си страдал и страдаш. И аз съм страдал. Не си прави грешни изводи отведнъж. Тя не е единственото момиче на света, че да смяташ, че това, което тя е направила е мерило за всички жени. Просто преценявай, усещай и ще видиш, че така ще ти е по-лесно :) :)

DeadpooL
06-14-2009, 20:38
И аз съм самотен :(

Faces
06-14-2009, 20:59
Абе момче я се стегни. Знам че си страдал и страдаш. И аз съм страдал. Не си прави грешни изводи отведнъж. Тя не е единственото момиче на света, че да смяташ, че това, което тя е направила е мерило за всички жени. Просто преценявай, усещай и ще видиш, че така ще ти е по-лесно :) :)
Така е ти си прав но нали знаеш отначало първите 1-2 месеца как те наляга едно много гадно и тегаво чувство.Чувството че тя е била единствената и ще си умреш сам.То естествено не е така но с просто с времето отминава това чувство.Така че не го "съди" че страда доста и се чувства така напълно е нормално нека се настрада и тоя период ще отмине :)

radybt
06-14-2009, 21:01
Братле разбирам те на 100% сякаш аз съм писал тези думи.Знам колко е трудно знам колко боли и че най боли от чувството че си предаден излъган.Просто такива неща се случват само това мога да кажа и си го повтарям сам на себе си за да не се ровя колкото повече исках да знам да разбера защо толкова повече болеше.ОТ един месец не съм спал повече от 4-5 часа.Но не се предавам не го прави и ти просто ако трябва напук го прави но продължавай да живееш не съм открил как да се измъкна от проклетата ситуация но знам че ако стоя няма и да намеря.Просто стискай зъби търпи и се бори ако имаш нужда да поговориш с някой насреща съм :)

И аз съм попадал в същото полужение... Много е кофти така и много боли, но след време става по добре! Живота е жесток в кякои отношения и към някои хора. Преди няколко месеца и аз се чудих къде сбърках и защо всичко се обърна с главата на долу - искаше ми се да върна времето на зад! Точно като автора на темата и аз не съжалявам за нищо, защото разбрах доста неща от вичко което преживях!

П.С. - Дръж се човече, защото живота е пред теб! Най-хубаво е да го споделяш с момиче който те приема такъв какъвто си и ти дава това което и ти и даваш, а именно ЛЮБОВ!!! :)
Изпитвал съм болката и също знам какво ти е... :) НО ...."Дръж се човече, защото живота е пред теб! Най-хубаво е да го споделяш с момиче който те приема такъв какъвто си и ти дава това което и ти и даваш, а именно ЛЮБОВ!!!" <--ето за това си заслужава да се бориш...а именно,до откриеш истинската любов!

cskar43t0
06-14-2009, 21:32
Аз винаги съм бил самотен...Винаги съм искал едно,единствено момиче и винаги съм си казвал:"Може би някой ден тя ще запълни тази самота".Но ето,че мина доста време и е все същото ;( Но продължавам напред с последното ми останало нещо:надеждата ;(

Neznachitelen
06-14-2009, 21:33
Аз винаги съм бил самотен...Винаги съм искал едно,единствено момиче и винаги съм си казвал:"Може би някой ден тя ще запълни тази самота".Но ето,че мина доста време и е все същото ;( Но продължавам напред с последното ми останало нещо:надеждата ;(
Брат няма незаменими хора :o

cskar43t0
06-14-2009, 21:52
Брат повярвай има...Някой ден ще разбереш и ти :) Просто не си в моята ситуация...да отделиш на 1 момиче 1 година и накрая нещата да се завъртят по възможно НАЙ СЛОЖНИЯ начин..и въпреки това продължавам да я искам и да отказвам да други момичета...Но не съжелявам..бих я чакал още 10 години ако трябва...найстина за мен е Незнаменима и надеждата ми да я имам не умира...Попринцип съм силен човек...поне така са ми казвали...но тя ми е слабото място :(

got2Bthe1
06-14-2009, 21:55
И аз съм самотен :(

и аз... бах мааму мн сме ве ше превземеме света 8-)

