PDA

View Full Version : Вярно ли е това за 1 аег?



GD95
06-14-2009, 20:25
Моля ви кажете ми,дали в 1 аег наистина има само наркомани.Чувала съм,че още от вратата ти показват от кой да си купиш наркотици и ако не искаш те бият...Съмнявам се да е чак така и все пак трябва да знам,защото съм 7 клас и искам да напиша на 1во желание 1 аег.А не ми се иска да съм с такива хора,защото не ме интересува само езика.Иначе сигурно ще напиша 9 фег.Макар и френския да не ме влече толкова,отзивите са хубави.Очаквам мнението ви :)

got2Bthe1
06-14-2009, 20:30
И аз така съм чувал.А и един фр учи там и ми е казвал че е пълно с наркомани в и около дск.
Избери си втора немска тука сме пияници :) ;)

Pamie7o
06-14-2009, 21:09
Май е станало мода в езиковите гимназии да има само наркомани :shock:
Аз другата година съм 7 клас, но още отсега почнах да мисля за езикова гимназия и се бях насочила към ЕГ"Гео Милев" гр.Добрия(другаде не мога да отида, мн ми е далече) и една фр ми каза, че една нейна приятелка имала брат който имал приятел който е учил там, но се е върнал пак в Тошево(нашия град0 защото там са го насилвали да се друса :shock: Знам, че тва е малко раздуто приятелката ми, че нейната приятелка, че оня приятел и т.н. но все пак :shock:
А ти за коя 1 аег говориш? за тази във варна или за тази във софия, защото аз мн умнолявам майка ми да ме пусне да видя как е и във варна и съм се спрала на няколко гимназии, но като чувам как са нещата ме е страх :shock:

teenems
06-14-2009, 21:14
ами и в наща аег се чува ,че има много наркомани . аз там искам ,но малко ме притеснява този факт .. ;Бургас;

GD95
06-14-2009, 21:21
Става въпрос за тази в София.

Pamie7o
06-14-2009, 21:23
И за София да е ,така като чета май във всички езикови гимназии има наркомани :shock: А аз как исках да ида е езикова :(
А дали и в математическите и природо-математическите гимназии е така? Моля накой да ми отговори :)

GD95
06-14-2009, 21:33
Абе то,че има,има навсякъде.Обаче за английска става на въпрос за около 90%,че и повече.А като минах от там беше трагично...Все едно гледаш бунище.Мамка му все пак се води за една от най-елитните гимназии в София.Да се стегнат! :-x

Pamie7o
06-14-2009, 21:37
Много ме е яд :-x Човек иска да учи в хубава гимнация, да постигне нещо, а то е пълно с богати наркомани...жалко, че в престижните гимназии е така.Уж се смятат за много примерни, че били само за зубрачите, а пък к'во се оказва...

the_big_bang
06-14-2009, 21:47
Отивай и не се притеснявай, за ВСЯКО училище се чуват такива неща - пълно било с наркомани, със зубрачи, с пропадняци, с какви ли не.. Много важно е и с какви хора ще се събереш естествено, няма да движиш с наркомани, дори и да има.
Иначе и на мене ми прави впечатление, че е доста порутено, ама то вече кое ли даскало не е.. :?

thegmin
06-14-2009, 21:51
Абе и аз като кандидаствах ми казваха така, сега ще съм 10 клас, мога да ти кажа че съучениците ми пискат, че ще си съсипя здравето от редбул а вие за наркотици говорите. :razz: Нали се сещате, че гроздето е кисело. :)

Pamie7o
06-14-2009, 21:53
Отивай и не се притеснявай, за ВСЯКО училище се чуват такива неща - пълно било с наркомани, със зубрачи, с пропадняци, с какви ли не.. Много важно е и с какви хора ще се събереш естествено, няма да движиш с наркомани, дори и да има.
надявам се всичко да е само преувеличения и да не е наистина толкова пълно с наркомани...

the_big_bang
06-14-2009, 21:58
Забрави тия глупости за наркомани, не слушай кво ти говорят сульо и пульо [не съм сигурна дали така се пишат, карай ;DD] и отиди където искаш. Поне пробвай, за да не съжаляваш после.
thegmin сподели малко вътрешна информация за 1аег ;D

TheNewReligion
06-14-2009, 22:23
И аз съм чувала разни глупости за 9 ФЕГ, но това няма да ми попречи да я напиша на първо място. :) Обикновено такива неща се говорят с цел премахване на конкуренцията, която както знаем е много голяма в София. Не обръщай много внимание на такив приказки, защото във всяко училище има наркомани.

