PDA

View Full Version : The most wondurful day in my life



pifiella
06-15-2009, 13:39
Здравейте!
Имам за домашно,да опиша най-хубавият ден в живота си за утре ми е .Поринцип не ми е присъщо да пиша по сайтове и някои да ми пише домашните,но сега ми е много спешно,защото имам да решавам към 50 задачи за утре по алгебра и ужас.Нямам време даже още не съм яла 8-) ................. :( Моля да ми го преведе....(може да има доста правописни грешки,от бързане :-o )
Попринцип вскеки човек има най-щастливия ден в живота си.Ден,в които всичко е било прекрасно,ден които е останал незабравим в спомените му.
Аз нямам свои любим ден.За мен всеки ден ,в които виждам слънцето е незабравим,прекрасен И желан.Всеки ден, които дишам,усмихвам се и виждам света около мен е невероятен.
Всеки ден е уникален и страхотен по своята същност. Не, не става въпрос за това да спечелиш от тотото, да изкараш шестица в училище или да срещнеш лююбимия човек. Става въпрос, за дребните неща, които ни помагат да се усмихнем – онези, които ни се случват всеки ден, но които често не забелязваме в бързината. Цвете. Падащи снежинки. Или капки дъжд. Едно „Здравей!“ Дълго чакано обаждане. Неочаквана среща с приятел. Непознатият, който задържа вратата на асансьора за теб, или спира, за да пресечеш улицата. Или ти благодари с усмивка за това, че си сторил същото за него.Едно благодаря може да направи деня ти страхотен и незаличим в спомените ти.
Много ще съм Ви благодарна! :-)

Margoto0
06-15-2009, 15:47
Ще се пробвам :D

Margoto0
06-15-2009, 16:06
In principle every single person have a best day in his life.Day,in which everything was wonderful,unforgettable day seald in his memory.I don’t have a day like that.For me every day,in which I see the sun is wonderful and desired.Every each day I breath,smile and observe the world around me is incredible.It’s not about wining the lotary,get an A at school,or meet the special person.It is about the small things,which makes us smile-things which happens every day,but we are blind to see.Flower.Falling snowflakes.Or a raning drop.”Hello”.Unexpected meeting with a friend.The stranger,who hold the elevator for you,or stop in order you to cross the street.Or thanks you with a smile,for doing the same thing s for him.One “Thank you” can make the day great and unforgettable.


Много ми хареса това,което си написала,браво! :D

Seducti0n
06-15-2009, 17:05
Every single person have a best day in their life.Day,in which everything is -по-добре да е в сег.време-wonderful,unforgettable day seald in his memory.I don’t have a day like that.For me every day,in which I see the sun is wonderful and desired.Every each day I breath,smile and observe the world around me is incredible.It’s not about wining the lotary,get an A at school,or meet the special person.It is about the small things,which makes us smile-things which happens every day,but we are blind to see them /може и без -дем-но с него май е по-добре/.Flower.Falling snowflakes.Or a raning drop.”Hello”.Unexpected meeting with a friend.The stranger,who hold the elevator for you,or stop in order you to cross the street.Or thanks you with a smile,for doing the same thing s for him.One “Thank you” can make the day great and unforgettable.
и да няма в началото ин принсипал, че звучи някакво клиширано такова и се губи силата на текста, който е доста добър :)

pifiella
06-15-2009, 17:06
In principle every single person have a best day in his life.Day,in which everything was wonderful,unforgettable day seald in his memory.I don’t have a day like that.For me every day,in which I see the sun is wonderful and desired.Every each day I breath,smile and observe the world around me is incredible.It’s not about wining the lotary,get an A at school,or meet the special person.It is about the small things,which makes us smile-things which happens every day,but we are blind to see.Flower.Falling snowflakes.Or a raning drop.”Hello”.Unexpected meeting with a friend.The stranger,who hold the elevator for you,or stop in order you to cross the street.Or thanks you with a smile,for doing the same thing s for him.One “Thank you” can make the day great and unforgettable.


Много ми хареса това,което си написала,браво! :D
Леле мерси много!Обичам те! :-D Ако имаш някои път нужда от помощ за есе, ми пиши........ :-)

1n5ub0rd1na73
06-15-2009, 19:13
Здравей Seducti0n,

Не е грешка да се използва и 'his' с 'everybody(one)'.

Поздрави

Pamie7o
06-15-2009, 20:23
Абе като знам ProstoAz колко е дървен по-добре си поправи загравието на "най-прекрасният ден в живота ми) че веднага ще я заключи :wink:

П.П. Абе защо ако си напишеш заглавието на английски ПростоАз ти истрива темата :-o ? А другите модератори не...
Строг баща ще излезе от него 8-)

Margoto0
06-15-2009, 20:49
Абе стига с тоя "Простоаз" голям афинитет имаш към този модератор :grin:

thegmin
06-15-2009, 21:12
In principle every single person has

thegmin
06-15-2009, 21:14
Отказвам се, за 2 реда 3 грешки. :D

Margoto0
06-15-2009, 21:47
Като си толкова компетентен направи го ти,нямам нищо против,не казвам че знам перфектно английски.Егати хората веднага се нахвърля :-x

term0t0
06-16-2009, 06:37
Абе то заглавието е грешно вие за текста са карате

pifiella
06-17-2009, 15:23
Ами то заглавието ни го написа на дъската учителката..може да не съм го преписала вярно....... :-D

Ivalinka
06-17-2009, 15:32
wonderful..

ако не си го поправила още