П.П. Много ми хареса това което си написал авторе :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-14-2009, 22:27
Аз избягах, а файда никаква.

cinderella_gugutka
06-15-2009, 08:24
спомням си това 4увство....
когато бившия ме заряза се 4увствах като най-самотното въщество на Земята.Но мина време и се нау4их да бъда щастлива и без него.Даже сега съм си по-добре отколкото когато ходихме.Спокойно,времето лекува.А ина4е идеята за по4ивка е много добра-дано успееш да се уредиш

NeZaPoznat
06-15-2009, 08:30
На вярно на всеки му се е случвало да се чувства самотен. Ето, че този момент при мен дойде отново. Трудно ми е без нея, признавам си, но като че ли от една страна съм по спокоен. Гледам и обмислям всичко, не реагирвам импулсивно. На това се научих от тази връзка - че не трябва да реагирам прибързано. Научих, че колкото и да показваш, че обичаш някого, ако той не чувства същото ще изглежда, че го задушаваш. Интересно ми е защо когато човек обича, истински, то бива нараняван от хората, които най-малко очаква? Защо повярвах ? Защо повярвах на нейните думи, че няма да ме нарани ? Защо така се получиха нещата ? Та аз исках да бъда само с нея и тя само с мен, а то какво стана.. Чувствам се много объркан, искам време за всичко. Искам да се откъсна от този шибан град, от тези шибани интриги в които ме замесват. Да отида на морето ако трябва за 3 месеца на почивка, но просто да не виждам хората, които ме нараниха. Които ме накараха да се затворя дълбоко в себе си и да страдам от несподелена любов. Повярвах, че я открих. Тя ми го доказа по такъв начин, че да повярвам..но вярвах като малко дете ?
В момента в мен се крият чувства на любов, омраза, яд и отвращение така да го кажа. Знам, че я обичам и то много при това. Мразя я затова, че се подигра с мен и ме остави без обяснение. Яд ме е, че толкова време пропилях, но поне не съжалявам, защото научих много работи за живота. Едно от които е да не вярваш на 100%, да се отдадеш, да живееш за нея..Отвращението получих към нея, когато разбрах какви неща е правила.. Съжалението ми към нея е, че казах думи, които не заслужаваше тогава, но от ярост ги казах.. Направих неща, за които ще съжалявам може би близките 2-3 години докато я виждам... Дано един ден ми даде шанса.. :(

Ще ти даде шанс да те изгаври пак ли ??!! А бе пич !! Ти си луд бе !!

Nam3less3
06-15-2009, 09:19
Чувството да си самотен изчезва, като животът те удари с някой нов проблем. Предпочитам да съм самотен.

Re5peC7
06-15-2009, 09:34
На вярно на всеки му се е случвало да се чувства самотен. Ето, че този момент при мен дойде отново. Трудно ми е без нея, признавам си, но като че ли от една страна съм по спокоен. Гледам и обмислям всичко, не реагирвам импулсивно. На това се научих от тази връзка - че не трябва да реагирам прибързано. Научих, че колкото и да показваш, че обичаш някого, ако той не чувства същото ще изглежда, че го задушаваш. Интересно ми е защо когато човек обича, истински, то бива нараняван от хората, които най-малко очаква? Защо повярвах ? Защо повярвах на нейните думи, че няма да ме нарани ? Защо така се получиха нещата ? Та аз исках да бъда само с нея и тя само с мен, а то какво стана.. Чувствам се много объркан, искам време за всичко. Искам да се откъсна от този шибан град, от тези шибани интриги в които ме замесват. Да отида на морето ако трябва за 3 месеца на почивка, но просто да не виждам хората, които ме нараниха. Които ме накараха да се затворя дълбоко в себе си и да страдам от несподелена любов. Повярвах, че я открих. Тя ми го доказа по такъв начин, че да повярвам..но вярвах като малко дете ?
В момента в мен се крият чувства на любов, омраза, яд и отвращение така да го кажа. Знам, че я обичам и то много при това. Мразя я затова, че се подигра с мен и ме остави без обяснение. Яд ме е, че толкова време пропилях, но поне не съжалявам, защото научих много работи за живота. Едно от които е да не вярваш на 100%, да се отдадеш, да живееш за нея..Отвращението получих към нея, когато разбрах какви неща е правила.. Съжалението ми към нея е, че казах думи, които не заслужаваше тогава, но от ярост ги казах.. Направих неща, за които ще съжалявам може би близките 2-3 години докато я виждам... Дано един ден ми даде шанса.. :(
Вече повече от 5 месеца съм в същото положение, изпитвам същите чувства и все още не мога да намеря правилния път...не знам и дали ще го намеря.Сега се надявам нещата ми да се получат и заминавам за 2-3 месеца на морето, за да се оттърва от всичко тук или поне да се опитам.Винаги съм твърдял, че на един мъж слабото място му е точно жената..може да го съсипе за отрицателно време и така качествено че да обърне целия му светоглед.... и никога, нищо да не е същото...
Пожелавам ти успех и дано по-скоро се отърсиш от всичко, което ти тежи! :)

