PDA

View Full Version : Не й звъннах



Desislav
06-15-2009, 15:42
Значи имам нужда от помощ. Така в събота бях на работа помагах на един приятел и след това да почерпи ( малко съм пийнал) и не ми остана време да звънна на мойта, и в неделя в 6 часа заминах на село и там цял ден работа и се върнах в 5 часа и тогава чак я потърсих. И като се видяхме в неделя вечерта ми каза какво е изживяла докато не е знаела каде съм :( И дори е плакала и майка и е разбрала и до преди това мн се разбирах с майка и но днес като я видях тя се държеше мн странно дори не ми приказваше :( и така проблема ми е и искам да ми дадете съвет как да върна доверието на майка и? и да се реванширам на приятелката ми :( някакъв жест ли да направя незнам... Помогнете!!!

TheBeliever
06-15-2009, 15:44
А тя защо се филмира толкова?

NeZaPoznat
06-15-2009, 15:48
Значи имам нужда от помощ. Така в събота бях на работа помагах на един приятел и след това да почерпи ( малко съм пийнал) и не ми остана време да звънна на мойта, и в неделя в 6 часа заминах на село и там цял ден работа и се върнах в 5 часа и тогава чак я потърсих. И като се видяхме в неделя вечерта ми каза какво е изживяла докато не е знаела каде съм :( И дори е плакала и майка и е разбрала и до преди това мн се разбирах с майка и но днес като я видях тя се държеше мн странно дори не ми приказваше :( и така проблема ми е и искам да ми дадете съвет как да върна доверието на майка и? и да се реванширам на приятелката ми :( някакъв жест ли да направя незнам... Помогнете!!!

Изчакай ден - два. Ако вземеш да се натягаш - значи си виновен. Не си длъжен да им докладваш за всеки твой ангажимент.

MP
06-15-2009, 15:59
Не си виновен за нищо,не им позволявай да те карат да се чувстваш виновен.

Punisherrr
06-15-2009, 15:59
Ми и на мен да не ми се обажда с дни и да не знам къде е и аз ше се побъркам от притеснения...кво значи ''що се е филмирала?'' :?
Поне за мен тва не е нормално. Странно е че не си намерил време за една дума,но щом казваш... поне казвай предварително,че ще си зает ;)
Ти би трябвало да си познаваш момичето и да знаеш как да и върнеш доверието... Едва ли ще стане ''хоп'' готово.. просто не прави така занапред и тва е. ;)

TheBeliever
06-15-2009, 16:06
Да е с дни, разбирам. Едва ли не е знаела, че е на работа. Но той работи единия ден, не й се обажда, и й звъни на другия ден следобяд. Какво толкова. Излязъл да пийне с приятел - какво разрешение ли да й иска преди това? И непременно той трябва да й звънне. Тя ако се е притеснявала толкова щеше да го потърси.

Друг е въпроса, ако тя го е търсила и той не е отговарял. Тогава вече има причина за тревога.

Punisherrr
06-15-2009, 16:10
Излязъл да пийне с приятел - какво разрешение ли да й иска преди това? Просто уведомяване ;) не говорим за разрешение.

Друг е въпроса, ако тя го е търсила и той не е отговарял. Тогава вече има причина за тревога. да,така е. И понеже момичето се е притеснявало се предполага,че е искало да се свърже с него,но не е можело по няква причина ;) ...
Но понеже не се описва точно как стоят нещата няма да спорим сега :D ...
Момчето се чувства виновен.. явно има защо. :smt102

MartyParty
06-15-2009, 16:15
Аз не мисля че имаш някаква вина.Не си длъжен да и казваш с кого и кога си пийнал по биричка.А на следващия ден просто не си намерил начин да и звъннеш.Обясняваш и всичко и тя ще разбере.

TheBeliever
06-15-2009, 16:17
Права си. Както се казва "Гузен негонен бяга".
Щом се чувства виновен единственото, което може да направи е да изкупи вината си. И не в буквалния смисъл - подаръци едва ли ще помогнат. Извини й се и й обясни обстоятелствата, които са ти попречили да се свържеш с нея. Бъди искрен! Може да се наложи да потърпиш малко мрънкане и цупене, но си го заслужил.


Punisherrr: По въпроса за уведомяването може да се проведе една дискусийка, но нека да не спамим темата.

