PDA

View Full Version : Човекът, за когото си струва да дадеш живота си..



sexy_baby_originale
06-14-2009, 21:12
Всеки ден, човек е изправен пред различни дилеми. Някои хора ги преодоляват с лека ръка, други не се замислят, а трети се задълбочават във всяки един детайл и задълбават все повече и повече.
На фона на скучното ежедневие се появява човек, който те измъква от делника. Въвлича те в приказен свят, обагрен в хиляди различни нюанси. Когато си с него, чувстваш, че летиш. Времето започва да върви все по-бързо и все по-бързо и не усещаш кога е изтекло. С всеки изминал миг, с всяка изтекла минута, в секи кръгъл час, с всеки търкулил се ден, ти усещаш как се влюбваш в този човек. Той се превръща в най-святото, в най-милото и най-обичаното нещо, което си притежавал.

Всеки човек се влюбва рано или късно. Всеки намира своята приказка. Всеки намира човек, за когото да си заслужава, да даде и последното късче от себе си.

cskar43t0
06-14-2009, 21:28
Така е...Но повечето от нас рано или късно губим този човек...Аз лично ден след ден чувствам как я губя,а найстина бих дал живота си за нея...а ми беше толкова близка...Незнам как се завътяха нещата..вбюбих се..опитах се да и кажа..при отговор "НЕ" очаквах да не загубя поне приятелството й..но ето,че все още не знам какво стана...как стана и виждам как не е същото...и се чувствам супер кофти..Макар вървейки по улиците с фалшива усмивка...Пффф супер гадно не го пожелавам на никой..Дано всички намерят своята Приказна половинка и всичко мине по вода..а не както при мен :?

Hilary_
06-14-2009, 21:31
Само че не се знае дал ирано или късно ще го намери из между всички останали ... :?

got2Bthe1
06-14-2009, 21:32
Само че не се знае дал ирано или късно ще го намери из между всички останали ... :?

Дам аз още чакам...а дано скоро стане да го ева...

Hilary_
06-14-2009, 21:35
Само че не се знае дал ирано или късно ще го намери из между всички останали ... :?

Дам аз още чакам...а дано скоро стане да го ева...
... и аз бих казала това ама не мога... :D :D :D Кой как се уреди шматко ... :D :D И не бързай с еването ... и то не е лесна раота... :D

got2Bthe1
06-14-2009, 21:41
Само че не се знае дал ирано или късно ще го намери из между всички останали ... :?

Дам аз още чакам...а дано скоро стане да го ева...
... и аз бих казала това ама не мога... :D :D :D Кой как се уреди шматко ... :D :D И не бързай с еването ... и то не е лесна раота... :D

:-D

Python5
06-14-2009, 23:39
Всеки ден, човек е изправен пред различни дилеми. Някои хора ги преодоляват с лека ръка, други не се замислят, а трети се задълбочават във всяки един детайл и задълбават все повече и повече.
На фона на скучното ежедневие се появява човек, който те измъква от делника. Въвлича те в приказен свят, обагрен в хиляди различни нюанси. Когато си с него, чувстваш, че летиш. Времето започва да върви все по-бързо и все по-бързо и не усещаш кога е изтекло. С всеки изминал миг, с всяка изтекла минута, в секи кръгъл час, с всеки търкулил се ден, ти усещаш как се влюбваш в този човек. Той се превръща в най-святото, в най-милото и най-обичаното нещо, което си притежавал.

Всеки човек се влюбва рано или късно. Всеки намира своята приказка. Всеки намира човек, за когото да си заслужава, да даде и последното късче от себе си.

С риск да прозвуча грубо ... (всъщност няма риск, сигурно е):

И к'во?

Хайде да пуснем и тема: "Всеки ден слънцето изгравя от изток. В северното полукълбо то прави своето дневно пътуване из небесата от южната страна на небето. С всеки изтекъл час след изгрева, напича все по-силно, докато следобед вече припадаш от жажда и се криеш по градинките с бутилка бира. Всеки намира своята градинка рано или късно. Всеки намира бира, която си заслужава да даде последното левче от джоба си ..."