Lysit0
06-15-2009, 04:46
Навсякъде ги има.Въпроса е ти дали ще се поддадеш.Една приятелка завърши там,a дори не е пропушила и не се е пропила.Всичко си зависи от теб. ;)

LiRRRa
06-15-2009, 05:38
Наистина навсякъде си ги има какви ли не и е важно с какъв ще се събереш там после...Ама за I АЕГ стана вече фрапиращо... Казва ми го вече кой ли не да не ходя там... Съучениците ми също няма да кандидатстват там повечето....Не знам.Много се чудя...

Въпреки, че вече почнах да свиквам да ми казват какво ли не и да не ги слушам.... 9 ФЕГ била пълна с кифли, 1 АЕГ с наркомани, 1 НЕГ с пияници.... Е къде да ида на друго място, мамка му!?!

sladkish_14
06-15-2009, 06:10
То си не е мода ми те езиковите са прости училища !!
Две от моя бившия клас влезнаха в езикова .. Емиии едната беше много красива - руса , слушаща нормална музика , която слушахме всички .. Сега и двете ходят с някви черни металски дрехи , клатат се като надрусани , да не говорим ,че една има даже безопасна игла в ухото , другата имаше клечка за зъби последно , когато ги видях :shock: .. И двете бяха зубарки и отличнички .. Сигурно причината е там , бяха затворени и като се напълни едно даскало с комплексирани зубарчета то това става , за да се успокоят се друсат пият .. Бог ги знае , никога в езикова не съм искала да ида.. Винаги съм се цялала към Търговските гимназии , Математичеки , Строителни , ако щеш и ХВП - поне , като завърша ще знам , че и професия имам и всичко ..
И никой не може да ме убеди , че езика е по - важен .. Знам перфектно руски , английски , изучавам инетнзивно немски език и до края на 10 клас мисля , да се запиша в школо по италиански .. Така , че мога да знам езици и без да съм в езикова и пак да завърша с хубаво образование и професия .. :)

dark_wings
06-15-2009, 06:35
Не ги слушайте кво ви говорят.Навсякъде има наркомани,пияници и тн.Ако искаш тва даскало,си го пиши и да не ти пука.Навсякъде,обаче,има и готини хора!Само от тебе си зависи с ква компания ше си.

Pamie7o
06-15-2009, 07:36
Въпреки, че вече почнах да свиквам да ми казват какво ли не и да не ги слушам.... 9 ФЕГ била пълна с кифли, 1 АЕГ с наркомани, 1 НЕГ с пияници.... Е къде да ида на друго място, мамка му!?! Ok значи вече не ме е страх от 9 ФЕГ и НЕГ :lol: Мене ме е страх само от наркомани :smt087 Кифлите к'во толкоз...ще ми се подиграват ще ми казват нещо, ще се прая на кокони - хич не ми пука. А за пияниците - ми аз почти винаги се държа като на 2 бира тъй, че и там няма да съм оплашена :lol:

Pamie7o
06-15-2009, 07:37
То си не е мода ми те езиковите са прости училища !!
Две от моя бившия клас влезнаха в езикова .. Емиии едната беше много красива - руса , слушаща нормална музика , която слушахме всички .. Сега и двете ходят с някви черни металски дрехи , клатат се като надрусани , да не говорим ,че една има даже безопасна игла в ухото , другата имаше клечка за зъби последно , когато ги видях :shock: .. И двете бяха зубарки и отличнички .. Сигурно причината е там , бяха затворени и като се напълни едно даскало с комплексирани зубарчета то това става , за да се успокоят се друсат пият .. Бог ги знае , никога в езикова не съм искала да ида.. Винаги съм се цялала към Търговските гимназии , Математичеки , Строителни , ако щеш и ХВП - поне , като завърша ще знам , че и професия имам и всичко ..
И никой не може да ме убеди , че езика е по - важен .. Знам перфектно руски , английски , изучавам инетнзивно немски език и до края на 10 клас мисля , да се запиша в школо по италиански .. Така , че мога да знам езици и без да съм в езикова и пак да завърша с хубаво образование и професия .. :) Ти къде учиш :) откъде си научила всички тези езици ?

