PDA

View Full Version : Чувствам се объркана



gabi_94
06-15-2009, 14:45
Аз съм почти на 15 и досега не съм имала гадже, срамежлива съм пък и все си мислех че никой не е достатъчно добър за мен. Случи се така че миналата година ме запознаха с едно момче, с което не сме излизали но си допаднахме. Преди два дни излизах с компанията на приятелката ми и гаджето и и го видях отново. Казах на приятелката ми че ми е симпатичен а тя му казала че го харесвам. Оказало се че и той ме харесва, даже много и общо взето цяла вечер беше с мен и се опитваше да се сближи с мен. Танцувахме и той се опита да ме целуне, аз само стоях и не знаех какво да правя, просто стана мн бързо и не го бях очаквала. После се прибрах и на следващия ден пак го видях, той ми призна чувствата си и ме пита дали изпитвам същото, аз потвърдих, но не бях сигурна. Той е супер свестен - мил, нежен, добър, възпитан, не пие, не пуши, държи се с мен както никой друг не се е държал и на мен това ми харесва. Но някак не ме привлича много на външен вид, приятно ми е с него, но не ми се подкосяват краката като го видя, не ми бие лудо сърцето. А аз харесвам един идиот от 3години, опитвала съм да го забравя но не се получава. Сега имам среща с момчето за което е и темата в събота и се чудя какво да му кажа. Дали да му дам шанс и все пак външния вид не е най-важното. Не искам да го отрежа, защото ще го нараня. Приятелките ми казват че ми трябвало някой по-хубав, че с този не си пасваме, но какво значение има какво мислят те. Всъщност пиша тук да споделя и ще се радвам ако ми дадете съвет какво да правя, защото аз самата съм много объркана

Hilary_
06-15-2009, 14:48
Ами дай му шанс .. не винаги красотата е най-важна ... :?

happy_cute
06-15-2009, 14:51
Според мен е съвсем нормално,че се чувстваш несигурна в чувствата си.Ако на този купон той не се беше опитал да не целуни и после не беше ти признал.Ти щеше да се влюбиш лудо в него(както предполагам е с онзи недостъпния от 3-те години).Но нашето симпатично момче ти е в кърпа вързано и за това не го желаеш толкова.Но аз ти предлагам да му дадеш шанс.Защото мъжете са свине като цяло и ако намериш някакъв свестен дори да не е Брат Пит трябва да му дадеш шанс :) Поне може да видиш дали имате общи теми и тн в събота ;) успех

TheCinderella
06-15-2009, 14:56
И според мен трябва да му дадеш шанс.Не е редно да отблъскваш момче, което си заслужава заради онзи, който харесваш от 3 години.Не си губи времето, позволи му да те направи щастлива :)

NeZaPoznat
06-15-2009, 15:09
Аз съм почти на 15 и досега не съм имала гадже, срамежлива съм пък и все си мислех че никой не е достатъчно добър за мен. Случи се така че миналата година ме запознаха с едно момче, с което не сме излизали но си допаднахме. Преди два дни излизах с компанията на приятелката ми и гаджето и и го видях отново. Казах на приятелката ми че ми е симпатичен а тя му казала че го харесвам. Оказало се че и той ме харесва, даже много и общо взето цяла вечер беше с мен и се опитваше да се сближи с мен. Танцувахме и той се опита да ме целуне, аз само стоях и не знаех какво да правя, просто стана мн бързо и не го бях очаквала. После се прибрах и на следващия ден пак го видях, той ми призна чувствата си и ме пита дали изпитвам същото, аз потвърдих, но не бях сигурна. Той е супер свестен - мил, нежен, добър, възпитан, не пие, не пуши, държи се с мен както никой друг не се е държал и на мен това ми харесва. Но някак не ме привлича много на външен вид, приятно ми е с него, но не ми се подкосяват краката като го видя, не ми бие лудо сърцето. А аз харесвам един идиот от 3години, опитвала съм да го забравя но не се получава. Сега имам среща с момчето за което е и темата в събота и се чудя какво да му кажа. Дали да му дам шанс и все пак външния вид не е най-важното. Не искам да го отрежа, защото ще го нараня. Приятелките ми казват че ми трябвало някой по-хубав, че с този не си пасваме, но какво значение има какво мислят те. Всъщност пиша тук да споделя и ще се радвам ако ми дадете съвет какво да правя, защото аз самата съм много объркана