Очаквам отговори ...

mArMaLaDkA
06-15-2009, 00:00
^ Ами нищо. Именно това е. Всички знаем това, което е написала авторката. Явно я мъчи нещо, но вместо да си каже направо, върти и суче, и очаква да гадаем.

Иначе лично аз се мисля за нинджа. :lol: Не вярвам някога така да се влюбя в друга нинджа, че да си изгубя и малкото сиви клетки, и да смятам, че тая нинджа ми е единственото, най-ценното и обичното същество на този свят. Не вярвам, че някой би изместил любовта ми към семейството и приятелите. Знам, че има и друг вид любов, само между двама души, поне така ми се привижда по улиците, но просто не го възприемам това. Невъзможно ми е даже и да си представя, че някакъв си пришълец ще дойде и ще измести всичките ми други любими същества, като стане само той най-важният, най-ценният и центърът на живота ми. Impossible е при мен. Сега, като си чета поста, явно се мисля за безсмъртна и безгрешна, което ме прави безсмъртна безгрешна нинджа. :grin:

Bellatrix
06-15-2009, 05:31
Имам такъв човек. :) Силно се надявам да не го загубя.

sladkish_14
06-15-2009, 05:40
Аз пЪк със всеки изминал ден се убеждавам все повече , че любовта е нещо като да влезнеш при зъболекара и преди да почне да те чопка в болния ти и така болещ зъб ти слага упойка - опияняваш се и потъваш на някое хубаво място. Дотук това за мене е любовта - мислиш си , че е идеалния , единствения , незаменимия - ИСТИНСКАТА любов и хоп в един момент започваш да излизаш от упойка , обаче зъболекаря още ти бърка и точно накрая усещаш УЖАСНА болка , от този който ти е казал 'Абе няма да те боли' , чустваш се предаден , излъган и си казваш 'Повече няма да ходя на зъболекар' и всеки край е така и после пак и пак отиваме .. Защото имаме нужди , имаме много зъби и всички трябва да се лекуват все пак 8-) .. Към автора , в момента си влюбен/а и тепърва даже не знаеш какво те очаква и какво да очакваш от този човек , не лети много много в облаците ! Че аз колко високо летях и така си натъртих задника сега , че сигурно не още 6 месеца ми трябват ми още 100*6 ..
Затова казват 'Любовта е сляпа' :) доверието също , но пък затова ние имаме очи :wink:

dimitar_ak
06-15-2009, 06:40
Е чак пък да си давам живота за някого... Незаменими хора няма.

NeZaPoznat
06-15-2009, 06:41
Всеки ден, човек е изправен пред различни дилеми. Някои хора ги преодоляват с лека ръка, други не се замислят, а трети се задълбочават във всяки един детайл и задълбават все повече и повече.
На фона на скучното ежедневие се появява човек, който те измъква от делника. Въвлича те в приказен свят, обагрен в хиляди различни нюанси. Когато си с него, чувстваш, че летиш. Времето започва да върви все по-бързо и все по-бързо и не усещаш кога е изтекло. С всеки изминал миг, с всяка изтекла минута, в секи кръгъл час, с всеки търкулил се ден, ти усещаш как се влюбваш в този човек. Той се превръща в най-святото, в най-милото и най-обичаното нещо, което си притежавал.

Всеки човек се влюбва рано или късно. Всеки намира своята приказка. Всеки намира човек, за когото да си заслужава, да даде и последното късче от себе си.

От написаното мога да заключа, че не познаваш изобщо този човек. Няма хора без недостатъци, просто си в момент в който не ги забелязваш. Ако накой ден научиш за всичките му лоши черти и продължиж да го обичаш - тогава бих ти повярвал, че наистина го обичаш. Иначе ... не :?

Aicken
06-15-2009, 06:56
човек заради който си струва да си дадеш живота ?