LittlePrincess
06-15-2009, 10:30
И аз знам за 1аег, че има много, но определено не те бият ако не си земеш наркотици. Иначе до сега едно момиче от стария ми клас да е станало и аз не знам каква :? А си е все същата затвореничка и учеща. Но наркомани, пияници и какви ли не има навсякъде.

Seducti0n
06-15-2009, 10:42
друсат навсякъде-училища, дискотеки, паркове, градини,тоалетни... и т.н.
Някои отричат, други го приемат.Това е накратко казано.
Избери си училище, ако ти харесва, не робувай на предрасъдъци и слухове.

:) :)

elito6754
06-15-2009, 16:59
Виж и аз съм чувала много такива неща, но трябва да приемеш, че във всяко едно училище, където отидеш, ще има някои, които пушат, пият и пр. Дали и ти ще пропушиш и пропиеш си зависи изцяло от теб. :)

workplace
06-30-2009, 19:20
пф. изобщо не е вярно аз уча там ;дд :Д понее аз незнам :д ахахаха имаа единн много як дето кисне все в кафенето пред 1аег ии ние му викаме ПАКЕТЧО ;д щотт яко ни мяза на наркодилър :Д а тва за наркотицит.е. то дори и да си в квартално даскало - пак мое да си наркоман ;))

llqlq
06-30-2009, 19:27
мен пък са ми казвали училището е в една сграда с друго основно..,в което е пълно с цигани :? :D

workplace
07-02-2009, 06:55
мен пък са ми казвали училището е в една сграда с друго основно..,в което е пълно с цигани :? :D
циганите са 2-3ма макс ,които са няколко години по-малки от тебе. я се стегни малко.

Loshotia
07-02-2009, 07:07
Този слух го имаше и аз като кандидатствах- преди пет години. Наркомани така и не видях. На мода е, както казаха, да се плюе по елитните училища, но това е, защото гроздето и кисело. Не може 90% да са наркомани и наши възпитаници да печелят състезания и олимпиади, както и да влизат в топ университети после. Прекалено наивни сте! С теб или без теб има достатъчно трезвомислещи деца и родители, които знаят, че това са лъжи и отново ще напълнят училището с амбициозни ученици.

DiScOnEcTeD
07-02-2009, 09:06
ми живея на 5 метра от първа английска и наистина там са повече от където и да е ... :D :D :D

guinessgirl
07-02-2009, 10:09
глупости

Lifash
07-02-2009, 10:30
То си не е мода ми те езиковите са прости училища !!
Две от моя бившия клас влезнаха в езикова .. Емиии едната беше много красива - руса , слушаща нормална музика , която слушахме всички .. Сега и двете ходят с някви черни металски дрехи , клатат се като надрусани , да не говорим ,че една има даже безопасна игла в ухото , другата имаше клечка за зъби последно , когато ги видях :shock: .. И двете бяха зубарки и отличнички .. Сигурно причината е там , бяха затворени и като се напълни едно даскало с комплексирани зубарчета то това става , за да се успокоят се друсат пият .. Бог ги знае , никога в езикова не съм искала да ида.. Винаги съм се цялала към Търговските гимназии , Математичеки , Строителни , ако щеш и ХВП - поне , като завърша ще знам , че и професия имам и всичко ..
И никой не може да ме убеди , че езика е по - важен .. Знам перфектно руски , английски , изучавам инетнзивно немски език и до края на 10 клас мисля , да се запиша в школо по италиански .. Така , че мога да знам езици и без да съм в езикова и пак да завърша с хубаво образование и професия .. :)

Доста ограничено мнение...
Омгг,русичката ти приятелка направо се е провалила като е прослушала метъл...тц тц тц,язък за хубавото момиче...
Иначе си права,че можеш да знаеш езици и без да си в езикова,ама да ги оплюваш така без да си учила в такова училище...е доста глупаво.
За автора-естествено ако имаш по-висок бал от мене и двамата искаме да учим в АЕГ,ще ти кажа,че е баси гадното място :D
Въпреки,че тия слухова за английската сме ги чували всички,не вярвам да е толкова отчайваща ситуацията..
А във фег няма толкова много кифли чак..Само едни сладурани,дето догодина ще сме една смяна...Коолко ще ни бъде весело заедно :---)

thedarkbadangel
07-02-2009, 10:55
Не знам защо всички сте се насочили към 1АЕГ. Напоследък не чувам добри отзиви за нея. В 2АЕГ било по - добре.. Не знам
А иначе, наркомани има навсякъде. ;/

cherrypezz
07-02-2009, 11:39
Аха...наркомани. А сега хайде да си поговорим за художествените гимназии 8-)

