PDA

View Full Version : С гаджето на почивка.



sexy_baby_originale
06-15-2009, 20:21
Колко е хубаво да отидете някъде заедно и да се забавлявате от сърце, не защото сте на готино, приветливо място, а защото сте заедно. От много време не сте били заедно за толкова дълго време или пък никога не сте били заедно за няколко дни "nonstop".

За тези, които са авантюристи по душа и обичат често да пътуват с гаджето, къде най-често ходите? По какви местенца се въртите? Много шумни, с максимално най-добрата компания или места, където ще сте на спокоиствие и ще се насладите напълно един на друг.

Също така, тези които нямат възможност да се позабавляват за няколко дни с приятеля/приятелката си, но все пак си мечтаят, за какво място по-точно бленувате?

3oPuTy
06-15-2009, 20:30
С последните ми 2 наистина сериозни гаджета ходехме редовно на:
-море
-Габрово (за 2-3 вечери на купон в леля ми ... после 2 дена изтрезнявахме и се прибирахме :-D )
-Търново
-Русе
-Пампорово
-хижа в Стара планина за седмица
-палатки с компания
-неговото село :D
-вила близо до града
-до едно островче близо до Силистра,по посока Русе :)



Абеее като цяло обичам да пътувам ... Най-вече ако сме с голяма компания,защото малко или много ни ставаше тъпо ако си стояхме само двамата :) Все пак и с двамата ми наистина сериозни приятели обичахме да сме постоянно с компанията и ако дори една вечер не бяхме в компания на 10-15 човека ни беше много гадно :(

Hilary_
06-15-2009, 20:32
А тия дето нямат гаджета са с приятелчетатаа.. :grin: :grin:
Не е задължително да си с любимия, за да си изкараш весело .. :grin:

3oPuTy
06-15-2009, 20:36
Като стана дума за приятелчета .....
Това лято даже форумна среща ще си правим с някои хора на морето :D Само,че пичовете,с които ще бъда нека не се сърдят за компанията,с която ще съм :D Ако може да си носят сами момичета,защото се очертава да доведа само една приятелка и другото всичко ще е мъжко :D


Сори за спама ама се сетих,а и видях,че доста от тях са на линия във форума :-)

dancingbaby
06-15-2009, 20:40
Искам да ида на балкан с приятеля ми, обаче да спим в палатка... вечерта до огъня... звездите и луната над нас... перфектно! :)

dimitar_ak
06-16-2009, 05:33
С бившата ми приятелка сме ходили къде ли не в България, а имаше и една екскурзия до Виена. Не си падахме по палатките.
Със сегашното момиче сме от скоро, но вече имаме понатрупан списък:
1. Копривщица
2. Вила до София
3. Хасковски минерални бани

Сега отпуската ще попътуваме повечко

NeZaPoznat
06-16-2009, 07:25
Колко е хубаво да отидете някъде заедно и да се забавлявате от сърце, не защото сте на готино, приветливо място, а защото сте заедно. От много време не сте били заедно за толкова дълго време или пък никога не сте били заедно за няколко дни "nonstop".

За тези, които са авантюристи по душа и обичат често да пътуват с гаджето, къде най-често ходите? По какви местенца се въртите? Много шумни, с максимално най-добрата компания или места, където ще сте на спокоиствие и ще се насладите напълно един на друг.

Също така, тези които нямат възможност да се позабавляват за няколко дни с приятеля/приятелката си, но все пак си мечтаят, за какво място по-точно бленувате?

Село Кметовци - Габровско. Супер си изкарахме в комплексчето... секс , секс, секс ..... и после пак секс ... :) В новата част има и вани :grin:

Wrathchild
06-16-2009, 10:38
Май до сега имаме опит само със Созопол... не е страшно. Можеше и по-често, обаче все се проваляше...

XTREMEFREERIDE
06-16-2009, 11:40
Искам на море ама наще не дават. :o

blackvelvet
06-16-2009, 12:15
Искам да ида на балкан с приятеля ми, обаче да спим в палатка... вечерта до огъня... звездите и луната над нас... перфектно! :)

+1...И на мен ми се иска това :-D ....ох,нещо се размечтах хахаххаа

lipstik
06-16-2009, 15:43
Оххх аз как искам да отида с приятеля ми навсякъде.Как ми се ходи с него на море,а в чужбина просто не е истин.Само да завършим догодина и ще си ходим навсякъде.

MartiSSima
06-16-2009, 19:08
Aми ние редовно ходим до В.Търново.Иначе - Габрово, Дряново, Трявна, Стара Загора сега ни предстои пътуване и до Приморско но преди това палатка.Общо взето обичам да пътувам :grin:

hottie
06-16-2009, 19:13
Ами ние сме ходили в Италия, Франция, Бразилия...все сами. Иначе из България и на море с компания. А кгато искаме да сме си самички из Блгария си избираме някой спа център, например във Велинград.