пичка ви майна нема такова копеле 8)

cinderella_gugutka
06-15-2009, 08:32
да.....влюбваш се рано или късно и то4но когато запо4ваш да вярваш 4е това щастие се е слу4ило именно на теб изведнъж вси4ко се срива....изведнъж губиш вси4ко,губиш единствената светлинка в живота си.После идват дни на тъга,самота и какво ли още не.....Но с малко късмет намираш нова светлинка и малко по малко запо4ваш да възвръщаш вярата в живота и в щастието но то4но тогава разбираш 4е за пореден път си се заблуждавал. И идва ред пак на голямото страдание.Тогава се питаме "Защо изобщо се влюбваме ?".Ами може би защото надеждата умира последна,надеждата 4е най-сетне ще намерим това което търсим....това от което се нуждаем за да ни крепи в живота,да ни помага да преодолеем трудностите,да ни прави щастливи.

sexy_baby_originale
06-15-2009, 11:07
Всеки ден, човек е изправен пред различни дилеми. Някои хора ги преодоляват с лека ръка, други не се замислят, а трети се задълбочават във всяки един детайл и задълбават все повече и повече.
На фона на скучното ежедневие се появява човек, който те измъква от делника. Въвлича те в приказен свят, обагрен в хиляди различни нюанси. Когато си с него, чувстваш, че летиш. Времето започва да върви все по-бързо и все по-бързо и не усещаш кога е изтекло. С всеки изминал миг, с всяка изтекла минута, в секи кръгъл час, с всеки търкулил се ден, ти усещаш как се влюбваш в този човек. Той се превръща в най-святото, в най-милото и най-обичаното нещо, което си притежавал.

Всеки човек се влюбва рано или късно. Всеки намира своята приказка. Всеки намира човек, за когото да си заслужава, да даде и последното късче от себе си.

От написаното мога да заключа, че не познаваш изобщо този човек. Няма хора без недостатъци, просто си в момент в който не ги забелязваш. Ако накой ден научиш за всичките му лоши черти и продължиж да го обичаш - тогава бих ти повярвал, че наистина го обичаш. Иначе ... не :?

Чрез твоя отговор, бих съдила, че никога не си се влюбвал/а. На един влюбен човек, не му пука за лошите черти на другия, защото когато се влюбиш, пренебрегваш и най-лошото.

lifelesscorpse
06-15-2009, 11:40
Аз намерих моя човек...Вярно е,че надеждата умира последна,но...Дано поне този път не стане като във вашите думи...Понякога хората имат нужда да се самозаблуждават,за да не страдат...Любовта е именно това за мен...Докато този човек е в мислите и делата ти всичко е перфектно...Изчезне ли...Изчезва и част от теб...Но все пак...Хората са глупави същества...Много объркано пиша,за което се извинявам...Просто ме накарахте да се замисля...

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 11:42
Всеки ден, човек е изправен пред различни дилеми. Някои хора ги преодоляват с лека ръка, други не се замислят, а трети се задълбочават във всяки един детайл и задълбават все повече и повече.
На фона на скучното ежедневие се появява човек, който те измъква от делника. Въвлича те в приказен свят, обагрен в хиляди различни нюанси. Когато си с него, чувстваш, че летиш. Времето започва да върви все по-бързо и все по-бързо и не усещаш кога е изтекло. С всеки изминал миг, с всяка изтекла минута, в секи кръгъл час, с всеки търкулил се ден, ти усещаш как се влюбваш в този човек. Той се превръща в най-святото, в най-милото и най-обичаното нещо, което си притежавал.

Всеки човек се влюбва рано или късно. Всеки намира своята приказка. Всеки намира човек, за когото да си заслужава, да даде и последното късче от себе си.

От написаното мога да заключа, че не познаваш изобщо този човек. Няма хора без недостатъци, просто си в момент в който не ги забелязваш. Ако накой ден научиш за всичките му лоши черти и продължиж да го обичаш - тогава бих ти повярвал, че наистина го обичаш. Иначе ... не :?

Чрез твоя отговор, бих съдила, че никога не си се влюбвал/а. На един влюбен човек, не му пука за лошите черти на другия, защото когато се влюбиш, пренебрегваш и най-лошото.


