PDA

View Full Version : Когато видиш, че нещата не вървят...



GUESS
06-15-2009, 17:06
Много кофти тръпка като видиш, че връзката ти с даден човек се е изчерпила....точно в такова положение се намирам в момента. С приятеля ми сме заедно от 2 месеца...малко знам, но минахме през много неща заедно и ни беше много весело в началото. А сега....сякаш няма какво да си кажем, няма за какво да се смеем. Едни такива студени и двамата сме станали... Той безразличен, аз безразлична...това безразличие ни убива и двамата! :(
Снощи си поговорихме на тая тема. Като аз почнах разговора ей така направо "ние така не можем да продължаваме, не става просто". Той естествено се усети за какво говоря.....Сподели, че аз съм била тази, която се е държала студено отнасяща се винаги с безразличие, а пък аз си мисля, че точно той така се държи. Абе всеки прехвърля вината на другият... ииии незнам как ще се оправим! Но аз искам да съм с този човек и виждам, че той също се опитва, но мамка му защо не се получава между нас?! :? :?

Та въпроса ми към вас е... Това само моментно състояние ли е, затишие във връзката или показател, че раздялата наближава? Какво правите в такива моменти, за да оправите нещата?

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 17:33
Ами при мен стана почти същото. Ходихме 4 месеца, след което аз отидох да уча в друг град и се виждаме само по 2 пъти на седмица, а понякога по - рядко дори. Цяла зима. Цели 4 месеца (от Декември до към Март) той се държеше адски студено. Мислех си, че настъпва края, но не се отказвах. Просто аз нямаше и няма да бъда човека, който ще прекрати тази връзка. Един ден просто ми дойде много и както си седяхме на пейката захванах темата. Поскарахме се малко, но всичко се изясни. Вече сме заедно година и месец почти и нямаме проблеми от както се изяснихме. Опитайте да не се предавате. Понякога нещата сами си идват. Успех.

alone83
06-15-2009, 17:38
Хах.. Била съм в същото положение... Водихме разговор... След няколко дни реших, че не издържам така - разделихме се... Решихме, че прекалено много се обичаме, за да сме разделени и хайде отново заедно... И така към 38 пъти, загубих им бройката... Сега вече не сме заедно... Просто нямаше какво да си говорим, само целувки, гушкане, ала-бала... Имало е случаи да седим и да мълчим, и от скука аз съм си хващала пътя и накъдето ми видят очите - натам съм ходила... Съжалявам, че ще го кажа, ама на тази връзка май й се вижда краят...

Hilary_
06-15-2009, 17:42
Абе за 2 месеца няма как да сте се изчерпали ... :? Амм внесете малко разнообразие ... отидете на различни места ... направете компромиси .. кажете си един на друг какво трябва да промените ... иначе ако продължавате така наистина ще дойде краят ... :?

TheBeliever
06-15-2009, 17:44
Ако нямате общи теми и интереси е нормално да се отчуждите след първите няколко седмици. Просто вече еуфорията е поутихнала, опознали сте се и не сте намерили нищо, което да задържи интереса ви. Ти си мислиш, че той е студен, той казва същото за теб. И двамата сте неудовлетворени от тази връзка. Не мисля, че има какво да се направи. Може да продължите така още седмица/месец, но какъв би бил смисъла?

GUESS
06-15-2009, 17:52
Знаете ли колко кофти, зле ми става като го чуя това "вашата връзка няма бъдеще". :(:( Споделих и с други приятели те също това ми казаха...че няма смисъл. Но аз отказвам да приема! Не може да няма изход! Отказвам да приема истината, че връзката ни е обречена, защото ме заболява...

TheBeliever
06-15-2009, 18:00
Знаете ли колко кофти, зле ми става като го чуя това "вашата връзка няма бъдеще". :(:( Споделих и с други приятели те също това ми казаха...че няма смисъл. Но аз отказвам да приема! Не може да няма изход! Отказвам да приема истината, че връзката ни е обречена, защото ме заболява...

