PDA

View Full Version : Паузата между разговорите...



ziko
06-14-2009, 22:23
Ta проблема е очевиден ...голямата пауза между разговорите...преди това малко пред история.
Преди няколко дена се запознах с едно момиче на едно събиране..Първата крачка ..нз кой точно я направи :)...аз я гледах с усмивка около 2-4 мин без да спра ,но тя ме заговори..както и да е ...разменихме си телефоните и се уговорихме на другия ден да се видим :)....Та на следващия ден се видяхме ...лафихме (нямаше тогава проблеми с паузите)..на по другия ден пак се видяхме ..насам натам ...малко се поцелувахме ...до тук всичко ОК....но имаше моменти в който се изчерпах от теми за разговор(беше ми хипер трудно да се сетя някоя тема).....и имаше една дълга пауза...паузата беше когато се прибирахме.
Та ако някой е намерил решение или поне предоложение как да се измъкна от тази толкова гадна за мен пауза?
Благодаря предварително ? :)

Hilary_
06-14-2009, 22:27
хах и на мен ми е интересно да разбера :D :D
А з лично като стане така пускам някоя шегичка ... или изцепка и всичко минава... :D :D

ziko
06-14-2009, 22:42
хах и на мен ми е интересно да разбера :D :D
А з лично като стане така пускам някоя шегичка ... или изцепка и всичко минава... :D :D
и това го направих :) :)

п.п. аз само не мога да разбера защо съм пуснал еднакви теми :-o ...ще помоля модераторите да ги слея или да истрият едната ;)
п.п.п. Извинявам се за проблема който създадох.