PDA

View Full Version : Живота...Любовта...И едно объркано момче...



NotAnotherBoy
06-15-2009, 14:10
Привет на всички :) Преди малко си направих регистрация,та реших да напиша една тема...Може да ви се стори скучно,но просто искам да споделя мъката си.Аз съм едно нормално 18 годишно момче.Започвам с проблемът аз съм от свестните момчета....да тези момчета които ще ви изслушат,ще ви подкрепят когато имате нужда,няма да ви изневерят,ще правят всичко за вас,но няма да ви задушават и да ви ревнуват без повод,ще ви уважават и винаги ще се отнасят добре с вас. Естесвтенно ще бъдат и забавни,ще ви дразнят нежно за да не е еднообразно отношението ви,но винаги ще си ви обичат... :) Това накратно описва моят характер и държанието ми с момичетата.Но с времето осъзнах,че момичетата не харесват такива... харесват лошите момчета,които не ги зачитат за нищо,изневеряват им и т.н. :) Според момичетата съм сладък но "прекалено свестен". Та това за което искам да попитам е женската аудитория: Има ли още такива момичета с такива "детински" разбирания като моите ? Благодаря ви предватително

P.S - извинете ме за правописа

NeZaPoznat
06-15-2009, 14:16
Привет на всички :) Преди малко си направих регистрация,та реших да напиша една тема...Може да ви се стори скучно,но просто искам да споделя мъката си.Аз съм едно нормално 18 годишно момче.Започвам с проблемът аз съм от свестните момчета....да тези момчета които ще ви изслушат,ще ви подкрепят когато имате нужда,няма да ви изневерят,ще правят всичко за вас,но няма да ви задушават и да ви ревнуват без повод,ще ви уважават и винаги ще се отнасят добре с вас. Естесвтенно ще бъдат и забавни,ще ви дразнят нежно за да не е еднообразно отношението ви,но винаги ще си ви обичат... :) Това накратно описва моят характер и държанието ми с момичетата.Но с времето осъзнах,че момичетата не харесват такива... харесват лошите момчета,които не ги зачитат за нищо,изневеряват им и т.н. :) Според момичетата съм сладък но "прекалено свестен". Та това за което искам да попитам е женската аудитория: Има ли още такива момичета с такива "детински" разбирания като моите ? Благодаря ви предватително

P.S - извинете ме за правописа
Да- прав си. Момичетата не се кефят на такива момчета, но лично аз не им завиждам. Като им харесва да ги побийват, да им изневеряват и да не ги зачитат - кой им е виновен че после били страдали. :?
Според мен не търсиш където трябва.

NotAnotherBoy
06-15-2009, 14:18
NeZaPoznat прав си ,намирал съм момичета имал съм сериозни връзки (2) завършвали с изневяра от страна на момичетата :) е какво да се прави такъв е живота никои не е умрял от самота ;)

buffalo88
06-15-2009, 14:20
Аве пичага ти направо момиче ли си търсиш тука ? Като гледам направо се предлагаш.. тва да не ти е някъв сайт за запознанства ??

NeZaPoznat
06-15-2009, 14:21
NeZaPoznat прав си ,намирал съм момичета имал съм сериозни връзки (2) завършвали с изневяра от страна на момичетата :) е какво да се прави такъв е живота никои не е умрял от самота ;)

Така е - самотата е неприятна но не води до смърт.

Ами продължавай да търсиш и се радвай, че си се оттървал от онези момичета. Всяко зло за добро :)

NotAnotherBoy
06-15-2009, 14:22
не и нямам за цел да се заяждам с никои :) ако исках запознанство щях да постна линк към импулса си :) просто искам анонимно мнение,неразбирам какво лошо има :o

happy_cute
06-15-2009, 14:24
Оф,еми ок бъди си добър,но и при теб да дойде някое момиче и да започне да ти угажда на всичко няма да й се кефиш.А дори и да тръгнете ще ви е супер скучно заедно.Кво да ти кажа тръбва да има напрежение,страст някаква...ама гледай примерно Зак Ефрон всички го харесват,а е някакъв лигльо пълен ^^