lifelesscorpse
06-15-2009, 11:49
Идеята да заминеш нанякъде е добра,НО трябва да направиш така,че хем да преосмислиш нещата,хем да се позабавляваш.Опитай нови неща.Така постепенно поне малко ще я позабравиш.Или ако не,то поне чувствата ти към нея ще се променят...Не нзам какво друго да ти кажа.Ако ти кажа да се стегнеш,както правят всички останали,или пък точно обратното-с думите си да те натъжавам все повече и повече няма да постигна нищо.Най-добре ще е наистина да си дадеш малко почивка,но качествена.Не просто да се шляеш.Опитай...Успех от мен!... :)

NotAnotherBoy
06-15-2009, 15:06
Всеки преминава през това... а вече от харектера си зависи дали ще го преодолееш бързо/бавно,дали ще я забравиш и така :) аз лично съм от тия които се привързват много и не свикват с промените така,че си приличаме....но както и да е аз го преодолях . Успех и на теб

XcwetiX
06-16-2009, 09:49
Интересно ми е защо когато човек обича, истински, то бива нараняван от хората, които най-малко очаква?

Бях го написала в една друга тема, ще го напиша и сега - най-често срещаната грешка в любовта е, че не оценяваме човека до себе си, това че той дава всичко за нас, че ни обгражда с любов и внимание, а ние го тъпчем едва ли не :( На мен ми се е случвало, това което и на теб (давах любов, но в замяна на това не получавах) и знам как се чувстваш, самата аз в момента също се чувствам самотна, но просто живота продължава и трябва да го живеем такъв какъвто е.
Според мен е по-добре, че си се разделил с това момиче, защото човека до теб освен да взима трябва да знае и да дава, а явно твоето момиче не го е правило. Знам, че ти е трудно, но не губи надежда и не изпадай в отчаяние, добро момче ми се виждаш и съм сигурна, че ще намериш момичето, което ще ти пасне идеално. :) И пак ти казвам - не се депресирай, а просто се радвай на живота, защото е само един :) Успех :)
Напълно те подкрепям !

angeltears
06-16-2009, 11:18
И аз бях в такова състояние, депресирах се, мислих си , че след като го загубих няма да намеря никой друг. Че ТОЙ беше единствения, момчето за мен, че друг по-добър от него няма и сега съм загубила всичко - и знаеш ли какво стана? Осъзнах, че греша. Осъзнах, че живота е такъв - мачка те, събаря те, връхлита точно , когато си най-щастлив и ти отнема всичко и за какво? За да те научи да бъдеш по-силен и да приемаш нещата по -лесно. Не се отчайвай! Всеки има период в който губи ценни за него хора, губи половината си живот за тоя дето духа.. Погледни от добрата страна. Хората не на празно са казали - една врата се затваря, други две се отварят. Сега ще ти е болно, да, но един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш, че няма смисъл, че живота е пред теб, риби в морето бол и то къде къде по- добри от предната.
Ще намериш момичето, което ще те обича, но не можеш да очакваш да ти падне от горе ,докато се самосъжаляваш и потъваш в депресии.
Живота е гаден, направи го хубав :P