Take_That
06-15-2009, 19:05
Ми и на мен да не ми се обажда с дни и да не знам къде е и аз ше се побъркам от притеснения...кво значи ''що се е филмирала?'' :?
Поне за мен тва не е нормално. Странно е че не си намерил време за една дума,но щом казваш... поне казвай предварително,че ще си зает ;)
Ти би трябвало да си познаваш момичето и да знаеш как да и върнеш доверието... Едва ли ще стане ''хоп'' готово.. просто не прави така занапред и тва е. ;)

Точно така :)

xXxMixXx
06-15-2009, 19:36
Ми и на мен да не ми се обажда с дни и да не знам къде е и аз ше се побъркам от притеснения...кво значи ''що се е филмирала?'' :?
Поне за мен тва не е нормално. Странно е че не си намерил време за една дума,но щом казваш... поне казвай предварително,че ще си зает ;)
Ти би трябвало да си познаваш момичето и да знаеш как да и върнеш доверието... Едва ли ще стане ''хоп'' готово.. просто не прави така занапред и тва е. ;)

Точно така :)

Айде успех :-) :)

TheNewReligion
06-15-2009, 20:12
Ако ходиш с майка й, си връщай доверието й....Да не сте в първи клас? :? Направи един гооооооооолям жест за приятелката си, като й кажеш, че се държи като малко кученце, припкащо след стопанина си. :?

Lysit0
06-16-2009, 04:16
Ми и на мен да не ми се обажда с дни и да не знам къде е и аз ше се побъркам от притеснения...кво значи ''що се е филмирала?'' :?
Поне за мен тва не е нормално. Странно е че не си намерил време за една дума,но щом казваш... поне казвай предварително,че ще си зает ;)
Ти би трябвало да си познаваш момичето и да знаеш как да и върнеш доверието... Едва ли ще стане ''хоп'' готово.. просто не прави така занапред и тва е. ;)

Точно така :)

И аз съм на това мнение.

Aicken
06-16-2009, 05:33
случва се , неприятно е , едно искренно извинение и ще е ок

dimitar_ak
06-16-2009, 05:35
Виновен си. Отивай за букет и бъди искрен.

Hilary_
06-16-2009, 11:00
Миии виж сега .. можеше поне едно смс-че да драснеш ... явно твоята държи на тези неща да знае във всеки един момент къде си ... :wink: Но това за майка и, че ти се сърди бла бла .. за мен тва е глупаво ... :D :D Смисъл каква причина има тя да ви се меша пък и да ти се сърди ... :lol: С майка и или с нея ходиш ... :? Идеята ми е, че явно ти е кофти ... изчакай няколко дни кажи и, че за другия път ще знаеш ... и готово не мсиля, че е кой знае какво ... :?

shadow4e
06-16-2009, 11:14
А защо тя не ти е звъннала, нали ти е бил включен телефона?


П.п. Разбира се, че си постъпил кофти, че не си й звъннал, но чак пък да реве на майка си ми идва в повече. Иначе и моя получава някой злостен комнетар, ако не ми е звъннал поне два пъти за деня. :D

sasha_90
06-16-2009, 11:45
Чак пък да нямаш време поне да презвъниш или да й пишеш,докато пъгуваш към село-съмнявам се...
Ти няма ли да се притисниш и ядосаш на нейно място?

malkotoo
06-17-2009, 16:16
кажи и извинявай и че няма да се повтаря и и се обаждай занапред :)

brokeninside13
06-17-2009, 16:33
Ми и на мен да не ми се обажда с дни и да не знам къде е и аз ше се побъркам от притеснения...кво значи ''що се е филмирала?'' :?
Поне за мен тва не е нормално. Странно е че не си намерил време за една дума,но щом казваш... поне казвай предварително,че ще си зает ;)
Ти би трябвало да си познаваш момичето и да знаеш как да и върнеш доверието... Едва ли ще стане ''хоп'' готово.. просто не прави така занапред и тва е. ;)

BaiToq
06-17-2009, 16:58
Кажи и ,че си и гадже,
а не син. :grin:

Strangelove
06-17-2009, 17:26
Да бе дюд, ако беше чак толкова на зле работата. Щеше да намери начин да се свърже с теб. Не се вкарвайте в някакви филми, ако полужението е чак толкова сериозно номера с цветята ще проработи 99% и майка й ще го оцени ;)

lonely_girl92
06-17-2009, 17:45
Ами най-добре се извини на приятелката си и за напред и се обаждай щом толкова се притеснява ... :)

devi
06-17-2009, 17:47
Аз поне се радвам, че гаджето ми е сериозно и ми се обажда по 2/3 пъти на ден докато не се прибера в къщи при него.
Хубаво е да се обаждаш на приятелката си, ако ще и за 30 секунди (извинения от сорта нямах време не важът) само и само да знае, че си се сетил за нея и че я обичаш. Забелязала съм, че в противен случей връзката м/у двамата бавно се разпада.