Hilary_
06-15-2009, 14:45
Към NeZaPoznat и автора: Ами има такива момичета просто не сте попаднали на такива... :?
По темата: Аз съм една от малкото ... изобщо не ми харесват женкарите ... изобщо не ме впечатлява това, че са се нае*али, това, че имат много пари и момичето около себе си ... познавам такива и то не малко и ми е писнало от всички!!!!! :? А за тези момчета, които ти описваш ... повечето са ми много добри приятели и страшно много държа на тях ... :-)
Не се отчайвай .. за всеки влак си има пътници ... :wink:

hanovete
06-15-2009, 14:54
Към NeZaPoznat и автора: Ами има такива момичета просто не сте попаднали на такива... :?
По темата: Аз съм една от малкото ... изобщо не ми харесват женкарите ... изобщо не ме впечатлява това, че са се нае*али, това, че имат много пари и момичето около себе си ... познавам такива и то не малко и ми е писнало от всички!!!!! :? А за тези момчета, които ти описваш ... повечето са ми много добри приятели и страшно много държа на тях ... :-)
Не се отчайвай .. за всеки влак си има пътници ... :wink:

та за тези момчета,които говори човека....са ти приятели ....и едва ли могат да станат нещо повече от приятели нали така ?

-Курвите харесват такива дето им се прават на кой съм аз.....а има ли смисъл да си с такава дето даскалото я е минало?Свестни момичета има,но трябва да ги намериш.....да я опознаеш как реагира на държанието ти и така.....ако не става с добро,пробваш с лошо и така ....

NotAnotherBoy
06-15-2009, 14:55
Мерси за мнението радвам се,че ти допадат такива. Било то и като приятели :) а относно по горния коментар,естественно,че НЕ трябва да има еднообразие и монотомност :) говоря просто да има добри отношения :)

BlueFace
06-15-2009, 14:58
Оф,еми ок бъди си добър,но и при теб да дойде някое момиче и да започне да ти угажда на всичко няма да й се кефиш.А дори и да тръгнете ще ви е супер скучно заедно.Кво да ти кажа тръбва да има напрежение,страст някаква...ама гледай примерно Зак Ефрон всички го харесват,а е някакъв лигльо пълен ^^

За да има напрежение и страст не е нужно момчето да е някъф плейбой или "лошо момче" ;)

Hilary_
06-15-2009, 15:01
.. hanovete и NotAnotherBoy : ... никога не се знае какво би могло да стане ... 8)
Просто не съм се замисляла ... :wink: Пък и коя не би искала такова момче? :wink: ( говоря за момичетата, които харесват типа момчета, за които си говорим ... ) Така, че ... на този въпрос не мога със сигурност да кажа "не" ... :oops:

blackvelvet
06-15-2009, 15:07
Според мен...да,има такива момичета,които искат да намерят момче като теб.Просто наистина не си попаднал на такава.На мен лично ми харесват по-"обикновените" момчета...например не такива,които ми се правят на тежкари и на кой съм аз.....така че имаш шанс.Успех ;) :)

TheBeliever
06-15-2009, 15:15
Да, харесвам такива момчета и в момента съм с такова. А тези, които търсят тръпка при "лошите момчета" ще си я намерят. Но едва ли ще отговаря на очакванията им.

NotAnotherBoy
06-15-2009, 15:24
Бладогадя на последните 2 дами които са коментирали :) Вдъхнахте ми надежда :) На момичето по горе пожелавам искренно много приятни емоции и разбирателство :)

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 15:26
Ами за мен не е гордост, че съм една от малкото такива. Бих искала да кажа, че съм една от многото, но как да го кажа, като тези момичета хич не са МНОГО.??! :-# Това е доста жалко. Жалко е да си дете и да не пазиш детското в себе си. Да имаш съвсем различни морални ценности. Да живееш ден за ден - безцелно. Това е доста глупаво, бих казала. Ето например вчера излизах с приятеля си. ( Аз съм на 15, той на 17. Ходим от година и един месец). Отидохме до аптеката да купим спринцовка за да нахраним едни малки котенца, останали без майка. След това се оказа, че няма да има нужда, защото баща ми ги беше отнесъл някъде където ще се грижат за тях. Та, отидохме на една детска площадка и се пръскахме с вода. Със спринцовката. Приятелят ми взе греблата и лопатките от пясъчника и си направихме замък. Да, правилно сте ме разбрали, замък от пясък разбъркан с вода. След това той каза "Харесва ми. Това, че се забавляваме като малчугани". И си беше така. Може да сме били като малчугани, но сме се ЗАБАВЛЯВАЛИ, докато кифлите с "лошите" си момчета тъпееха в кафето срещу площадката.
Нима няма нещо красиво в това?!