Ако беше дебела, тъпа и грозна пак ли щеше така да мислиш ?! :?

bloodyF
06-15-2009, 15:41
^ да,но тя е хубава ,слаба и умна затова да се върнем към реалността..
не е важно какво мислят приятелките ти,важното е на теб да ти харесва....а и защо не опиташ,може и да ти хареса повече в последствие...дай му шанс :) успех

Punisherrr
06-15-2009, 15:48
Според мен ще спечелиш много повече ако се насочиш към това момче и оцениш всичките му добри качества,отколкото ако тичаш по някой надут красавец,който явно няма да имаш.
За мен тва е грешен подход...пък ти прави каквото знаеш. ;)
След време много по-щастлива ще те прави отношението на човека,а не дали ти се подкосяват краката от красотата му...
Но ако не ми вярваш - сгреши и ще разбереш ;)

vivteen
06-15-2009, 15:53
Дай му шанс :)

Take_That
06-15-2009, 19:10
Дали да му дам шанс

Да, дай му, все пак малко или много изпитваш някакви симпатии към него. В днешно време трудно се намират мили и свестни момчета (а ти такак го описа), така че дръж здраво и не пускай :) Не слушай хорското мнение, това е твоя живот :) Успех и дано всчико потръгне добре :)

Converse333
06-15-2009, 19:16
Дай му шанс.
Бившия ми също беше мил,добър,само че пиеше и пушеше. 8-) Но след като се поопознахме открих много отрицателни черти на неговия характер.Така,че ако не си сигурна може да изчакаш и да го поопзнаеш по-добре. :)

Slawi92
06-15-2009, 19:22
Но ако не ми вярваш - сгреши и ще разбереш ;)

xXxMixXx
06-15-2009, 19:39
Според мен е съвсем нормално,че се чувстваш несигурна в чувствата си.Ако на този купон той не се беше опитал да не целуни и после не беше ти признал.Ти щеше да се влюбиш лудо в него(както предполагам е с онзи недостъпния от 3-те години).Но нашето симпатично момче ти е в кърпа вързано и за това не го желаеш толкова.Но аз ти предлагам да му дадеш шанс.Защото мъжете са свине като цяло и ако намериш някакъв свестен дори да не е Брат Пит трябва да му дадеш шанс :) Поне може да видиш дали имате общи теми и тн в събота ;) успех

+1 :)

mynichka93
06-16-2009, 06:26
Опитайте :) Красотата не е от значение щом момчето притежава всички тези качества които ти изброи.Пък и кой знае може това момче да ти помогне да забравиш другия, който харесваш от 3 години :)

curka87
06-16-2009, 07:17
Красотата не е на-важното в живота. За това ако ти е добре с този човек и имаш симпатии към него - дай му шанс.
А за това, че не ти се подкосяват краката......не винаги трябва да е така, за да имаш чувства към някого. Все пак живота не е съпунен сериал...

JustLikeHeaven
06-16-2009, 07:41
Красотата-отвътре,Стилът-отвън....Надявам се ме разбра,че дори и да не ходи марково и да не е Мистър Свят,той има стил на поведение и чувството му за хумор е много повече отколкото красотата отвън....Той може да те плени само със стила си,докато пикльовците на повикване нямат стил и вътрешна красота!

Slawi92
06-16-2009, 09:16
Красотата-отвътре,Стилът-отвън....Надявам се ме разбра,че дори и да не ходи марково и да не е Мистър Свят,той има стил на поведение и чувството му за хумор е много повече отколкото красотата отвън....Той може да те плени само със стила си,докато пикльовците на повикване нямат стил и вътрешна красота!много правилно казаноо, защото красавците повечето за нищо не стават до колко едно такова момче много повече ще държи на тебе и ще се държи с тебе кат богиня а не кат някой нафукани лайна