Ами човекът е написал - "Ако накой ден научиш за всичките му лоши черти и продължиж да го обичаш - тогава бих ти повярвал...". Никой не е споменал, че като намериш недостатъците спираш да обичаш. Не се нападайте така.

По темата: Мисля, че до себе си имам такъв човек. Не мога да кажа - "той е всичко за мен", НО е от голямо, огромно значение. Около него съм изградила целите си за в бъдеще. Незная дали е правилно, защото съм само на 15, но така се чувствам добре. И, да, той има недостатъци като всеки един човек. Аз не ги пренебрегвам и не се правя, че не ми пука. Казвам му кое не ми харесва и той се опитва да се поправи. Ако не може сам - помагам му. Ако не стане просто го приемам за част от него. Надявам се да не ме предаде и да не се нараним взаимно някой ден.

balsamaa
06-15-2009, 11:47
Така е...Но повечето от нас рано или късно губим този човек...Аз лично ден след ден чувствам как я губя,а найстина бих дал живота си за нея...а ми беше толкова близка...Незнам как се завътяха нещата..вбюбих се..опитах се да и кажа..при отговор "НЕ" очаквах да не загубя поне приятелството й..но ето,че все още не знам какво стана...как стана и виждам как не е същото...и се чувствам супер кофти..Макар вървейки по улиците с фалшива усмивка...Пффф супер гадно не го пожелавам на никой..Дано всички намерят своята Приказна половинка и всичко мине по вода..а не както при мен :?
Абсолютно същото човек само дето се случва в момента преди няколко дни и казах че по добре да не става нищо а всъщност не го мислех ама .. и ми беше 1 от най -гадните дни и незнам какво да направя ..

Krasencety
06-15-2009, 11:51
Много ми хареса как си го написала.. Браво! :-)
:smt007 :oops:

cherinka
06-15-2009, 13:57
Това,пък,най-глупавото.и.недопустимо.не о.за.мен.д.умреш.за.друг.чов ек,
независимо.какъв.ти.е
Нямаш.право.с.лека.ръка.да.к азваш.кой.ще.живееи.кой.ще.у мре,оооооооще
по-малко.да.затриеш.собствени .си.в.живот,заради.някой.си. там,когото.обичаш..

Както.и.да.е,с.един.човек.по ече.или.по-малко-същия.хуй.

вие.си.знаете,ама.не.мога.да .проумея.глупавите.ви.рзсъж дения,като.се.има
предвид.дозата.егоизъм,коя а.носите.в.себе.си
;)

sexy_baby_originale
06-15-2009, 14:07
Това,пък,най-глупавото.и.недопустимо.не о.за.мен.д.умреш.за.друг.чов ек,
независимо.какъв.ти.е
Нямаш.право.с.лека.ръка.да.к азваш.кой.ще.живееи.кой.ще.у мре,оооооооще
по-малко.да.затриеш.собствени .си.в.живот,заради.някой.си. там,когото.обичаш..

Както.и.да.е,с.един.човек.по ече.или.по-малко-същия."мъжки полов орган".

вие.си.знаете,ама.не.мога.да .проумея.глупавите.ви.рзсъж дения,като.се.има
предвид.дозата.егоизъм,коя а.носите.в.себе.си
;)

Те май никога не си обичал/а... :?

vampirekiss
06-15-2009, 19:04
Четейки тази тема се понатъжих.Всичко нописано си е самата истина,но лично на мене ми идва в повечко факта,че вси пак всяка приказка рано или късно свършва.Е,вярно е,че сповените си остават.Даваш всичко за даден човек,правиш и невъзможното за него и в един момент всичко приключва,просто ей така.

cherinka
06-15-2009, 19:40
Това,пък,най-глупавото.и.недопустимо.не о.за.мен.д.умреш.за.друг.чов ек,
независимо.какъв.ти.е
Нямаш.право.с.лека.ръка.да.к азваш.кой.ще.живееи.кой.ще.у мре,оооооооще
по-малко.да.затриеш.собствени .си.в.живот,заради.някой.си. там,когото.обичаш..

Както.и.да.е,с.един.човек.по ече.или.по-малко-същия."мъжки полов орган".

