PDA

View Full Version : Skype хронология



Aniiiii
06-14-2009, 21:36
Такаа.. значи искам да видя хронологията в скайп, обаче тя веднъж е изтрита. Имам впредвид, че съм си писала, изтрила съм я и сега искам да я видя. Може ли да стане това? Има ли някъде папка където се запазва цялата хронология?

Genetix
06-14-2009, 21:39
Не може. :( Помоли събеседника/събеседниците да ти е пратят.

punksy7
06-15-2009, 05:13
можеш да си я бърнеш с `` Pamela-call recorder 4.0.0 `` , но едва ли :?

Genetix
06-15-2009, 13:20
Тази програма записва VoIP разговорите в музикален файл.

sexmaniaka
06-15-2009, 21:18
можеш да си я бърнеш с `` Pamela-call recorder 4.0.0 `` , но едва ли :?

Мдаа .. Можеш и с С:// --> Windows и там да потърсиш Uninstall 8-) :D Но по - добре е да поискаш хронологията си от събеседника/чката си както спомена Genetix ;)

Aniiiii
06-15-2009, 22:44
еех ама то не мога да я взема от събеседника, чее аз не съм си писала а искам да видя какво е писано.
А значи в C - uninstall ии там да си я търся така ли? или нещо не разбрах :-o

ivanstef
06-16-2009, 17:09
Не дей го слуша. Той просто ти се подиграваше. Иначе имаше един вариан, където пишеш нещо в експлоръра и ти отваря хронологията като хтлм. Проблема е, че не помня, но ще разпитам.

Aniiiii
06-17-2009, 00:47
:lol: хах .. мм дам, чак сега разбах ;д ама мерси за подигравката :P

ааа ^^ ако разбереш напиши, щее съм мн благодарна :)

Jo_Ni_To
06-17-2009, 05:43
мМм мисля че може да се види..ако не си преинсталирала друга верясия на Skype.. Някаде трябва да ти пише покажи всичката хронология.. (или нещо от тоя сорт) и аз преди си триех хрона..ама като цъкнеш на "покажи всичка хронология" ми илиза всичко..

Успех :)

sexmaniaka
06-17-2009, 09:43
По принцип не можеш да си възстановиш хронологията... Но ако си с по-стара версия на скайпа ти излизаше хронологията в отделен прозорец и там имаше линк, ако бях с стара версия щях да ти го дам да видиш дали ще се получи ... Но ако не се лъжа се намира някъде в C://Documents and Settings/ и на татък вече трябва много да се поровиш :Р Има шанс да са скрити файловете като откриването става, като от лентата с задачите дадеш на Tools --> Folder Options --> View и на Hidden files and folders слагаш отметката на Show hidden files and folders ;) Може да я намериш по късмет, но не се опитвай, защото един път изтриеш ли няма връщане ;) Надявам се да съм ти бил от полза до някъде ;)

П.С
Windows-а ми е на английски и съм ти ги дал така както са на мене ;)