NotAnotherBoy
06-15-2009, 15:32
Ами за мен не е гордост, че съм една от малкото такива. Бих искала да кажа, че съм една от многото, но как да го кажа, като тези момичета хич не са МНОГО.??! :-# Това е доста жалко. Жалко е да си дете и да не пазиш детското в себе си. Да имаш съвсем различни морални ценности. Да живееш ден за ден - безцелно. Това е доста глупаво, бих казала. Ето например вчера излизах с приятеля си. ( Аз съм на 15, той на 17. Ходим от година и един месец). Отидохме до аптеката да купим спринцовка за да нахраним едни малки котенца, останали без майка. След това се оказа, че няма да има нужда, защото баща ми ги беше отнесъл някъде където ще се грижат за тях. Та, отидохме на една детска площадка и се пръскахме с вода. Със спринцовката. Приятелят ми взе греблата и лопатките от пясъчника и си направихме замък. Да, правилно сте ме разбрали, замък от пясък разбъркан с вода. След това той каза "Харесва ми. Това, че се забавляваме като малчугани". И си беше така. Може да сме били като малчугани, но сме се ЗАБАВЛЯВАЛИ, докато кифлите с "лошите" си момчета тъпееха в кафето срещу площадката.
Нима няма нещо красиво в това?!

Останах без думи...Искренно ви се радвам,пожелавам ви още много такива мигове. Не слушаи другите какво ще кажат...Обичаите се

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 15:44
Останах без думи...Искренно ви се радвам,пожелавам ви още много такива мигове. Не слушаи другите какво ще кажат...Обичаите се

Благодаря. Толкова много неща ми се случиха, че аз наистина не искам да порасна. Беше хубаво например като гледахме жабите. Или когато се състезавахме кой ще набере най - много маргаритки. Много критики съм получила от страна на много хора за тези постъпки. Били сме наричани "дечковци". Казвали са ни "време ви е да пораснете". И наистина не ми пука. Нека мислят каквото си щат. По скоро трябва да взимат пример според мен.

TheBeliever
06-15-2009, 15:54
Останах без думи...Искренно ви се радвам,пожелавам ви още много такива мигове. Не слушаи другите какво ще кажат...Обичаите се

Благодаря. Толкова много неща ми се случиха, че аз наистина не искам да порасна. Беше хубаво например като гледахме жабите. Или когато се състезавахме кой ще набере най - много маргаритки. Много критики съм получила от страна на много хора за тези постъпки. Били сме наричани "дечковци". Казвали са ни "време ви е да пораснете". И наистина не ми пука. Нека мислят каквото си щат. По скоро трябва да взимат пример според мен.

Или играта с балон в парка, бране на букетчета и пръскане с вода от чешмичките. Плюс лежане в тревата, за да гледаме звездите и уроците ми по скейтборд (не особено сполучливи). Да не забравяме и "нашата" люлка, акцията "Прегърни дървото" и истерията ми "Загубих си калинката!!!". Има толкова много начини да се забавляваш с любимия човек, стига наистина да го желаеш и, както XTREMEFREERIDE каза, да не губиш детското у себе си.

Естествено получавали сме и коментари като: "Абе кво се гоните като лапета." Но ние сме горди да бъдем 19 годишни хлапета.

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 16:17
^ Подкрепям с две ръце!!! По едно време се чудех дали да не пусна такава тема да пишем за такива случки. Мислех, че на повечето ще им е безинтересно. И с право май. :(

TheBeliever
06-15-2009, 16:20
Явно кисненето по кафенета и дискотеки се счита за по-пълноценно прекарване на времето. Може сега да не го осъзнават, но след време ще съжаляват за пропиляното време.

