PDA

View Full Version : Паузата между разговорите...



ziko
06-14-2009, 21:23
Ta проблема е очевиден ...голямата пауза между разговорите...преди това малко пред история.
Преди няколко дена се запознах с едно момиче на едно събиране..Първата крачка ..нз кой точно я направи :)...аз я гледах с усмивка около 2-4 мин без да спра ,но тя ме заговори..както и да е ...разменихме си телефоните и се уговорихме на другия ден да се видим :)....Та на следващия ден се видяхме ...лафихме (нямаше тогава проблеми с паузите)..на по другия ден пак се видяхме ..насам натам ...малко се поцелувахме ...до тук всичко ОК....но имаше моменти в който се изчерпах от теми за разговор(беше ми хипер трудно да се сетя някоя тема).....и имаше една дълга пауза...паузата беше когато се прибирахме.
Та ако някой е намерил решение или поне предоложение как да се измъкна от тази толкова гадна за мен пауза?
Благодаря предварително ? :)

TheBeliever
06-14-2009, 21:27
Не ми се е случвало да нямам за какво да си говоря с приятеля ми или да се чудя каква тема да подхвана. Но предполагам че най-лесният начин би бил да я попиташ нещо. Може би нещо за плановете й за остатъка от деня/вечерта или какво иска да правите следващия път като се видите. Нещо такова.

ziko
06-14-2009, 21:34
Не ми се е случвало да нямам за какво да си говоря с приятеля ми или да се чудя каква тема да подхвана. Но предполагам че най-лесният начин би бил да я попиташ нещо. Може би нещо за плановете й за остатъка от деня/вечерта или какво иска да правите следващия път като се видите. Нещо такова.

Така и направих :) следвах всички техники който са ми вършели работа преди..пробвах и нови ...и найстина и аз не бях се замислял кой знае колко относно темите преди......но в този случай сякаш бях изчепал всички тема.
п.п. Това до сега не ми се бе случвало ...нямах представа как да се измъкна от такава ситуация:(...

TheBeliever
06-14-2009, 21:43
Е добре, само ти ли говориш? Тя не направи ли опит да се включи? Факт е, че като прекарате малко повече време заедно ще намерите повече общи теми. А дотогава можеш да я питаш разни неща относно интересите й, но не баналните "Каква музика слушаш". И като ти отговаря на въпрос не спирай до там. Хвани се за нещо в отговора и развий темата. Нека разговорът не се превръща в тест с въпроси и отговори.
Иначе няма универсални теми, с които да запълваш тези паузи. Всичко зависи от ситуацията.

Lysit0
06-15-2009, 04:38
Не е нужно постоянно да говорите,като няма какво да правите се целувайте. ;)

sladkish_14
06-15-2009, 05:31
Тогава защо тя не пое инициативата ?! На мене попринцип ми е малко трудно да спра да говоря 8-) , обаче когато и това се случи очаквам момчето да каже нещо .. Мразя такива неловки ситуации на мълчание сигурно ти е било много кофти .. Няма какво да му мислиш , как да не се получава повече така , когато няма какво да си кажете или си мълчете или очаквай тя нещо да направи ..

Aicken
06-15-2009, 07:04
ти като момче ,попитай я нещо за което жените обичат да говорят и тя ще ти говори 2 часа без да спре а ти ще зяпаш небето :-o 8)

NeZaPoznat
06-15-2009, 07:48
Ta проблема е очевиден ...голямата пауза между разговорите...преди това малко пред история.
Преди няколко дена се запознах с едно момиче на едно събиране..Първата крачка ..нз кой точно я направи :)...аз я гледах с усмивка около 2-4 мин без да спра ,но тя ме заговори..както и да е ...разменихме си телефоните и се уговорихме на другия ден да се видим :)....Та на следващия ден се видяхме ...лафихме (нямаше тогава проблеми с паузите)..на по другия ден пак се видяхме ..насам натам ...малко се поцелувахме ...до тук всичко ОК....но имаше моменти в който се изчерпах от теми за разговор(беше ми хипер трудно да се сетя някоя тема).....и имаше една дълга пауза...паузата беше когато се прибирахме.
Та ако някой е намерил решение или поне предоложение как да се измъкна от тази толкова гадна за мен пауза?
Благодаря предварително ? :)

Чети ! Оттам идват темите ... :?

