PDA

View Full Version : Как да я заговоря?



anonim4o2
06-14-2009, 20:51
Значи от 2-3 месеца имам нова съседка. Живее 2 етажа над нас. Учим даже в едно даскало ама тя е по-малка с 2 години. Някой път даже се засичаме по пътя за училище ама тя си има гадже. Много често той я води на даскало и т.н.
Как да я заговоря - супер неловко ми е ... :?

Neznachitelen
06-14-2009, 20:53
Е от кво толкова те е срам ? Действай спокойно :)

anonim4o2
06-14-2009, 20:56
Дайте нещо устроумно :D :D :D
Да се чуди откъде и е дошло, въпреки че ми се струва рисковано - може да ме помисли за луд 8)

MarkKnight
06-14-2009, 20:57
ти гледай приятеля и да не те помисли за луд

anonim4o2
06-14-2009, 20:59
ти гледай приятеля и да не те помисли за луд
Да... и това е проблем - 2 пъти колкото мен е :D :D

dyfi
06-14-2009, 20:59
Един изпробван метод..Помислиха ме за луда, :D ама карай да върви :D

Ти - Здравей!Искаш ли дъвка ?
Тя- Ами.. добре..

Оттам нататък,квото ти хрумне това... дали има скайп или нещо от сорта....

anonim4o2
06-14-2009, 21:01
Един изпробван метод..Помислиха ме за луда, :D ама карай да върви :D

Ти - Здравей!Искаш ли дъвка ?
Тя- Ами.. добре..

Оттам нататък,квото ти хрумне това... дали има скайп или нещо от сорта....
Е скайпа е проблема. Аз него ако намеря ехеееее

dyfi
06-14-2009, 21:04
Каниш още няколко пъти с дъвки и после питаш за скайп... :D

anonim4o2
06-14-2009, 21:05
8)
Ще изчакам друго предложение преди да опитам това :D

dyfi
06-14-2009, 21:08
Няма проблем.Споделям лудия си акъл.. :D :D :-D

Neznachitelen
06-14-2009, 21:17
Еми питай я някой общ въпрос .. примерно колко е часът и такива работи :) Ако пуши съответно и ти помоли я да изпушите по 1 цигара и така :) Действай 8)

anonim4o2
06-14-2009, 21:18
Е това с часа е изтъркано - всеки има GSM вече

Neznachitelen
06-14-2009, 21:20
Тогава пробвай второто може и да мине .. а и внимавай в този момент приятеля и да не дойде , че както го описваш не ти завиждам :grin:

TheNewReligion
06-14-2009, 21:20
Хах, това с дъвката е много сладко. :-D

anonim4o2
06-14-2009, 21:29
Хах, това с дъвката е много сладко. :-D
На мен някой ако ми направи така ще си помисля, че е сложил нищо в тая дъвка :D :D

Neznachitelen
06-14-2009, 21:31
Хах, това с дъвката е много сладко. :-D
На мен някой ако ми направи така ще си помисля, че е сложил нищо в тая дъвка :D :D
Еми нали родителите така са ни научили , да не взимаме нищо от непознати 8)

Hilary_
06-14-2009, 21:49
Един изпробван метод..Помислиха ме за луда, :D ама карай да върви :D

Ти - Здравей!Искаш ли дъвка ?
Тя- Ами.. добре..

Оттам нататък,квото ти хрумне това... дали има скайп или нещо от сорта....
... тва ми хареса ще взема да го пробвам много е сладко ... :grin:
Като днес една приятелка... купи си вода ама не може да отвори половин час шишето ... и отиде при някво момче и му вика "Абе извинявай може ли да ми отвориш водата" ... :lol: Изглеждаше нагласено ама сериозно не можеше да се отвори ... :razz: :razz: :razz:
По темата: Ми знам ли ... питай я нещо ... амм питай я нещо от сорта на "Харесва л ити в новия квартал?" ... абе колкото и да е глупаво ще прозвучи сладко ... :D

anonim4o2
06-14-2009, 21:52
Един изпробван метод..Помислиха ме за луда, :D ама карай да върви :D

Ти - Здравей!Искаш ли дъвка ?
Тя- Ами.. добре..