Detestation
07-02-2009, 11:59
ами и в наща аег се чува ,че има много наркомани . аз там искам ,но малко ме притеснява този факт .. ;Бургас;

Пхаха, и аз слушах такива неща, преди да вляза точно в АЕГ Бургас.
За цяла година един наркоман не съм видяла.

Да знаете: Тези приказки най-често се приказват от такива, на които не им стига бала за дадената гимназия.

av3ng3r
07-02-2009, 12:14
Гроздето понякога е много кисело :-D Уча в 1АЕГ и наркомани досега НЕ съм видял ! Завистливи хора , на които не им е стигнал бала и после злословят по гимназията , са доста . И аз съм чувал тези слухове , но влязох в 1АЕГ и сега не съжелявам !

amk933
07-02-2009, 12:33
Гроздето понякога е много кисело :-D Уча в 1АЕГ и наркомани досега НЕ съм видял ! Завистливи хора , на които не им е стигнал бала и после злословят по гимназията , са доста . И аз съм чувал тези слухове , но влязох в 1АЕГ и сега не съжелявам !

Аз пък учех точно една година, видях и напуснах. ;)

teenagerkata
07-02-2009, 12:44
И за София да е ,така като чета май във всички езикови гимназии има наркомани :shock: А аз как исках да ида е езикова :(
А дали и в математическите и природо-математическите гимназии е така? Моля накой да ми отговори :)

за аег и аз съм чувала, че има само наркомани и зубари
а за НПМГ - национална природо-математическа гимназия, там учи брат ми, наркомани няма само си пийват :D, аз там искам да влизат
А ти щом искаш с език имам фр-та във втора немска и там за наркомани не съм чувала

workplace
07-02-2009, 13:44
Гроздето понякога е много кисело :-D Уча в 1АЕГ и наркомани досега НЕ съм видял ! Завистливи хора , на които не им е стигнал бала и после злословят по гимназията , са доста . И аз съм чувал тези слухове , но влязох в 1АЕГ и сега не съжелявам !

:o :o познаваме ли се :Д аз съм галя :д бившият 8а клас .. :Д хаха ии престанете Д: казвам ви ! в 1АЕГ освен да излезнеш научен няма друга опция :)) тези дето немогат да влязат там ,защото не им достига бала... еми.завиждат.

Loshotia
07-02-2009, 13:44
Да, в аег е най- гадното! там влизат само пропаднали хора, които не искат нищо от бъдещето си освен да друсат яко. мит е, че е висок балът.

amk933
07-02-2009, 13:56
Не знам защо всички сте се насочили към 1АЕГ. Напоследък не чувам добри отзиви за нея. В 2АЕГ било по - добре.. Не знам
А иначе, наркомани има навсякъде. ;/

2 АЕГ е още по-зле, в грешка си.... :)

Loshotia
07-02-2009, 13:59
^ кои учители са ти предавали

mukka
07-02-2009, 14:20
Абе вие луди ли сте?! Днес се видях с една моя приятелка,която сега завърши 8ми клас.Питах я,защото чета навсякъде,че в 1 АЕГ е фраш с наркомани и тя каза,че въобще няма такаво нещо.А и ако искаш да станеш наркоман ще станеш ако не искаш няма да станеш.Естествено е,че ако не искаш да си такъв няма да се вреш при наркоманите.. :?

workplace
07-03-2009, 18:34
Абе вие луди ли сте?! Днес се видях с една моя приятелка,която сега завърши 8ми клас.Питах я,защото чета навсякъде,че в 1 АЕГ е фраш с наркомани и тя каза,че въобще няма такаво нещо.А и ако искаш да станеш наркоман ще станеш ако не искаш няма да станеш.Естествено е,че ако не искаш да си такъв няма да се вреш при наркоманите.. :?