cinderella_gugutka
06-15-2009, 07:53
еми на мен ми се е слу4вало.Та ако стане такава пауза може да й направиш някакъв комплимент ,просто да се гушкате или целувате :oops:

hanovete
06-15-2009, 09:28
ти като момче ,попитай я нещо за което жените обичат да говорят и тя ще ти говори 2 часа без да спре а ти ще зяпаш небето :-o 8)

ти кво си мислиш....има и такива момичета,които не обичат да споделят ...моята е на същия хал,но засега се справям да съм активния в разговорите

ziko
06-15-2009, 10:11
ти като момче ,попитай я нещо за което жените обичат да говорят и тя ще ти говори 2 часа без да спре а ти ще зяпаш небето :-o 8)

ти кво си мислиш....има и такива момичета,които не обичат да споделят ...моята е на същия хал,но засега се справям да съм активния в разговорите
Oпределено трябва да разбера как се справяш :)

JustLikeHeaven
06-15-2009, 10:14
Предполагам сте се опознали,за да стигнете до целувки,т.е трябва да знаеш на какви теми обича да си говори...Например за кино,музика,училище,просто ии....Виж и кажи! :-)

lipstik
06-15-2009, 11:14
Като не можеш да се сетиш за какво да си говорете,почвайте да се гушкате и цункате.

ziko
06-15-2009, 11:41
Предполагам сте се опознали,за да стигнете до целувки,т.е трябва да знаеш на какви теми обича да си говори...Например за кино,музика,училище,просто ии....Виж и кажи! :-)

Ще пробвам :)..има доста интереси за който може да се говори..

BaiToq
06-15-2009, 16:29
Ta проблема е очевиден ...голямата пауза между разговорите...преди това малко пред история.
Преди няколко дена се запознах с едно момиче на едно събиране..Първата крачка ..нз кой точно я направи :)...аз я гледах с усмивка около 2-4 мин без да спра ,но тя ме заговори..както и да е ...разменихме си телефоните и се уговорихме на другия ден да се видим :)....Та на следващия ден се видяхме ...лафихме (нямаше тогава проблеми с паузите)..на по другия ден пак се видяхме ..насам натам ...малко се поцелувахме ...до тук всичко ОК....но имаше моменти в който се изчерпах от теми за разговор(беше ми хипер трудно да се сетя някоя тема).....и имаше една дълга пауза...паузата беше когато се прибирахме.
Та ако някой е намерил решение или поне предоложение как да се измъкна от тази толкова гадна за мен пауза?
Благодаря предварително ? :)
:lol: :lol: :lol:
2-4 минути и се усмихвал....
Гледал си кат тръба сигурно 8-)

golqmumnik
06-15-2009, 16:55
Остави жената да говори повече,жените са повече по приказките

ziko
06-15-2009, 21:00
Ta проблема е очевиден ...голямата пауза между разговорите...преди това малко пред история.
Преди няколко дена се запознах с едно момиче на едно събиране..Първата крачка ..нз кой точно я направи :)...аз я гледах с усмивка около 2-4 мин без да спра ,но тя ме заговори..както и да е ...разменихме си телефоните и се уговорихме на другия ден да се видим :)....Та на следващия ден се видяхме ...лафихме (нямаше тогава проблеми с паузите)..на по другия ден пак се видяхме ..насам натам ...малко се поцелувахме ...до тук всичко ОК....но имаше моменти в който се изчерпах от теми за разговор(беше ми хипер трудно да се сетя някоя тема).....и имаше една дълга пауза...паузата беше когато се прибирахме.
Та ако някой е намерил решение или поне предоложение как да се измъкна от тази толкова гадна за мен пауза?
Благодаря предварително ? :)
Братле ..ситуацията беше такава че само можех да гледам ...просто не съм написъл цялата история !
:lol: :lol: :lol:
2-4 минути и се усмихвал....
Гледал си кат тръба сигурно 8-)

shadow4e
06-15-2009, 23:30
Остави жената да говори повече,жените са повече по приказките

Да, бе, аз хич не обичам да говоря и приятеля ми също, но сме от достатъчно време, че това да не е проблем да си млъкнем и да лежим в леглото примерно :)


За да си сигурен, че другия път няма да се получи пак така си намисли теми от сега. Можеш да хванеш прочетеш и някоя интересна статия - новина из нета и да й я разкажеш.

FlashMX
06-16-2009, 12:13
Това е сигурно защото се познавате от съвсем скоро и нямате всеоще повече общи теми/интереси.

Wrathchild
06-16-2009, 15:10
Може например да я прегърнеш и да й кажеш, че ти е много приятна компанията й. Няма да е твърде ангажиращо, че да я стреснеш, но пък ще се почувства приятно.