ThePowerOfLove
06-15-2009, 16:24
Има още свестни момичета, така че автора да не се отчайва :) Така както се описваш - супер си, не се притеснявай! :)

BaiToq
06-15-2009, 16:27
Привет на всички :) Преди малко си направих регистрация,та реших да напиша една тема...Може да ви се стори скучно,но просто искам да споделя мъката си.Аз съм едно нормално 18 годишно момче.Започвам с проблемът аз съм от свестните момчета....да тези момчета които ще ви изслушат,ще ви подкрепят когато имате нужда,няма да ви изневерят,ще правят всичко за вас,но няма да ви задушават и да ви ревнуват без повод,ще ви уважават и винаги ще се отнасят добре с вас. Естесвтенно ще бъдат и забавни,ще ви дразнят нежно за да не е еднообразно отношението ви,но винаги ще си ви обичат... :) Това накратно описва моят характер и държанието ми с момичетата.Но с времето осъзнах,че момичетата не харесват такива... харесват лошите момчета,които не ги зачитат за нищо,изневеряват им и т.н. :) Според момичетата съм сладък но "прекалено свестен". Та това за което искам да попитам е женската аудитория: Има ли още такива момичета с такива "детински" разбирания като моите ? Благодаря ви предватително

P.S - извинете ме за правописа
И за каккъв ни се изповядваш?
Много ясно-нещастник си.
Като си тръгнал така,караш до край
без да ревеш,че си сам.
Такива като нас търсят подходящата.
Кво тръбиш тука,всички ще кажат:
Да,да,прав си,о,да,ела...и никой не те ще!

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 16:29
Абсолютно си прав. Пропиляно време. Както и това да сменяш гаджетата си. Нима не е по - добре да бъдеш дълго време с един човек, да се опознаете, да запечатате любовта си в незабравими мигове? Да. Но по - голямата част от младежта предпочитат така наречените "забавления" с различни. Мислят се за много интересни като висят в кафетата, а момчето е голям "гъзар" като плати сметката.

lipsvashh_mi
06-15-2009, 16:30
да ти кажа,може би заради наложилото се всеобщо мнение,че лошите момчета както ги наричат са многоо готините,и нз какво си-свестни почти не останаха или са голяма рядкост...
ако си наистина такъв какъвто се описваш,съм 100 процента сигурна,че ще намериш не 1 или 2 момичета,които ще искат да са с теб...все пак не всички са лигли,с разбирания на куха лейка....
аз лично предпочитам добро и мило момче,което да ме обича и да мога да разчитам на него,отколкото идиот,заинтересован от себе си и от това с коя и къде ще се натиска,та да си запази имиджа :)

Faces
06-15-2009, 16:40
Привет на всички :) Преди малко си направих регистрация,та реших да напиша една тема...Може да ви се стори скучно,но просто искам да споделя мъката си.Аз съм едно нормално 18 годишно момче.Започвам с проблемът аз съм от свестните момчета....да тези момчета които ще ви изслушат,ще ви подкрепят когато имате нужда,няма да ви изневерят,ще правят всичко за вас,но няма да ви задушават и да ви ревнуват без повод,ще ви уважават и винаги ще се отнасят добре с вас. Естесвтенно ще бъдат и забавни,ще ви дразнят нежно за да не е еднообразно отношението ви,но винаги ще си ви обичат... :) Това накратно описва моят характер и държанието ми с момичетата.Но с времето осъзнах,че момичетата не харесват такива... харесват лошите момчета,които не ги зачитат за нищо,изневеряват им и т.н. :) Според момичетата съм сладък но "прекалено свестен". Та това за което искам да попитам е женската аудитория: Има ли още такива момичета с такива "детински" разбирания като моите ? Благодаря ви предватително

