PDA

View Full Version : Фен група Маги



elikoleva
06-15-2009, 17:07
http://vbox7.com/groups/magdalena_djanavarova

SouthStandServiceLad
06-15-2009, 21:03
Е как... Момиче с изключително българската фамилия ДЖАНАВОРОВА .. Кво "навира" не знам...

LiveFlower
06-15-2009, 21:05
:lol:

machoka
06-15-2009, 21:16
Мацката пее страхотно, къф ви е проблема? Нещо хубаво и талантливо да се появи и веднага дай да му серем на главата...

тва българите са странно племе, един да тръгне да изплува от казана, всички вкупом ще го дръпнат надолу.

LizZz
06-15-2009, 21:30
Хубав е тоя мюзик айдъл, само защото гласовете на тея таланти се чуват по-надалеч и може да се реализират, дори и да не го спечелят.
Мадамата пее добре, не го отричам.

machoka
06-15-2009, 21:32
Грозни сме и сме комплексирани и не схващаме каква е тази ебня изобщо?

И що не е в друг раздел също..

ам позаинтересувай се )

machoka
06-15-2009, 21:37
Голям пропуск! Как ще заспиш тази вечер с чиста съвест?

LizZz
06-15-2009, 21:43
Ами аз никога не заспивам с чиста съвест, просто ще добавя и това към греховете си, заради които ме яде червея... :(

А Мюзик айдъли и подобни неща не гледам, големи говна излизат от там и се мислят за велики звезди, та им се случва по нещо неприятно, колкото да видят, че има места, където не са недосегаеми, селяните мръсни... да го духат!
Е, да, има го и тоя момент, ама не всички са такива...

SouthStandServiceLad
06-15-2009, 21:43
Мачока, аз пък най-обичам някой на 14 да говори за целокупния български народ и заучените фразички с казана. По принцип такива разглезени мамини дечица като теб е трябвало да ги бият с чука от Трудовото повече в малките класове, защото иначе излизат някакви псевдо-разбирачи по някаква тема, които избиват странните си вътрешни комплекси наричайки някого с някакви имена.
И всъщност няма нищо странно да не ми харесва "войса" на някаква крава, псевдо-звезда, която я ебе богаташ, синче на управник от близкото соц-минало ( поинтересувай се малко, както викаш ти ) ОК ?
И не на последно място - YOU TALKIN' TO ME ?? YOU TALKIN' TO MEEE ????

SouthStandServiceLad
06-15-2009, 21:50
Схемата може и да е по яка. Хващам яка пичка от улицата, която може да хване 3 до 5 правилни тона. Спущам й го мощно между филиите. Между временно изпирам едни бързи парички в добра пи-ар кампания, завъртам един скандал и половина около нея и ето ти един готов феноменален талант за БГ сцената :)
Смърт, Олио, Хитлер, Хероин, Амин !!!

machoka
06-15-2009, 21:55
SouthStandServiceLad ти ли си новият форумен клозет, в който мога да излея впечатленията си по тема, в която се изтропа адски некадърно?!

Canis_Dirus
06-15-2009, 21:57
Разбрах, че някаква била пяла Queen - Show must go on.

която и да е - убийте я с камъни, че е съсипала песента!

SouthStandServiceLad
06-15-2009, 21:59
Мачока, аз съм ;)
А ти ли си очилатия гей, който има 20 000 поста във форум за бавно-развиващи се тийнейджъри, но не защото иска да помогне или да прекара добро време, ами поради простата причина, че няма кой друг да му обръща внимание :)
Тихичко с квалификациите, щото не мога да мина през монитора, но света е малък, а и наистина нема да ти се верва :) :o Съвсем компетентно ще ти а.ам на дамския полов орган :)

EroSennin
06-15-2009, 22:05
Да пеят Show must go on или пък тази песен http://vbox7.com/play:44ef0ed6 според мен е просто не простимо, не могат да го изпълнят и на 10% от майсторството на оригинала :)

machoka
06-15-2009, 22:08
Е, щом си ти съм длъжен да те уведомя, че селските позиции са заети в момента и благодаря, че кандидатствахте.. но моля опитайте отново. Беше ми приятно.

А иначе към останалите, НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕСТ да се изказвате така неподготвени. Не всичко е нагласено, а това момиче наистина има глас и пее страхотно, а специално за райбера ще кажа, че никой вече не си пише сам песните и не ги аранжира.. иначе нямаше да има професии композитор, певец и други. Оценявам страстта ти към третокласните певици по дупките пред 20 човека пияна публика, но така не се става звезда.

EroSennin явно главицата ти не осъзнава, че никой не цели да се сравнява с оригинала или да го прави по-добре.

Canis_Dirus
06-15-2009, 22:11
В предните два сезона на шоуто не видях да направиха някои звезда.

А Фреди си е писал песните сам. По албум на година и слаба песен - НЯМА. Така се става звезда.

Сещам се за още доста, които си пишат песните сами. Не ги дават по МТВ обаче. Не са звезди.

machoka
06-15-2009, 22:21
не са на плейбек. Репетират всеки ден с професионалисти и си учат песните сами. 'Звезди' са защото ги показват по телевизията, но това не ги прави по-малко талантливи поне няколко които чух, защото съумяват да научават много песни за много кратно време и защото се вижда как се развиват в процес на формата.
Преслава (която вие няма как да знаете щом не гледате) е моя колежка в академията и мога да кажа само суперлативи за момичето. Когато даден човек има глас и талант и то доказани и от публика и от професионалисти, всичко останало е излишно да се коментира. Тепърва ще пеят авторски парчета (писани за тях), идеята на формата не такава, за това и не го правят.
Порочна е практиката да се счита, че всичко става с отваряне на срамните устни.

machoka
06-15-2009, 22:31
Грешиш и ще ти кажа защо. Мушици еднодневки са нашата аудитория, която в масата си много добре знаеш какво слуша. И точно защото тези въпросни не се пускат по леката и доходоносна вода, биват 'забравени' от масата като ги свалят от екрана.. но те си правят концертите и записите тук и зад граница и си щракат с пръсти, защото там има кой да оцени 'блендите' им и да заплати щедро за това, че ги има в колектива си.

machoka
06-15-2009, 22:43
Ами една Нора, която мисля че беше от миналия сезон записа песен с Графа, а и беше отличена на последните награди на БГ радио мисля в категорията дебют на млад изпълнител или нещо от сорта, а дори не е печелила МИ, така че явно има кой да ги гледа и да ги оценява все пак. Иначе не съм запознат и аз много навътре с кариерите им след МИ, но е факт че продължават да се занимават с това. За жалост за да се наложат в тази сфера на музиакта в моментния пренаситен пазар, ще трябват доста повече години и труд.

Riot
06-16-2009, 02:09
Какви са тия фен групи, бе
помията е на лице