Разбираемо е да те боли. Но ти самата казваш, че се държите безразлично. Ако това не ти пречеше щеше ли да пуснеш тема и да търсиш начин да промениш нещата? Ние не го познаваме, не знаем защо би променил държанието си. Нито пък ти твоето, щом и той твърди, че си студена.
"Нямаме какво да си кажем" ти бяха думите. Е това не те ли навежда на мисълта, че не сте един за друг? По-добре се разделете и потърсете щастие другаде. Ще боли за кратко, но няма да се измъчвате с безперспективна връзка.

vampirekiss
06-15-2009, 18:02
Виж мацка горе главата.Аз пък може зда ти кажа,че и аз бях в това положение преди нова година.Е,сега съм с момчето,с което бях тогава и всичко си нормално.всяка връзка минава през трудни периоди.Е виж,ако сте заедно от мнооооого време може и това да е знак за раздяла,но за 2 месеца няма нчин да сте си омръзнали.Според мен ще се оправите.

Hilary_
06-15-2009, 18:03
Знаете ли колко кофти, зле ми става като го чуя това "вашата връзка няма бъдеще". :(:( Споделих и с други приятели те също това ми казаха...че няма смисъл. Но аз отказвам да приема! Не може да няма изход! Отказвам да приема истината, че връзката ни е обречена, защото ме заболява...
... абе душко ако не опиташ няма да разбереш... положи усилия .. дай всичко от себе си ако го оцени ще се оправят нещата... но ако не няма смисъл ... :(

sasha_90
06-15-2009, 18:04
Знаете ли колко кофти, зле ми става като го чуя това "вашата връзка няма бъдеще". :(:( Споделих и с други приятели те също това ми казаха...че няма смисъл. Но аз отказвам да приема! Не може да няма изход! Отказвам да приема истината, че връзката ни е обречена, защото ме заболява...
Тогава се борете и я спасете.

BaiToq
06-15-2009, 18:10
Много кофти тръпка като видиш, че връзката ти с даден човек се е изчерпила....точно в такова положение се намирам в момента. С приятеля ми сме заедно от 2 месеца...малко знам, но минахме през много неща заедно и ни беше много весело в началото. А сега....сякаш няма какво да си кажем, няма за какво да се смеем. Едни такива студени и двамата сме станали... Той безразличен, аз безразлична...това безразличие ни убива и двамата! :(
Снощи си поговорихме на тая тема. Като аз почнах разговора ей така направо "ние така не можем да продължаваме, не става просто". Той естествено се усети за какво говоря.....Сподели, че аз съм била тази, която се е държала студено отнасяща се винаги с безразличие, а пък аз си мисля, че точно той така се държи. Абе всеки прехвърля вината на другият... ииии незнам как ще се оправим! Но аз искам да съм с този човек и виждам, че той също се опитва, но мамка му защо не се получава между нас?! :? :?

Та въпроса ми към вас е... Това само моментно състояние ли е, затишие във връзката или показател, че раздялата наближава? Какво правите в такива моменти, за да оправите нещата?
В повечето случаи когато
единият е решил,че няма нужда
от дадената връзка,няма път назад.
Но ти ми се виждаш готина
и няма да си дълго сама :grin:

buffalo88
06-15-2009, 18:15
смяяятай цели 2 месеца ..

Take_That
06-15-2009, 19:04
Абе за 2 месеца няма как да сте се изчерпали ... :? Амм внесете малко разнообразие ... отидете на различни места ... направете компромиси .. кажете си един на друг какво трябва да промените ... иначе ако продължавате така наистина ще дойде краят ... :?

Съгласна съм :) И не слушай какво ти говорят хората, защото не те "живеят" в тази връзка, те са просто едни наблюдатели :) Щом искаш и смяташ, че имаш бъдеще с този човек то се бори :) Успех ти желая :)

gabunnka
06-15-2009, 19:22
и аз бях така с моя приятел..

около втория-трития месец..
всички ми казваха да го оставя, но аз не исках нещо ме държаше с него не ми даваше сърце : (( .. поговорихме и аз му казах, че искам да се разделим.. много трудно ни беше и на двамата особено на него, защото държеше на мен страшно много..

на вторият ден след раздялата се потърсихме ии пак се събрахме... Вече ходим 8 месеца :shock: :D

таа подейства малко или много .. : д когато знаеш, че губиш човека до теб започваш да мислиш по друг начин. . ..

Дано да не стигате до там.. Да се оправите само с приказки.. Макар че ако държи на теб ще направи всичко да те запаази :)