PDA

View Full Version : Останах на изпит



JeanClaudeVanDamme
06-15-2009, 10:53
ааааа миналата година в 7ми клас имах само 2ойки по математика но минах,писаха ми 3,пък тая година 8ми поне имах и тройки да го е*а,ама ме оставиха по алгебра(поне по геометрия минах с 3) тая по математика е мн гадна,тя е най лошия учител,ако някое дете има рожден ден и я почерпи с бонбони,тя му се кара и му казва да не я занимава с глупости,ако някой и каже 4е не е разбрал задачата тя му пише 2.и те децата затова не смеят да я питат за задачата и става мн лошооооооо....ауу леле как я мразя :-x

TheBeliever
06-15-2009, 10:56
И ние с какво точно можем да помогнем? Или просто се оплакваш?

lipstik
06-15-2009, 10:58
Ти пък си останал по най-лошия предмет на изпит.Поне е по алгебра,а там е хиляди пъти по-лесно.Няма какво друго да ти кажа освен,че трябва да тръгваш на уроци по мат(сам е абсурдно да ги научиш) и да се надяваш да минеш..

JeanClaudeVanDamme
06-15-2009, 11:02
ние сме общо 11 човека на изпит

MiLGaR0sSa
06-15-2009, 11:16
Сами сте си виновни....ние какво да направим по въпроса,че вие цяла година не сте седнали да научите няколко урока,да ви пише три-четири...

JeanClaudeVanDamme
06-15-2009, 11:32
имах си др проблеми,баба ми почина,а преди това бях мн зает с бойните изкуства,нямал съм мн време за училище....

TheBeliever
06-15-2009, 11:52
имах си др проблеми,баба ми почина,а преди това бях мн зает с бойните изкуства,нямал съм мн време за училище....

Оправдания. Има ли желание, има начин и време.

teenems
06-15-2009, 12:27
който не учи ,няма да сполучи ..

XceSS
06-15-2009, 12:44
Кво ти пука :-o

Uniqueness
06-15-2009, 13:44
Аз пък бях за 2ка.. но си научих за 2-3 дена изпита ме на дъската и ми писа 4ка за годината :D :D

Та да те попитам.. къде кандидатства ?!

И кога след 7ми или след 8ми ?

Ако не си кандидатствал след 7ми много си се прецакъл че си останал на изпит :D .. Или трябва да повтаряш годината или някакви частни уроци..

JeanClaudeVanDamme
06-15-2009, 14:12
Аз пък бях за 2ка.. но си научих за 2-3 дена изпита ме на дъската и ми писа 4ка за годината :D :D

Та да те попитам.. къде кандидатства ?!

И кога след 7ми или след 8ми ?

Ако не си кандидатствал след 7ми много си се прецакъл че си останал на изпит :D .. Или трябва да повтаряш годината или някакви частни уроци..

Никъде не съм кандидатствал,завърших 7ми клас със 3, лятото си гледах кефа,почнах 8ми клас и останах на изпит по алгебра.

ThePowerOfLove
06-15-2009, 14:30
Сядай да учиш и няма да имаш проблеми. Това лято не си прави кефа ;)

tItEufFf
06-15-2009, 15:19
Кво ти пука :-o
Мхм.. Аз ще повтарям. Отначало ми беше гадно, ама вече ми е през оная работа. Въпреки, че аз си имам по-сериозни причини.
Малко ще се стегнеш де... Не е нужно всичко да знаеш. Можеш да помолиш ваще да ти обяснят оттук-оттам.

DevilWish
06-15-2009, 15:21
Ти пък си останал по най-лошия предмет на изпит.Поне е по алгебра,а там е хиляди пъти по-лесно.Няма какво друго да ти кажа освен,че трябва да тръгваш на уроци по мат(сам е абсурдно да ги научиш) и да се надяваш да минеш..
Съгласна съм :)

MP
06-15-2009, 15:49
Момче,по-добре се стегни.Не минава вече обвиняването на госпожите,изтъркано е.8-ми клас не е късно да си направиш равносметката и да се стегнеш.Ще ти е от полза.

xXxXSweetDreamsxXxX
06-15-2009, 18:00
Кво ти пука :-o

Е, как пък няма да му пука.. :-o
Иначе, споко, учи и ще го минеш..
И аз оставам на поправителен, даже на два.. Ама уча и ще мина.. :)

john95
06-15-2009, 18:22
Хора - толкова ли кофти даскали имате бе... При нас някой който е за 2 - му пишат 3 защото не говори в часа на даскалката :D

Иначе научи поне теоремите примерно и я помоли да те изпита на тях... При нас за 3 така прави - казва ти :'Назубри теоремите' (Които при нас бяха около 15 тая година) - на другия ден те вдигна на 2 от най-елементарните теореми и ти пише 3....
8-) :D

zvezdii4kaa
06-15-2009, 18:48
ние сме общо 11 човека на изпит


:shock: мн бе :D :D

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 19:20
Който има желание - намира пътища. Който няма - търси причини.
Сядай на дупето и учи!

xXxXSweetDreamsxXxX
06-15-2009, 20:33
Хора - толкова ли кофти даскали имате бе... При нас някой който е за 2 - му пишат 3 защото не говори в часа на даскалката :D
Хах, мене химичката хич не ма признава.. :D
.. Имах две 3-ки на изпитвания, на класното имах 2 ии така..
В понеделник съм на изпит, пожелавайте късмет :D
Иначе, zvezdii4kaa, ако тия ти се струват много, ний сме 16 по химия :D

JeanClaudeVanDamme
06-16-2009, 08:54
2 седмици ще ходя всеки ден от 2 до 4.... :( ей сега след малко тръгвам даже :( :( :( :(

YaNcHeToOo
06-16-2009, 09:18
Случва се :lol: :lol:

RaLiTy_Y_y
06-16-2009, 12:36
Аз в 8 клас за малко да остана по химия ам си седнах на гъза и искарах 4 за годината...Не ми търси оправдания,че не си учил цяла година а си седни на гъза и научи нещоо... Няма смисъл да се оплакваш тук няма как да ти помогнем .... сядаш и учиш тва е ако не ш преповтаряш ти решаваш...

selens
06-16-2009, 13:50
Ти пък си останал по най-лошия предмет на изпит.Поне е по алгебра,а там е хиляди пъти по-лесно.Няма какво друго да ти кажа освен,че трябва да тръгваш на уроци по мат(сам е абсурдно да ги научиш) и да се надяваш да минеш..

JeanClaudeVanDamme
06-16-2009, 15:31
Аз в 8 клас за малко да остана по химия ам си седнах на гъза и искарах 4 за годината...Не ми търси оправдания,че не си учил цяла година а си седни на гъза и научи нещоо... Няма смисъл да се оплакваш тук няма как да ти помогнем .... сядаш и учиш тва е ако не ш преповтаряш ти решаваш...

Първо не съм искал помощ специално от теб че да ми държиш такъв тон,ясно ?

Второ аз не искам помощ,а просто си оплаквам мъката.

Трето имах много съзтезания в бойните изкуства нямаше ме по 2 3 седмици на училище(и то доста често се случваше чесно да си кажа) ама поне постигнах нещо в бойните изкуства,поне не са минали много напрзано тези седмици,само че останах на изпит но поне са бойните изкуства че да ме правят щастлив.

girl_in_black
06-16-2009, 18:03
Аз също няколко години се занимавах доста сериозно със спорт и имах високи резултати, но това не е било за сметка на ученето-основният проблем е в мързела и в липсата на желание(освен ако не си наистина тъп), всичко друго са просто оправдания.