Lysit0
06-16-2009, 12:21
Аз съм почти на 15 и досега не съм имала гадже, срамежлива съм пък и все си мислех че никой не е достатъчно добър за мен. Случи се така че миналата година ме запознаха с едно момче, с което не сме излизали но си допаднахме. Преди два дни излизах с компанията на приятелката ми и гаджето и и го видях отново. Казах на приятелката ми че ми е симпатичен а тя му казала че го харесвам. Оказало се че и той ме харесва, даже много и общо взето цяла вечер беше с мен и се опитваше да се сближи с мен. Танцувахме и той се опита да ме целуне, аз само стоях и не знаех какво да правя, просто стана мн бързо и не го бях очаквала. После се прибрах и на следващия ден пак го видях, той ми призна чувствата си и ме пита дали изпитвам същото, аз потвърдих, но не бях сигурна. Той е супер свестен - мил, нежен, добър, възпитан, не пие, не пуши, държи се с мен както никой друг не се е държал и на мен това ми харесва. Но някак не ме привлича много на външен вид, приятно ми е с него, но не ми се подкосяват краката като го видя, не ми бие лудо сърцето. А аз харесвам един идиот от 3години, опитвала съм да го забравя но не се получава. Сега имам среща с момчето за което е и темата в събота и се чудя какво да му кажа. Дали да му дам шанс и все пак външния вид не е най-важното. Не искам да го отрежа, защото ще го нараня. Приятелките ми казват че ми трябвало някой по-хубав, че с този не си пасваме, но какво значение има какво мислят те. Всъщност пиша тук да споделя и ще се радвам ако ми дадете съвет какво да правя, защото аз самата съм много объркана





И аз мисля,че трябва да му дадеш шанс.Всъщост ,шанс ще е ,ако нещо е съгрешил пред теб и трябва да му се даде втори шанс.Това ,че не е някое футболстче или грозно и тъпо емо няма значение.Важно е ,че те обича и уважава.Мисля,че че трябва да тръгнете ,няма да e хубаво да го нараниш.После той ще те намрази и ти след това ще осъзнаеш,че го обичаш.И пак ще пуснеш тема ,както в повечето истории чета тук.
Мисля,че приятелката ти нищо не разбира.Щом се обичате,дайте си шанс.

malkotoo
06-17-2009, 16:11
определено трябва да бъдеш с това момче :oops:

buntar90
06-17-2009, 16:39
Аз съм почти на 15 и досега не съм имала гадже, срамежлива съм пък и все си мислех че никой не е достатъчно добър за мен. Случи се така че миналата година ме запознаха с едно момче, с което не сме излизали но си допаднахме. Преди два дни излизах с компанията на приятелката ми и гаджето и и го видях отново. Казах на приятелката ми че ми е симпатичен а тя му казала че го харесвам. Оказало се че и той ме харесва, даже много и общо взето цяла вечер беше с мен и се опитваше да се сближи с мен. Танцувахме и той се опита да ме целуне, аз само стоях и не знаех какво да правя, просто стана мн бързо и не го бях очаквала. После се прибрах и на следващия ден пак го видях, той ми призна чувствата си и ме пита дали изпитвам същото, аз потвърдих, но не бях сигурна. Той е супер свестен - мил, нежен, добър, възпитан, не пие, не пуши, държи се с мен както никой друг не се е държал и на мен това ми харесва. Но някак не ме привлича много на външен вид, приятно ми е с него, но не ми се подкосяват краката като го видя, не ми бие лудо сърцето. А аз харесвам един идиот от 3години, опитвала съм да го забравя но не се получава. Сега имам среща с момчето за което е и темата в събота и се чудя какво да му кажа. Дали да му дам шанс и все пак външния вид не е най-важното. Не искам да го отрежа, защото ще го нараня. Приятелките ми казват че ми трябвало някой по-хубав, че с този не си пасваме, но какво значение има какво мислят те. Всъщност пиша тук да споделя и ще се радвам ако ми дадете съвет какво да правя, защото аз самата съм много объркана

Ако беше дебела, тъпа и грозна пак ли щеше така да мислиш ?! :?
дам този момент също го има. дай му шанс, пък с времето може и да почнат да ти се подкосяват краката ;-)