PDA

View Full Version : Сложната ми история :(



MarRyJanEe
06-15-2009, 14:00
Здравей те !
Значии ... от година и половина харесвам едно момче от моя град. Запознах се с него в една дискотека, намерих му скайпа и започнах ме да си пишем.. и от тогава започнах стабилно да го забивам. Когато се срещнех ме случайно по центъра, той винаги ме поздравяваше, но само толкова. След време въобще спрях ме да си комуникираме.И така дойде лятото ... записах се на лагер от даскалото ии познаите какво :shock: .. оказа се, че и той ще идва на същия лагер :grin: . Когато се настаних ме в хотела се оказа, че неговата стая е точно до моята. Започнах ме отначало .. излизах с него .. забихме се .. и една вечер, той се беше напил и искаше да спи с мен, ноо аз го одрязах.. и приключих ме. След като се върнах ме от лагера, той спря даже и да ме поздравява ... Докато един ден, той ми написа ЛС в един сайт ии ми поиска скайпа отново, понеже ме беше премахнал. И така започнах ме пак да си пишем и да го забивам. И в стечение на обстоятелствата.. моята най-добра приятелка беше харесала неговия най-добър приятел,и решиха да излязат...И тъй като неговия приятел знаеше за моя интерес към въпроното момче реших ме да си направим двойна среща за да може да си поговоря с него и да си изясним всичко. Но като отидохме на срещата не успях да му кажа нищо конткретно, а си говорих ме общи приказки. След което продължихме да си пишем по скайпа, но не успяхме да излезем втори път. И така .. Започна учебната година и той ми обръщаше повече внимание .. говорех ме си .. и вече не бяхме само на здравей/здрасти .. Наскоро няколко пъти се засичахме по центъра в една компания и се сближихме повече.Говорихме си .. каза ми, че и тази година ще ходи на лагера.. ии убеди и мен да ида .. даже искаше да сме в една стая. Говорих ме си много, аз му казах за моя интерес към него,но той ми каза, че знае понеже общ приятел на който бях споделила му беше казал.. И понеже тогава му беше рд-то аз му казах, че трябва да почерпи .. и той ми изцепи, че ще ме черпи "слонче с хоботче" :lol: :razz: и от там тръгна всичко. Един ден неочаквано той ми написа по скайпа ии ме покани да "гледаме филм". Аз се замислих ... но отидох. И както вече се сещате .. не гледах ме филм. Стана каквото стана .. сближихме се повече. Докато един ден не се засякохме в обща компания на центъра ии един негов приятел изцепи , че той си има приятелка от близо месец :shock: ии тогава ми стана някво странно .. и се замислих защо не го е направил с нея .. а вика мен ..след което го питах и той ми каза, че викнал мен защото ме познава по-добре и сме по-близки ... отколкото с приятелката си ... След което говорих с него за нея и той ми каза, че не иска нищо сериозно, тъй като тя не е от нашия град, а просто за разнообразие е с нея, но ми каза, че могат и да се задържат и до лагера .. на който тя също ще дойде .. А аз се надявах, че там може да стане нещо по-сериозно между мен е него .. Споделих с няколко мой приятелки какво е станало .. и една от тях ме посъветва да кажа на приятелката му какво е станало .. обаче си мисля че ако кажа .. ще загубя неговото доверие ии така въобще няма да имам никакви шансове да го спечеля .. А аз наистина искам да го разделя с приятелката му .. за да бъда с него .. но незнам какво да правя .. Дайте съвет как да постъпя .. :(

Hilary_
06-15-2009, 14:05
Това, че може да се разделят не ти гарантира това, че ще припне при теб ... :? Много несериозен ми се вижда и както го е направил с тази мацка зад гърба така и с теб ще го направи ... :? Изобщо не си е заслужавало целия филм ... :? Не се надявай на нещо сериозно ... :?

MetalZone
06-15-2009, 14:09
забихме се

И кой би? :-o

Инак


Не се надявай на нещо сериозно ... :?