вие.си.знаете,ама.не.мога.да .проумея.глупавите.ви.рзсъж дения,като.се.има
предвид.дозата.егоизъм,коя а.носите.в.себе.си
;)

Те май никога не си обичал/а... :?
Нужно.ли.е.да.обичам.някой.с .пишка.и.да.твърдя,че.бих.ум яла.за.него?
Нима.твоите.възгледи.се.све ждат.само.до.това,че.единст ено.трябва.да.възхваляваме
някой.от.срещуположния.пол? ?
Нима.майка.ти,сестра.ти,не.с а.важни.за.теб.и.не.би.дала.ж ивота.си.за.тях?

Нека.да.не.съм.обичала...

ThePowerOfLove
06-15-2009, 19:41
Така е, няма вечни неща. Както и идеални. Всяка връзка си има и своите проблеми, то просто без тях щеше да е много скучно и еднообразно :) Винаги съм се радвала на положително заредени темички :)

sexy_baby_originale
06-15-2009, 20:03
Това,пък,най-глупавото.и.недопустимо.не о.за.мен.д.умреш.за.друг.чов ек,
независимо.какъв.ти.е
Нямаш.право.с.лека.ръка.да.к азваш.кой.ще.живееи.кой.ще.у мре,оооооооще
по-малко.да.затриеш.собствени .си.в.живот,заради.някой.си. там,когото.обичаш..

Както.и.да.е,с.един.човек.по ече.или.по-малко-същия."мъжки полов орган".

вие.си.знаете,ама.не.мога.да .проумея.глупавите.ви.рзсъж дения,като.се.има
предвид.дозата.егоизъм,коя а.носите.в.себе.си
;)

Те май никога не си обичал/а... :?
Нужно.ли.е.да.обичам.някой.с .пишка.и.да.твърдя,че.бих.ум яла.за.него?
Нима.твоите.възгледи.се.све ждат.само.до.това,че.единст ено.трябва.да.възхваляваме
някой.от.срещуположния.пол? ?
Нима.майка.ти,сестра.ти,не.с а.важни.за.теб.и.не.би.дала.ж ивота.си.за.тях?

Нека.да.не.съм.обичала...

Явно не си разбрала темата. :) Няма нищо, случва се. Прочети я пак и ще разбереш, че в нея става въпрос за любов между двама души. Разбира се, съществуват много видове любов. Любов към домашният любимец, към предмет, към семейството ти, но най- величествената любов е между двама души, които се обичат истински с цялото си сърце и искат по всякакъв начин да се запазят, просто защото се обичат. Толкова е просто, а толкова трудно се разбера.

kobrichka
06-16-2009, 11:59
Е чак пък да си давам живота за някого... Незаменими хора няма.

Напълно съгласна.
Незаменими хора няма...има незабравими...
Колкото и да си влюбен да дадеш живота си за някого е много силно казано и преувеличено.

Lysit0
06-16-2009, 12:07
Е чак пък да си давам живота за някого... Незаменими хора няма.

Напълно съгласна.
Незаменими хора няма...има незабравими...
Колкото и да си влюбен да дадеш живота си за някого е много силно казано и преувеличено.




Не е съвсем така.
3а някой може да има незаменими хора,за някой може и да няма.
В моя живот има незаменими хора.
Всеки го възприема по различен начин.

kobrichka
06-16-2009, 12:15
Е чак пък да си давам живота за някого... Незаменими хора няма.

Напълно съгласна.
Незаменими хора няма...има незабравими...
Колкото и да си влюбен да дадеш живота си за някого е много силно казано и преувеличено.




Не е съвсем така.
3а някой може да има незаменими хора,за някой може и да няма.
В моя живот има незаменими хора.
Всеки го възприема по различен начин.

Всеки има мнение по въпроса, а аз изказвам моето. За мен само родителите ми са незаменими. За мен е супер глупаво да кажеш, че ще дадеш живота си за някого. Въпрос на гледна точка... :)

babity
06-16-2009, 12:21
За никой не бих си дала живота! Прекалено ценна съм за света и човечеството!!!