PDA

View Full Version : Въпросче...?



isitta
06-15-2009, 12:57
Така..,значи имам 1въпросче,което си е малко лично.Значи така.....никога в живота си не съм се целувала с език.Знам че има много такива теми ,но аз искам нещо определено.Искам да ми кажете как протича една обикновенна целувка с език,защото аз дори незнам какво се прави с езика,май че се смуче незна!Искам да ми кажете само какво да правя,защото ходя с едно момче от 4 месеца и се целуваме само по устата (допир на устни) той все прави опити да ме целуне с език ,но аз все се дърпам.Да,да знам то ще си дойде от само себе си ,но искам просто да знам какво трябва да правя,основното! :oops:


Моля ви не се смейте и подигравайте .

Shalala
06-15-2009, 12:58
:D :D
няма как да не се смеем,знаи че никои не се е научил роден,другият път не му се дърпаи,а пробваи и ти....

TheBeliever
06-15-2009, 13:00
Не се смуче. По скоро се ближе, леко, като погалване с език. Скоро имаше тема за това какво не трябва да се прави при целувка. Прочети я.

angeltears
06-15-2009, 13:07
:D
Като си помисля, че преди няколко години и аз бях така :oops:
Няма нищо срамно да не можеш - все пак никой не се е родил научен :) Най-важното е да уцелиш момента, а тъй като ходиш с това момче от 4 месеца, мисля че вече му е време. Просто затвори очи, отвори леко устни и другото ще си дойде от самосебе си :)
НЕ се притеснявай ако не се получи добре от 1я път, с тренировки ще станеш по-добра :grin:

kristito3
06-15-2009, 13:31
Така..,значи имам 1въпросче,което си е малко лично.Значи така.....никога в живота си не съм се целувала с език.Знам че има много такива теми ,но аз искам нещо определено.Искам да ми кажете как протича една обикновенна целувка с език,защото аз дори незнам какво се прави с езика,май че се смуче незна!Искам да ми кажете само какво да правя,защото ходя с едно момче от 4 месеца и се целуваме само по устата (допир на устни) той все прави опити да ме целуне с език ,но аз все се дърпам.Да,да знам то ще си дойде от само себе си ,но искам просто да знам какво трябва да правя,основното! :oops:


Моля ви не се смейте и подигравайте .[/u][/i][/b]

оле знаеш ли, че и при мен е така :oops: :oops: :oops: :oops: аз само че съм с него 2 месеца и нещо :-o на мен също ми е гадно, че така все става :( :( бях пробвала ама аз си мисля, че трябва да се върти езика (защо не е така - нали повечето така казват :oops: ) да вече разбрах - най-точното обяснение си е погалване с езика :-o супер и аз най - най - сетне да получа точното обяснение за това :grin: :grin: ама все пак да попитам - няма ли наистина въртене с езика все едно се гонят :-o :-D

hanovete
06-15-2009, 13:34
мойта го врътка много яко ...но само от време на време....тва не е задължително....просто за да разнообразиш....аз още първата ми целувка беше с език.....и нещо на колко сте та тия тъпаци ви чакат по 2-4 месеца с език....кой знае тея сигурно още не могат да го дигат :D

sasha_90
06-15-2009, 13:44
Няма "много такива теми",има страшно много. :D

kristito3
06-15-2009, 13:44
мойта го врътка много яко ...но само от време на време....тва не е задължително....просто за да разнообразиш....аз още първата ми целувка беше с език.....и нещо на колко сте та тия тъпаци ви чакат по 2-4 месеца с език....кой знае тея сигурно още не могат да го дигат :D

:-D :-D е стига бе човек сега :-D ми явно са по - търпеливи :) :-D

happy_cute
06-15-2009, 14:27
http://vbox7.com/play:1a06b858

Hilary_
06-15-2009, 14:37
Така изгубих си ценни 5 минути от живота м иза да ти ги намеря ей тия ... :D :D
Ето изгледай ги ...
http://vbox7.com/play:8d4a941f
http://vbox7.com/play:b37895db
http://vbox7.com/play:c412b3f6
Ако искаш и ще ти копна писаници .. ама си помислих, че с клипче ще ти е по-лесно ... :D :D А иначе съм казвала много пъти ... правиш горе долу това, което другия прави в устата ти ... следиш му движенията и вкарваш малко творчество ... 8)

shandio
06-15-2009, 15:08
омг :D ходите от 4 месеце и не сте се целували :shock: :lol:

gabi_94
06-15-2009, 15:22
ох ами и аз съм в такова положение само че сме излизали два пъти и ме целуна 3,4 пъти само по устните, сиг и с език ще дойде време така че тая темичка и на мен ще ми бъде полезна

3oPuTy
06-15-2009, 15:24
омг :D ходите от 4 месеце и не сте се целували :shock: :lol:
+1 :shock:



Авторке,а ако мислиш да пускаш тема:"Какво да му подаря"
Миии за 5-я месец идеалния подарък ще е целувка с език,а за 5-те ви години заедно - секс :-|



:razz: :razz: :razz:

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 15:38
омг :D ходите от 4 месеце и не сте се целували :shock: :lol:

:-s :-s :-s Чудно!!!


Виж клипчетата които постна Hilary_. Последното е доста полезно. Също така, прочети темата "какво НЕ трябва да правим докато се целуваме". И просто се отдай на желанието. Ако сгафиш просто продължи. Успех. :smt023

bybz
06-15-2009, 18:55
:D първата ми целувка беше с език :oops: явно съм доста смела :oops:

Slawi92
06-15-2009, 19:05
омг :D ходите от 4 месеце и не сте се целували :shock: :lol:
+1 :shock:



Авторке,а ако мислиш да пускаш тема:"Какво да му подаря"
Миии за 5-я месец идеалния подарък ще е целувка с език,а за 5-те ви години заедно - секс :-|



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

cccrrr
06-15-2009, 19:32
youtube search: how to kiss .. надявам се да фащаш грам ангийски :) и според мен найстина исчакай още месец :D тъкмо няя са чудиш за подараци

3oPuTy
06-15-2009, 20:33
омг :D ходите от 4 месеце и не сте се целували :shock: :lol:
+1 :shock:



Авторке,а ако мислиш да пускаш тема:"Какво да му подаря"
Миии за 5-я месец идеалния подарък ще е целувка с език,а за 5-те ви години заедно - секс :-|



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Смей се лапе,смей се ... ама и такива подаръци ще започнат скоро да се подаряват :D

Slawi92
06-16-2009, 09:23
^^^^ :razz: :razz: :razz: :razz: добре како но въпреки тва ще си се смея :razz: :razz: :razz: :razz: добре за 5те години секс а ако има 50 :D:D:D кво деца ли :razz: :razz: :razz:

kristito3
06-16-2009, 11:24
хора, айде стига сте се гаврили сега :( :( ми норално е някой да не знае нещо. к'во толкова?! нали за това са сайтовете и какво ли още не :(