P.S - извинете ме за правописа
И за каккъв ни се изповядваш?
Много ясно-нещастник си.
Като си тръгнал така,караш до край
без да ревеш,че си сам.
Такива като нас търсят подходящата.
Кво тръбиш тука,всички ще кажат:
Да,да,прав си,о,да,ела...и никой не те ще!
Разцепващ пост хахаахха :D Иначе факт си е добрите момчета не вървят един познат е ей такъв добро момче момичетата си го обичкат но...като приятел много ясно.Той се влюбва страда си мълчеливо продължава да си е добричък а "лошите момчета" като мен праскат приятелките му на задната седялка :)

Faces
06-15-2009, 16:44
да ти кажа,може би заради наложилото се всеобщо мнение,че лошите момчета както ги наричат са многоо готините,и нз какво си-свестни почти не останаха или са голяма рядкост...
ако си наистина такъв какъвто се описваш,съм 100 процента сигурна,че ще намериш не 1 или 2 момичета,които ще искат да са с теб...все пак не всички са лигли,с разбирания на куха лейка....
аз лично предпочитам добро и мило момче,което да ме обича и да мога да разчитам на него,отколкото идиот,заинтересован от себе си и от това с коя и къде ще се натиска,та да си запази имиджа :)
Сега прочетох твоя пост това ли ви е определението за лошо момче :D това си е чиста проба комплексар хаха че и имиджа вика къв имидж би могъл да има 15-16 годишен дрислйо дето вчера е проял твърда храна е :D

flowerlina
06-15-2009, 17:00
Спокойно ще намериш момиче за теб. Т'ва, че сега е намода безмозъчни пикли да се занимават с тъпи плейбойчета не значи, че всички момичета са такива или си падат по такива. Просто търпение.

angeltears
06-15-2009, 17:04
Faces, напълно съм съгласна с теб. Такива най ги мразя.
Аз например харесвам "добрите" и "обикновенни" момчета и даже ходя с едно такова "нормално". С него сме точно като лапенцата - смеем се гръмогласно, постоянно се лигавим, вместо да киснем по кафетата както казаха по доло ходим в морската и се боричкаме на пясъка, люлеем се на люлки, пускаме се по парзалки, снимаме се на обществени места, носи ме на конче, пеем - правим всичко, което ни кара да сме весели и щастливи. Какъв е смисъла да си хванеш някакъв пич с адидаса и цайсите тип муха Цеце, да се забиеш в първото задимено кафе при яките и така наречения ти приятел да сваля всяка мацка само не теб, понеже разбираш ли е "лошо" момче и "плейбой". През 2 секунди да те обижда и ти да му се радваш понеже е "голямо лице" за останалите и ти е обърнал макар и мизерно внимание!?
Прекалено малко хора останаха, който се радват на малките и обикновенни неща.
Продължавай в същия дух - все някоя ще се намери за теб ;)

JustLikeHeaven
06-15-2009, 17:22
Какво значение има думата"лошо момче"?
Знаеш ли,пикльовци има колкото щеш....Те не оценяват какво всъщност иска едно момиче,но приеми следното:Винаги ще имаш една единствена жена в живота....Сигурно няма да избере теб...Тя ще избере хубавеца с Ферарито,който вероятно й изневерява с други и не търси тръпката.....Но тя винаги ще обича теб!Не винаги нещата стават,както ние си представяме.....И ти винаги ще обичаш нея

Hayashi
06-15-2009, 17:26
О да, има, има. И факта, че от толкова години си държа на принципите и бях без приятели го доказва. Но хора много, въпреки, че прекалено малко са интересните. Но все пак се намират.

leoparda93sl
06-15-2009, 18:44
В абсолютно същата позиция съм като теб.С разликата,че аз съм на 16 :) Всяко момиче ми вика:"Супер си на характер,кефиш ме,мил си,добър си,но...... само като приятел и нищо повече".Имам над 7-8 истински приятелки,които винаги са били до мен и са ме подкрепяли както и аз тях :) Приятелите ми се чудат малеее колко момичета познаваш пък едно гадже нямаш.Чудат ми се отвсякъде ,еми става защото "добрите" момчета като нас много много не ги поглеждат,защото трябва се зарибява "лошото момче" и после като стане някоя кавга после на,чие рамо реве.... естествено на "доброто" момче,той е готов винаги да я изслуша и да и даде съвет.Той таи в себе си несподелената любов знаейки,че тя няма да му върже,защото тя си зарибява "плейбойчетата".Но въпреки това аз все още си оставам с надеждата,че някой ден.... може би.... ще си намера момичето :) А относно детското във всеки от нас винаги има запазено детско :) малко или много :)