Punisherrr
06-16-2009, 19:48
Баси...ние не можем в един град да се намираме по-дълго от седмица пък камо ли екскурзиики... :( .. за сега само си мечтая пък натам ще видим..
...хич не ми пука къде...планина,море,село.. където ще да е - просто да са няколко дни само за нас двамата :)

r3s53c7
06-16-2009, 23:30
Каквото и да е...просто да съм с нея колко време е удобно, аз бих прекарал много време, но и може би ще си омръзнем ако прекарване много пълни дни. Затова предпочитам да си изкараме няколко дена /седмица/...Да и покажа колко я обичам, да се веселим и такива работи, а по въпроса къде...ами може би сега както е лято някъде на море да отидем, на вила някъде или незнам дори и в града да си изкараме една седмица ще съм щастлив, но лошото е, че трудно ще стане :( :-o

Kleer
06-17-2009, 07:22
Освен на лагер, наще няма да ме пуснат без тях, гадно. Затова пък с приятелят ми ми компанията сме намерили лагери, които са уж ''с надзор''. Така наще ще са спокоини, че ни следят, а ние ще си правим кефа...някъде по морето. А преди това-на вилата при баба ми пак с приятелят и компания, много скрит алкохол и разходки в гората :smt081

PainMonopoly
06-17-2009, 07:31
Ходили сме на хижа. Сега ще ходим и на море. :D

lifelesscorpse
06-17-2009, 10:19
С приятеля ми обожаваме да пътуваме.Засега сме пътували,но е било от сутрин до вечер и това е.Не сме били някъде с преспиване,пък камо и за няколко дни.Всичко това е заради родителите ми :o :-x :-x :-x Ноо нищо.Скоро ще ме пускат и за повечко и по-надалеч(Работя по въпроса :) )Сега ни предстои една почивка на моето село за не знам и аз колко време,но поне 1 седмица и съм хипер мипер щастлива.Живи здрави да отидем пък... :grin: :)

golqmumnik
06-17-2009, 10:28
Пробвайте на Camping Crystal Lake :grin:

malkotoo
06-17-2009, 12:04
искам на морееееее с него, ама наще...... :-x

coteto
06-17-2009, 19:57
и аз колко съм си мечтала да избягаме ей така някаде за 1-2 дена.
това лято може да идем на море но пък сега се чудя 7 дена само двамата малко ще ми е странно :)
иначе с (бившите) приятели ходихме редовно на палатка на язовира и на вила и така било си е мн готино.
на язовира беше и 1-вата ни романтична вечер и се случи мн неочаквано не планирано за което ссамо си се радвам де :grin:
бяхме разделени (идеята беше да остане с мен насаме и да се съберем)и с общите пр отидохме на язовира и си направихме нощно къпане беше пълнолуние луната язовира после огъня прегърнати и се топлихме олелеле като се сетя пак и ми става адски готино на душичката
би ми се искало да повторим някой път :D

devi
06-17-2009, 20:30
Ние за 3 месеца бяхме до Чехия, северна България я обиколихме цялата на палатка, до Видин, Петрич, Трудовец (там резиденцията е уникално яка, а и случихме на момент когато нямаше никой, бяхме само ние, а жената, която потдаржаше мястото и се наложи да замине за 1 седмица и си останахме сами) :) Сега мислим да ходим до Италия, на морето отново(понеже в момента сме там) и така. До Гърция иска да ходя с него, че има много ангажименти в клубове, но нещо не си падам по клубния живот. Предпочитам си кварталната кръчма, където френдовете пускат само рок, метъл и руско и където познавам всички пред дискотека пална с кифли, които се натискат на момчето ми, а то се чуди как да си върши работата без да се потдава на изкушения.

selens
06-17-2009, 21:29
На палатки,на няколко вили,на море един път но бяхме на лагер,в Гърция (на турнир по тенис) и на неговото село .. :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-17-2009, 23:37
ами прекарвала съм няколко дена в приятеля ми но не е същото като на почивка извън града .. ;) така или иначе това лято си мислим да ходим до Монтреал за седмица и се надяваме да си прекараме супер ;) майка ме пусна неговите родители са добре с това така че за сега нишо не ни спира ;)

WondeR TeddY
06-18-2009, 09:57
Ооо ми ние планираме да скокнем до морето с моя като се върне, защото е в чужбина сега, може би към Китен или нз и аз ама някаде където да се налудуваме, да пообиколим яките дискотечки ама и да сме си заедно просто :D :grin: ..иначе с бившия ми миналата година бяхме в обзор за 2 дена само, а пак и мен ме хвана някъв грип ли кво беше 8-) няма значение важното е купон да има :D

krem4et0
06-18-2009, 13:26
За сега само уикенди на вила. Тази година имаме планове за море и планина. Няма да сме съвсем сами, а с по още 1 двойка(в двата случая различна), но така ще е по-весело. Където и да е..важното е да се махна от тоя град. Е, естествено ако имаме пари, а това винаги е под въпрос.

Lysit0
06-18-2009, 13:54
За сега само уикенди на вила. Тази година имаме планове за море и планина. Няма да сме съвсем сами, а с по още 1 двойка(в двата случая различна), но така ще е по-весело. Където и да е..важното е да се махна от тоя град. Е, естествено ако имаме пари, а това винаги е под въпрос.

Еeeee, защо да се махнеш от Свищов?
Там е крисиво и приятно,и най-важното извън столицата си.... :D
Аз от доста време съм в столицата при моя,и взе да ми писва в тая столица ,пък представям си тези,които са родом от София.... :shock: Ужас.

Slawi92
06-18-2009, 15:08
искам с нея на мореееееееееее :booooomb: е така по цял ден лигня на плаже вечер диско след тва разходка по плажа нощно къпане ... охх размечтах сее искам с нея на морееееееееее :booooomb: ама нейнитеее :-x :-x :-x :o