MarRyJanEe
06-15-2009, 14:11
Аз бих 8-) :D

NeZaPoznat
06-15-2009, 14:24
Здравей те !
Значии ... от година и половина харесвам едно момче от моя град. Запознах се с него в една дискотека, намерих му скайпа и започнах ме да си пишем.. и от тогава започнах стабилно да го забивам. Когато се срещнех ме случайно по центъра, той винаги ме поздравяваше, но само толкова. След време въобще спрях ме да си комуникираме.И така дойде лятото ... записах се на лагер от даскалото ии познаите какво :shock: .. оказа се, че и той ще идва на същия лагер :grin: . Когато се настаних ме в хотела се оказа, че неговата стая е точно до моята. Започнах ме отначало .. излизах с него .. забихме се .. и една вечер, той се беше напил и искаше да спи с мен, ноо аз го одрязах.. и приключих ме. След като се върнах ме от лагера, той спря даже и да ме поздравява ... Докато един ден, той ми написа ЛС в един сайт ии ми поиска скайпа отново, понеже ме беше премахнал. И така започнах ме пак да си пишем и да го забивам. И в стечение на обстоятелствата.. моята най-добра приятелка беше харесала неговия най-добър приятел,и решиха да излязат...И тъй като неговия приятел знаеше за моя интерес към въпроното момче реших ме да си направим двойна среща за да може да си поговоря с него и да си изясним всичко. Но като отидохме на срещата не успях да му кажа нищо конткретно, а си говорих ме общи приказки. След което продължихме да си пишем по скайпа, но не успяхме да излезем втори път. И така .. Започна учебната година и той ми обръщаше повече внимание .. говорех ме си .. и вече не бяхме само на здравей/здрасти .. Наскоро няколко пъти се засичахме по центъра в една компания и се сближихме повече.Говорихме си .. каза ми, че и тази година ще ходи на лагера.. ии убеди и мен да ида .. даже искаше да сме в една стая. Говорих ме си много, аз му казах за моя интерес към него,но той ми каза, че знае понеже общ приятел на който бях споделила му беше казал.. И понеже тогава му беше рд-то аз му казах, че трябва да почерпи .. и той ми изцепи, че ще ме черпи "слонче с хоботче" :lol: :razz: и от там тръгна всичко. Един ден неочаквано той ми написа по скайпа ии ме покани да "гледаме филм". Аз се замислих ... но отидох. И както вече се сещате .. не гледах ме филм. Стана каквото стана .. сближихме се повече. Докато един ден не се засякохме в обща компания на центъра ии един негов приятел изцепи , че той си има приятелка от близо месец :shock: ии тогава ми стана някво странно .. и се замислих защо не го е направил с нея .. а вика мен ..след което го питах и той ми каза, че викнал мен защото ме познава по-добре и сме по-близки ... отколкото с приятелката си ... След което говорих с него за нея и той ми каза, че не иска нищо сериозно, тъй като тя не е от нашия град, а просто за разнообразие е с нея, но ми каза, че могат и да се задържат и до лагера .. на който тя също ще дойде .. А аз се надявах, че там може да стане нещо по-сериозно между мен е него .. Споделих с няколко мой приятелки какво е станало .. и една от тях ме посъветва да кажа на приятелката му какво е станало .. обаче си мисля че ако кажа .. ще загубя неговото доверие ии така въобще няма да имам никакви шансове да го спечеля .. А аз наистина искам да го разделя с приятелката му .. за да бъда с него .. но незнам какво да правя .. Дайте съвет как да постъпя .. :(


Хем те боли хем те сърби май а ?!! !!
:razz: :razz: :razz:

happy_cute
06-15-2009, 14:33
Еми кво да ти кажа мойто момиче естествено общото мнение ще бъде "Зарежи го,защото е сваляч",но ти няма да се откажеш от него,щото някви от тийн проблем са ти казали.За тва ти предлагам да не се навиваш мнг,че ще стане някаква голяма любов м/у двамата.Най-много да сте си двойка,която се забива на всяка дискотека,лагер или домашен купон.Пишете си,но си търси някой друг,с когото да го заместиш =)

hanovete
06-15-2009, 14:48
след като момъка е казал там почерпката с хобота....и е знаел че го харесваш от приятеля му той просто си те разиграва и знае че когато и да те поиска ти ще му дадеш....пробвал е ти си му дала......пак ще те пробва скоро време не се безпокой,но нищо повече няма да получиш освен лъжи....за да те вкара