Take_That
06-15-2009, 18:53
Не мисля, че разбиранията ти да се детински, тогава значи и моите са... Това е отговора и на въпроса ти - да все още има свястни момичета, просто не си срещнал подходящото. Но не се отчайвай, когато най-малко очакваш ще стане :)

kypo
06-15-2009, 19:31
еми бате така е, и аз съм като теб. винаги добър с хората, защото ми се бяха случили все гадни неща в детството, вярвах че ако си добър ще се отнасят добре и с теб. да ама не, и аз така се влюбих в едно момиче и правих всичко за нея, но тя не го оцени и ми стори много неща за които не искам да разказвам. от тогава опитвам да скрия добротата си под една фалшива маска, и няма да се разкрия пред никого повече. поне така си мисля, може би и греша, защото все ще срещна човек който да оцени какъв съм всъщност.

иначе за хората говорих - еми сега работя от 4 месеца и като си добър ти се качват на главата, пускат някакви слухове, доноси, абе изобщо не те зачитат за човек, обаче сега като им се озъбих преди седмици да видиш как ме уважават в колектива. та добър бъди само към роднините си и истинските си приятели (ако има такива изобщо). но това не значи да мразиш хората, щото нали знаеш "дръж приятелите си близо, а враговете си още по-близо".
за кифлите кво да кажа, харесват позьорите, и аз го мога това, голяма работа съм в очите им от скоро щото имам 2 брички - нещо голямо според тях да имаш не една а две коли и да си на 22 години... ама прости кур*и, със сигурност не искам такава до себе си. може би за един два пъти в леглото - да, но за нещо свързано с чувства - никога :Д
ае и да знаеш че има и свестни, ама трябва да търсиш ил ида се оставиш да бъдеш намерен

Aicken
06-16-2009, 06:13
бричките наистина помагат , аз имам само 1 ма съм на 21 до 22 ще сам ги направил 2 8-)


момичета които се впечатляват от това са точно за толкова пъти колкото са колите ти , 1-2 пъти и чао 8-)

а иначе че момичетата харесват лошите момчета - евала , лошо няма.

lipsvashh_mi
06-16-2009, 06:16
не разбирам защо ги изтъквате тея коли...вярно,че кифлите или безмозъчните фръцли ще се интересуват само от тях,но това не означава ,че всяко момиче гледа тях хъх...
иначе не съм много съгласна,че ако си добър ти се качват на главата...хората се държат с теб,така както си им позволил...аз примерно се дължа добре с всички и помагам ако мога,но хората адски много ме уважават..дори и тези,с които не сме от най-най близките не ми се катерят по главата :) тъй,че можеш да си себе си и пак хората да те зачитат..

Dollystar
06-16-2009, 06:25
За всеки влак си има пътници и ти някога ще намериш момичето, което ще те уважава толкова, колкото ти нея. :-) А иначе си прав, че повечето момичетата харесват лошите, но по-зрелите момичета вече гледат "гъзарчетата" с пренебрежение и търсят сериозно момче, така че спокойно 8)

lonely_girl92
07-07-2009, 22:25
Ами за мен не е гордост, че съм една от малкото такива. Бих искала да кажа, че съм една от многото, но как да го кажа, като тези момичета хич не са МНОГО.??! :-# Това е доста жалко. Жалко е да си дете и да не пазиш детското в себе си. Да имаш съвсем различни морални ценности. Да живееш ден за ден - безцелно. Това е доста глупаво, бих казала. Ето например вчера излизах с приятеля си. ( Аз съм на 15, той на 17. Ходим от година и един месец). Отидохме до аптеката да купим спринцовка за да нахраним едни малки котенца, останали без майка. След това се оказа, че няма да има нужда, защото баща ми ги беше отнесъл някъде където ще се грижат за тях. Та, отидохме на една детска площадка и се пръскахме с вода. Със спринцовката. Приятелят ми взе греблата и лопатките от пясъчника и си направихме замък. Да, правилно сте ме разбрали, замък от пясък разбъркан с вода. След това той каза "Харесва ми. Това, че се забавляваме като малчугани". И си беше така. Може да сме били като малчугани, но сме се ЗАБАВЛЯВАЛИ, докато кифлите с "лошите" си момчета тъпееха в кафето срещу площадката.
Нима няма нещо красиво в това?!


