PDA

View Full Version : Разпознава ли ли сте либимият/ата..



anonim4o2
06-14-2009, 21:17
Разпознава ли ли сте либимият/ата си да пускат тема тук или пък някой познат да пуска тема за вас :D :D :D
Много кофти - поне разбираш какво мисли за теб :)
Аз лично - да ама няма да давам повече подробности 8)

Neznachitelen
06-14-2009, 21:19
Не съм имал такъв момент :oops:

Hilary_
06-14-2009, 21:22
Тема за мен не са пускали ... (аа не всъщност имаше една тема ама тя беше от един приятел) ... ама разни мненийца отчасти за мен да ... :?

TheBeliever
06-14-2009, 21:31
Доколкото знам приятелят ми няма регистрация в този форум, а ако има не съм засичала тема/мнение за себе си. Разпознавала съм някои познати, но и те не са пускали теми свързани с мен. Надявам се да не се случва. Предпочитам ако някой има проблем с мен, да ми го каже в очите.

Python5
06-14-2009, 23:44
Пази Боже, този ден никога да не дойде. Много би ми паднала в очите - все пак хората, които постват в този форум са идиоти.*

*Последното не е обида към сайта, а лично мнение. Следователно, според конституционното право на свобода на словото в Република България, не може да бъде цензурирано, нито авторът му може да бъде подведен под отговорност. Ако това все пак бъде направено, то деецът потвърждава мнението като факт, което автоматично сваля всякаква вина от автора.

sladkish_14
06-15-2009, 05:45
^ Ти не си добре :) .. Приличаш ми по начина ти на говорене на един тъпак от моя клас .. НЕ че нещо лично ..

По темата: Ами отдавна , когато си направих регистрацията 2007 моята най - добра приятелка бях писала за нея и тя го бе прочела .. Иначе бившия ми приятел с който бяхме 2г. имаше регистрация тука и в началото ми беше гледал мненията ,, Писал е тема за мене и аз за него ! Но никога не са ме хващали да пиша гадни неща и да ги прочетат за мое щастие ..

Aicken
06-15-2009, 07:03
през живота си съм имал хиляяяяди фенки в тоз форум.

пускали са теми с псувни и др. обиди по мой адрес 8)

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 12:02
Доколкото знам приятелят ми няма регистрация в този форум, а ако има не съм засичала тема/мнение за себе си. Разпознавала съм някои познати, но и те не са пускали теми свързани с мен. Надявам се да не се случва. Предпочитам ако някой има проблем с мен, да ми го каже в очите.

sasha_90
06-15-2009, 13:51
Не и едва ли ще ми се случи.

cherinka
06-15-2009, 13:52
Да :D

lpfc1936
06-15-2009, 13:53
Доколкото знам приятелят ми няма регистрация в този форум, а ако има не съм засичала тема/мнение за себе си. Разпознавала съм някои познати, но и те не са пускали теми свързани с мен. Надявам се да не се случва. Предпочитам ако някой има проблем с мен, да ми го каже в очите.

cherinka
06-15-2009, 13:58
Доколкото знам приятелят ми няма регистрация в този форум, а ако има не съм засичала тема/мнение за себе си. Разпознавала съм някои познати, но и те не са пускали теми свързани с мен. Надявам се да не се случва. Предпочитам ако някой има проблем с мен, да ми го каже в очите.
Имам,мило :-) :-) :-)

3oPuTy
06-15-2009, 14:14
Един стар приятел преди няколко месеца искаше да пуска тема за нас ... След като му казах,че не искам да го прави ми се нацупи :? :o
Иначе преди година един приятел беше пуснал тема за мен и тогавашния ми приятел ... :o Искаше съвет за това как да се сближи повече с мен и евентуално след време да стане нещо между нас ... "Умника" обстойно беше описал връзката ми с (вече) бившия и просто нямаше как да не го хвана :o
Освен това преди време имаше тема за приятелството ... Бях написала един огромен роман за едно момче,което в продължение на 2-3 години беше едно от най-важните същества в живота ми :) По-важен дори от тогавашното ми гадже,с което бях 2 години ... Тааа една приятелка видяла темата и му пратила линк без да казва,че аз съм авторката :) 30 мин. след това той ми написа един двойно по-голям роман,в който ми благодареше за красивите думи,но въпреки това нямало как да сме отново BFF,защото чувствата му към мен са се променили и са станали много по-сериозни :o :o :o