Punisherrr
06-15-2009, 14:55
Знаех си,че трябва да спра до
Здравей те ! .... :smt102

3oPuTy
06-15-2009, 15:13
Аз бих 8-) :D
По-скоро той е бил ... Все пак те е нае*ал и прецакал ...



По темата:Ти си поредната му играчка ;) Ходи с някое,е*е теб ... Кой знай,колко още такива момичета има :-D А и ако той самия искаше нещо сериозно с теб нямаше да ти обяснява как може да остане с гаджето си до лагера (естествено с цел да я нае*е там) и т.н.,а щеше да ти обясни,че тя е нищо,че чака подходящ момент да я зареже за да е с теб и прочие ...
Ако имаш поне малко достойнство го забрави :? ,а ако ти прави кеф да си кукла на конци и да си като парцал в ръцете на някое момче - миии стой си в сегашното положение ;)

Take_That
06-15-2009, 19:15
И за какво ти е да имате по-сериозни отношения - тоя ми се вижда голямо говедо (без да м исе обиждаш, авторке). Има си приятелка, но пък те вика за едното ..... Нима искаш такъв човек до себе си? Замисли се, ако нещо стане м/у вас може и с теб да постъпи по същия начин, както с това момиче, с което уж ходи......

hottie
06-15-2009, 19:22
Тоя ми е ясен и то още от смаото начало. Иска да спи с теб и толкова. И те върти на малкото си пръстче, съжалявам, че ти го казвам.
А иначе не е твоя работа да казваш на приятелката му каквото и да било. Супер тъпо би било ако го направиш.

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 19:28
Ти си поредната му играчка ;)

Mi6inka
06-16-2009, 12:37
Както казва една моя приятелка "Ако момче изневери С теб... значи може и НА теб да ти изневери.." т.е. че ако тръгнеш с него... рано или късно и на теб ще ти изневери.. И на мен мн несериозен ми изглежда....

Lysit0
06-16-2009, 12:46
Човека яко те разиграва,но и ти му се връзваш като 17 годишна влюбена хлапачка (нищо лично,може и да си такава.... )
Аз,ако разбера,че има друго момиче ще го оставя.
Ако нестава по друг начин, и ти го разигравай. ;)

Aicken
06-16-2009, 12:51
той я върти а тя пише че "все още имаме шансове" 8-) 8-)

NeZaPoznat
06-16-2009, 13:05
той я върти а тя пише че "все още имаме шансове" 8-) 8-)

Че лъжа ли е ?! Още колко шансове имаааааа :D :D :D То простотията не ходи по гората :D :D

sasha_90
06-16-2009, 13:06
Ти май искаш да ти разбие сърцето или така ми се струва?Момиче,което е на твоето място би бягала от такъв,а ти точно в устата на тигъра...

Aicken
06-16-2009, 13:06
верно не мислех по правилния начин... още бая шансове има да я натакова и то много пъти а тя да продължава да си вярва :grin:

NeZaPoznat
06-16-2009, 13:07
Ти май искаш да ти разбие сърцето или така ми се струва?Момиче,което е на твоето място би бягала от такъв,а ти точно в устата на тигъра...

По-скоро седнала на по-крив :D :D :D

Ilikeliljon
06-16-2009, 13:11
Тоя ми е ясен и то още от смаото начало. Иска да спи с теб и толкова. И те върти на малкото си пръстче, съжалявам, че ти го казвам.
А иначе не е твоя работа да казваш на приятелката му каквото и да било. Супер тъпо би било ако го направиш.

+1 И на мен ми се струва, че така здраво те е извъртял, а пък ти си му си се вързала и сега дори си влюбена, въпреки врътката :-o :-o