Хехе напълни ми душата като четах поста ти :) Нямам думи просто много се радвам за вас... :-) Пожелавам ви успехчета и много любов :-)

mmilichka
07-08-2009, 07:37
има много момичета които харесват момчета като теб.Аз лично харесвам нещо като теб по простата причина, че мразя момчетата които мислят че са най великите, че могат всичко да правят всяка да им е в краката и т.н.
Докато четох някой беше казал ми нормално да не си намериш като няма страст - Има страст дори да си някое срамежливо момче.Щом си с момичето което желаеш има страст. :) :) :-P

Faces
07-08-2009, 14:09
Ае истината е една добрите момчета не са вървежни и едва ли някога ще бъдат защо ли ? Едва ли някой знае точния отговор но си е факт че много ги обичкат много ги ценят а вкрайна сметка що си остават повечето пъти сами нещастно влюбени в някоя приятелка.Просто нищо лично към момчетата с такъв характер но отстрани си ми изглеждат като путки честно оставят се да ги разкарват като кученца и като свирне някоя приятелка веднага притичва.Според мен си остават просто приятели щот в такова поведение няма нищо мъжко и стават поредната "приятелка".Вярно е сигурно и за тях ще се намери някоя но докато дойде този момент ще прекарат доооста самотни мигове.

fc
07-08-2009, 14:14
Към NeZaPoznat и автора: Ами има такива момичета просто не сте попаднали на такива... :?
По темата: Аз съм една от малкото ... изобщо не ми харесват женкарите ... изобщо не ме впечатлява това, че са се нае*али, това, че имат много пари и момичето около себе си ... познавам такива и то не малко и ми е писнало от всички!!!!! :? А за тези момчета, които ти описваш ... повечето са ми много добри приятели и страшно много държа на тях ... :-)
Не се отчайвай .. за всеки влак си има пътници ... :wink:
Не няма такива и аз си казах "о боже срещнах я" ама съм объркал рейса :-o

moneycomeme
07-08-2009, 15:41
...Всички жени се нуждаем от едно и също нещо,но докато стигнем до нашата истина минаваме през тийнеиджърки-търсим предизвикателства,девойки-търсим яки батки,жени-разочаровани сме от предните неуспехи и търсим вече човешките качества в един мъж и дай боже,това да е той,защото няма да ни се дадат много шансове.Това е истината,но някои жени го разбират от рано,а други като се опарят :) Така,че момче,бъди сигурно в себе си,не слушай глупости от сорта на ,,Жените не харесват добрите,, (защото и ние самите не знаем какво харесваме и това е тъп израз попит с неусмислени факти).И твоето време ще дойде,когато се влюбиш в някоя мацка и настъпиш здраво газта,за да я имаш!Успех! :-)

fenasf
07-08-2009, 15:53
радвам се че има останали живи момчета от моя вид...

еми човек напълно си прав - едно е да имаш дълга и стойностна връзка с някое момче средна хубост, но ся много по-ФЙЕШЬН е да си въртиш гъза около някой мускулест празноглавец или някой изрусен гейзер и след две седмици той да те заебе за някоя с по-големи цици

извинявай ама да ви се*а на ценностите :x

edi_koq_si
07-08-2009, 15:59
хаха радваш :grin:
зимам теее :-)

SmiLe1
07-08-2009, 16:16
Честно казано наистина има такива момичета,които харесват момчета от твоя тип.Мен например ме впечатлява момче,което се изчервява,срамежливо е и даже в повечето случаи си глътва граматиката... :-D Но това е доста сладко...А да не говорим за "плейбойчетата".Тях ги ненавиждам.Когато застане някой такъв срещу мен,просто оставам без думи.Те само бройкат момичетата и най-успешната им "връзка" е продължила 1 седмица.След което сменят к*****а.