о тя е от моя випуск :)) коя е ? :Д хаха. ами да. права е !

therichbitch
07-03-2009, 20:17
ми и аз съм го чувала това, макар че познавам няколко човека, които слава богу не са наркоманясали през тия 5 години там, така че... то си зависи от теб, а иначе то в по- елитните са така- или са зубари или са пропаднали или са и 2-те и ги избива на пиене, друсане и т.н. от мн учене, шибано си е да ти кажа, но все пак мисля, че е добра като обучение :> успех :/

CaSsIe
07-05-2009, 11:36
Във всяко училище вече е пълно с наркомани, даже и да не им личи, така че не се притеснявай. Ако искаш да учиш там се запиши и ще свикнеш с обстановката. Аз лично такива неща не съм чувала, но не вярвам чак да ги бият ако не искат наркотици :)

bloodymirror
08-11-2009, 19:05
Във всяко даскало има наркомани.. важното е дали имаш нещо в тиквата :D , ти решаваш дали да станеш наркоман,никой не те кара..е,зависи,де,ама зависи само с каква компания си избрала да се събираш! :)

elle_123
08-11-2009, 20:07
Спокойно и в 9фег има доста наркомани,така че изводът е 1: винаги трябва да се пазиш от такива хора. [-X

prudlioto
08-11-2009, 21:12
НАРКОМАНИ В 1АЕГ НЯМА !!!! Всички са адски печени хора и много отворени към запознанства !

SummerDream
08-12-2009, 12:51
За всички английски говорят така-че имало наркомани и т.н. Моя съвет е да не се вслушваш в такива приказки, за всяко едно училище се говори по нещо лошо, друг е въпросът дали ще се вслушаш в него.Пък и от теб самата си зависи каква ще станеш..и от средата, в която ще попаднеш..

elito6754
08-12-2009, 13:50
За всички английски говорят така-че имало наркомани и т.н. Моя съвет е да не се вслушваш в такива приказки, за всяко едно училище се говори по нещо лошо, друг е въпросът дали ще се вслушаш в него.Пък и от теб самата си зависи каква ще станеш..и от средата, в която ще попаднеш..


+ 1.

sophie.rogleva
07-05-2012, 11:24
Аз пък учех точно една година, видях и напуснах. ;)

да,ти може и да си напуснал ,но като гледам в английската все още има ученици ? :д Във всяко училище е така , майка ми ,която е психолог е говорила с една нейна приятелка, която й казала , че наистина много родители на ученици от 1аег търсят помощ от специалист ,тъй като децата им употребяват наркотици :( Дори и да е така аз съм на мнение , че всичко зависи само и единствено от теб ! Сега съм за 8 клас и кандидатствах там, приеха ме и мисля ,че училището е добро ( мое мнение ) . Децата са добре възпитани и интелигентни ( повечето ) Това ,че били богаташи , видях го в един друг пост , не разбирам какво ви пречи , от край време в тази гимназия отиват деца с повече финансови възможности , има и други ,разбира се. :) та така ,това е моето мнение
п.п. - извинявам се ,ако съм допуснала правописни грешки :)

KOKO1122
06-09-2014, 21:22
Не, просто всички скапани путки дет не могат да влезнат в "елитна гимназия" плуят 1АЕГ, 91 НЕГ, 9ФЕГ, 133 СОУ, 35 СОУ И Т.Н.!!!!!!!!!

KOKO1122
06-09-2014, 21:23
съмър нещо си е прав!!!

OoVasKoO
06-09-2014, 21:59
Хах, какви наркомани бълнувате...? :lol: :lol:
Тва, че хората си пушат цигари през междучасията наркомания ли е? :D
Само който не е учил там, не знае за какво става въпрос. ;)

420
06-11-2014, 15:16
ако под наркотици имате предвид трева :/

няма логика да ходат ученици с бонбони на училище , просто е безсмислено , нито ще им е яко нито нищо , така че под наркомани ако имате предвид тревомани по никакъв начин няма да ви попречат на обучението, не се филмирайте

androidman
06-12-2014, 05:27
навсякъде има наркомани споко едва ли ще ти направят нещо

OoVasKoO
06-12-2014, 07:05
наркоманите в английската са мнооого опасни, убиват хора :O

AnarchyBoy
06-12-2014, 07:23
наркоманите в английската са мнооого опасни, убиват хора :O

От смях ли?