PDA

View Full Version : прическа



girl4eety
06-15-2009, 14:08
Реших да се направя на етажи с крив бритон.
Нали още не му е минала модата на това?
Смисъл още е модерно да си на етажи с крив бритон.
И още един въпрос може ли снимка как точно ще изглежда на дълга коса с крив бритон и на етажи?

billytalent
06-15-2009, 14:10
Какво значение има дали му е минала модата,след като ти харесва и ако ти отива...

Pepincetyy
06-15-2009, 14:14
Какво значение има дали му е минала модата,след като ти харесва и ако ти отива...
Някои хора следват модата .. :?

iPurple
06-15-2009, 14:17
Лелеее и кво ако му е минало модата? :razz:

lipstik
06-15-2009, 14:19
Не е модерно вече така.Ще си демоде => не си прави такава прическа :-D

girl4eety
06-15-2009, 14:44
Лелеее и кво ако му е минало модата? :razz:

Първо НЕ и е минала модата!
и второ..като иска да е модерна кво и се пречите :? Поне не е като вас..който чакате нещо да му мине модата и после да го носите :lol: :booooomb:
нека ми обясни някой тва ](*,)
Благодаря ти Sneki :-) :-)
Само ти мина на моя страна, а за ония другите ТУКА Е ФОРУМ В КОЙТО ВСЕКИ ПИТА НЕЩО КОЕТО ГО ИНТЕРЕСУВА. И ВИЕ АКО ИСКАТЕ ОТГОВАРЯТЕ А НЕ ДА ГО ПЛЮЕТЕ..ПФФ АМАН ОТ ВАС.МОЖЕХТЕ ДА МИ ОБЯСНИТЕ КРОТКО А НЕ ДА СЕ ЗЪБИТЕЕ :? :?
Sneki пиши ми на лично и си дай скайп-а ако може :) да си початим
изглеждаш печена а не като тия :x

sweatkiss
06-15-2009, 14:46
http://img134.imageshack.us/i/1146697039346aabc542oa5.jpg/
http://media.photobucket.com/image/ashley%20tisdale/gamasutra/ashley_tisdale.jpg
http://www.tattletart.com/wp-content/2008/03/ashley-tisdale-nose-job.jpg
Това е като предната снимка да видиш колко и е дълга отзаде

sLadkaTa_LoRi
06-15-2009, 14:56
Значи аз съм с такава прическа вече от доста време, но все още не и е минала модата. И аз реших да си я направя не толкова, защото исках промяна, ами просто защото беше и все още е много на мода. За снимки.. то на всеки стои различно, по добре ти да ни покажеш твоя снимка :)

http://www.chernomore.bg/pictures/200812311107060.preslava.jpg
>моята прическа е нещо такова, но малко по подредена :oops:

DivoTo_KoTe
06-16-2009, 12:43
Лелеее и кво ако му е минало модата? :razz:

Първо НЕ и е минала модата!
и второ..като иска да е модерна кво и се пречите :? Поне не е като вас..който чакате нещо да му мине модата и после да го носите :lol: :booooomb:
нека ми обясни някой тва ](*,)
Благодаря ти Sneki :-) :-)
Само ти мина на моя страна, а за ония другите ТУКА Е ФОРУМ В КОЙТО ВСЕКИ ПИТА НЕЩО КОЕТО ГО ИНТЕРЕСУВА. И ВИЕ АКО ИСКАТЕ ОТГОВАРЯТЕ А НЕ ДА ГО ПЛЮЕТЕ..ПФФ АМАН ОТ ВАС.МОЖЕХТЕ ДА МИ ОБЯСНИТЕ КРОТКО А НЕ ДА СЕ ЗЪБИТЕЕ :? :?
Sneki пиши ми на лично и си дай скайп-а ако може :) да си початим
изглеждаш печена а не като тия :x


Намерихте се,приличате си по злобата.
Само не ми е ясно,ако утре ти кажат,че голите глави са модерни дали ще се подстрижеш?Понякога модата ви прави тоооооооооолкова смешни.

YouCantStopMe
06-16-2009, 12:50
Омг..
Ами НЕ,не му е минала модата.
И аз съм така,де..ама не заради модата,а просто защото мен си ми харесва.
И сега един сериозен въпрос:Ако ти бяхме казали,че му е минала модата,щеше ли да се пострижеш?



Глупавият го обича модата,умният човек се облича сам.
За всичко важи.

LittlePrincess
06-16-2009, 13:01
хахах верно с Sneki се намерихте по злобата 8-)

Иначе спокойно, модерно е. Аз също съм с такава прическа, но не мисля, че ако ти отива трябва да се влияеш от модата :)

vickey
06-16-2009, 21:17
на мен пък ми е много чудно защо всички продалжават и продължават да се правят така....направи се един и айййде цяла България и аз бях така, но оставих да ми израстнат етажите защото като вървя и всяко второ момиче с такава прическа и вече всички са толкова еднакви.Иначе прическата е хубава но не на всички отива защото всички са с различна форма на лицето,а това е наи важното за една прическа,каквато и да е тя.А повечето си правят такива прически не толкова защото им отива,а за да са като другите и защото било модерно.Ми дай каото е модерно и всеки втори да е като другия :( :lol:

LiveFlower
06-16-2009, 21:29
Да , намерили са ссе със снеки , щото са един и същи човек ...

Вие пък кво се обяснявате , не виждате ли , че ви се подиграват ?! тцтцт ...

Hilary_
06-16-2009, 22:04
хахах верно с Sneki се намерихте по злобата 8-)

Иначе спокойно, модерно е. Аз също съм с такава прическа, но не мисля, че ако ти отива трябва да се влияеш от модата :)
.. +1 .. и аз съм с такава прическа и ми е през ... дали е на мода или не нали ми харесва? :grin: :grin: Иначе щом толкова те интересува до колкото знам все още си е на мода ... :-o