fenasf написа:
да ви се*а на ценностите

Ще намериш момичето,което ще те оцени такъв какъвто си....Само недей да се превръщаш в плейбойче.Такива като теб се срещат все по-рядко... :)

edi_koq_si
07-08-2009, 16:19
НАПЪЛНО съм съгласна с последното мнение! бъди себе си! :)

SuperBadSuperFresh
07-08-2009, 22:18
"Не помнят жените очите на добрите,а помнят мъжете,разби ли им сърцето.Не помнят жените сълзите от лъжите,а молят за още от лошите момчета нощем."Съжалявам че цитирам поп-фолк песен,обаче не мога да не си призная че като я чух за първи път се смях,че най-накрая някой си композитор е обощил това което всички знаем,но не всички признаваме.
Напоследък по-рядко ми се случва да срещна подобна ситуация.Момичетата ли поумняваме,(лошите) момчета ли изпедерастяват too much,незнам.

Спокойно,авторе,има светлина в тунела! 8)

tOnS
07-09-2009, 12:18
И аз ... съм такова момиче и Да бих се радвала ако имам такъв приятел които не търси само е**не ...
Да скоро го намерих ... и за жалост се наложи да се разделим ...
Не мисля че момчето се предлага като е написал този пост
нима след всяка раздяла... изневяра Вие не се питате
Защо на мен ... из**ка ме и ме остави ....
ами именно кои търси нещо такова (е да има такива хора но едва ли са от този тип момчета и момичета за който говорим)
има и такива така наречените "въздух под налягане" правят се на много интересни разправят на ляво и на дясно че не могат без него/нея и когато опре до еб*не айде ... всеки у тях си и разбират че и те не търсят само това...
Така че не се притеснявай има много такива момичета които търсят точно тези качества у едно момче ... УСПЕХ (: :-)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
07-09-2009, 14:47
Привет на всички :) Преди малко си направих регистрация,та реших да напиша една тема...Може да ви се стори скучно,но просто искам да споделя мъката си.Аз съм едно нормално 18 годишно момче.Започвам с проблемът аз съм от свестните момчета....да тези момчета които ще ви изслушат,ще ви подкрепят когато имате нужда,няма да ви изневерят,ще правят всичко за вас,но няма да ви задушават и да ви ревнуват без повод,ще ви уважават и винаги ще се отнасят добре с вас. Естесвтенно ще бъдат и забавни,ще ви дразнят нежно за да не е еднообразно отношението ви,но винаги ще си ви обичат... :) Това накратно описва моят характер и държанието ми с момичетата.Но с времето осъзнах,че момичетата не харесват такива... харесват лошите момчета,които не ги зачитат за нищо,изневеряват им и т.н. :) Според момичетата съм сладък но "прекалено свестен". Та това за което искам да попитам е женската аудитория: Има ли още такива момичета с такива "детински" разбирания като моите ? Благодаря ви предватително

P.S - извинете ме за правописа
Да- прав си. Момичетата не се кефят на такива момчета, но лично аз не им завиждам. Като им харесва да ги побийват, да им изневеряват и да не ги зачитат - кой им е виновен че после били страдали. :?
Според мен не търсиш където трябва.


да не си случайно момиче,че да знаеш ,че харесваме да ни "побийват"..аз съм момиче и ми се гади от някъкви простаци,които само търсят к`во да ебнат,с коя да изневерят и всякви такива...ако искаш ме наречи старомодна,дете или там каквото искаш,но аз предпочитам милите,внимателни,галатни момчета,които обръщат внимание на момичето,грижат се за нея...
всеки си има вкус,тва че някои си падат по "мъжкарчетата" ,"грубияните" и всякви такива,не значи че всяко момиче си пада по такива..

sladur4etyYy
07-09-2009, 15:15
о, аз харесвам такива момчета. ако си, какъвто се описваш, искам да се запознаем 8-)