Оттам нататък,квото ти хрумне това... дали има скайп или нещо от сорта....
... тва ми хареса ще взема да го пробвам много е сладко ... :grin:
Като днес една приятелка... купи си вода ама не може да отвори половин час шишето ... и отиде при някво момче и му вика "Абе извинявай може ли да ми отвориш водата" ... :lol: Изглеждаше нагласено ама сериозно не можеше да се отвори ... :razz: :razz: :razz:
По темата: Ми знам ли ... питай я нещо ... амм питай я нещо от сорта на "Харесва л ити в новия квартал?" ... абе колкото и да е глупаво ще прозвучи сладко ... :D

Е това с водата е супер ама аз съм момче - не върви да е накарам да ми я отвори :razz: :razz: :razz:

TheNewReligion
06-14-2009, 22:07
Хах, това с дъвката е много сладко. :-D
На мен някой ако ми направи така ще си помисля, че е сложил нищо в тая дъвка :D :D
Еми нали родителите така са ни научили , да не взимаме нищо от непознати 8)
От тази гледна точка и аз не бих си взела. :-D

YouKnowImBetterThanYou
06-14-2009, 22:21
Толкова е просто, като сте не само от един вход, но и от едно даскало, да подхванеш тема! Примерно питаш нещо за някой от класа й, или пък нещо от сорта на "здрасти" + усмивка, 2-3 дни, когато се виждате в училище или пред входа на блока, така че да имаш някаква почва в новото запознанство... И после да я питаш примерно следното: "Кой ти е класен/класна на тебе?" или я питаш примерно за някой нейн съученик, когото познаваш... и така нататък. Има толкова много неща, но не забравяй усмивката - тя е най-важна за добро начало! 8)

mustaineforpresident
06-15-2009, 12:42
- Абе, ти не учеше ли еди си къде?
- Дае
- А, и аз, кой клас си/кой ти предава/аа тая даскалка еди си ква
етц.

Примерно.

Hilary_
06-15-2009, 12:50
Е това с водата е супер ама аз съм момче - не върви да е накарам да ми я отвори :razz: :razz: :razz:

... ее сега кой как се уреди :D :D Тогава пробвай с нещо дето не тярбва да се отваря ... :lol:

sasha_90
06-15-2009, 13:54
8)
Ще изчакам друго предложение преди да опитам това :D
Питай я нещо от което се интересувате и двамата.

happy_cute
06-15-2009, 14:46
В кой квартал си? ^^

Jadzia
06-15-2009, 16:11
ауу това с дъвките ми харесва :-) +

BaiToq
06-15-2009, 16:40
Загащи я у асансьора
и и предложи да и отрежеш
козунак у вас.

cccrrr
06-15-2009, 18:47
амм.. като се засечете във входа я питай-"Ае Мацка/Извинявай днеска часовете от колко часа започват/намалени ли са ? :) тя-а.. не защо ти-ааа начи съм се объркал....." след тфа и казваш всеки ден по едно здрасти и една усмивка.. в даск същото :) гледай само авера и да не ти прави проблеми :D

mimityy34
06-16-2009, 16:55
ДА питаш я извинявай .. забравих си GSM-ма .. можеш ли да ми кажеш колко е часът .. ?
Или пък :(нали понеже сте от един вхот в един блок) Може ли ключа,за да си отключа вратата .. :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
ПРОБВАЙ НЯКОЙ МОЖЕ ДА ТИ ПРЕДЛОЖИ НЕЩО ДРУГО :smt060 :smt060 :smt055 :smt060

FlashMX
06-16-2009, 17:08
На колко си?

N0_feAR
06-16-2009, 17:56
човече, съседи сте....най-лесното да се засечете на входа или в аснасъора, просто засечи в колко часа тръгва за даскало (естествено когато авера й не е наоколо) другото което можеш да опиташ е тривиалното "нямам захар, може ли да ми услужиш с малко" (е може и да не е захар ти там ше си измислиш нещо друго) а и в даскало - мяташ й една ослепителна усмивка приближаваш се до нея и й казваш "много си ми позната от някъде....а да ти си ми съседка и бла бла" ся ти го нахвърлям ей така а ти ше си го доизмислиш.

shandio
06-16-2009, 18:22
човече, съседи сте....най-лесното да се засечете на входа или в аснасъора, просто засечи в колко часа тръгва за даскало (естествено когато авера й не е наоколо) другото което можеш да опиташ е тривиалното "нямам захар, може ли да ми услужиш с малко" (е може и да не е захар ти там ше си измислиш нещо друго) а и в даскало - мяташ й една ослепителна усмивка приближаваш се до нея и й казваш "много си ми позната от някъде....а да ти си ми съседка и бла бла" ся ти го нахвърлям ей така а ти ше си го доизмислиш.


+1 :wink: