PDA

View Full Version : The most wondurful day in my life



pifiella
06-15-2009, 13:50
Здравейте!
Имам за домашно,да опиша най-хубавият ден в живота си за утре ми е .Поринцип не ми е присъщо да пиша по сайтове и някои да ми пише домашните,но сега ми е много спешно,защото имам да решавам към 50 задачи за утре по алгебра и ужас.Нямам време даже още не съм яла ................. Моля да ми го преведе....(може да има доста правописни грешки,от бързане )
Попринцип вскеки човек има най-щастливия ден в живота си.Ден,в които всичко е било прекрасно,ден които е останал незабравим в спомените му.
Аз нямам свои любим ден.За мен всеки ден ,в които виждам слънцето е незабравим,прекрасен И желан.Всеки ден, които дишам,усмихвам се и виждам света около мен е невероятен.
Всеки ден е уникален и страхотен по своята същност. Не, не става въпрос за това да спечелиш от тотото, да изкараш шестица в училище или да срещнеш лююбимия човек. Става въпрос, за дребните неща, които ни помагат да се усмихнем – онези, които ни се случват всеки ден, но които често не забелязваме в бързината. Цвете. Падащи снежинки. Или капки дъжд. Едно „Здравей!“ Дълго чакано обаждане. Неочаквана среща с приятел. Непознатият, който задържа вратата на асансьора за теб, или спира, за да пресечеш улицата. Или ти благодари с усмивка за това, че си сторил същото за него.Едно благодаря може да направи деня ти страхотен и незаличим в спомените ти.
Много ще съм Ви благодарна!

pifiella
06-15-2009, 17:07
Преведоха ми го