PDA

View Full Version : Винаги разваля всичко!!!



VinDa
06-15-2009, 20:42
Здравейте,искам да ми дадете съвет ,защото вече не знам какво да правя.Харесвах едно момче от 3 години.Положих доста усилия,за да се запозная с него,защото го бях виждала само навън без да знам кой е.Аз съм на 17 ,а той на 23.И така случайно го видях в едно кафене,просто отидох при него и се запознахме,колкото и да ме беше срам.Разменихме си скайпа,излизахме и вече сме заедно от 5 месеца.Допадаме си адски много,всичко е нормално и ни е много хубаво заедно.Реших да споделя с майка ми,защото бях наистина щастлива.А тя като ми се развика,как съм можела да излизам с толкова голямо момче.Не съм била подготвена за такава връзка.За всяко момче което си харесам казва това.Ако на нея и допадне естествено само ме кара да излизам с него и ме пита как вървят нещата.Много се дразня,защото никога не ме е подкрепяла и не е уважавала решението ми и в случая за нея тази връзка е без бъдеще.А аз толкова много време съм се надявала да го имам дори за приятел.И сега когато всичко е наред,тя иска да развали всичко...защо??? :x :( :( :(

Hilary_
06-15-2009, 20:44
Не и го позволявай ... :? Обясни и, че той те прави щастлива .. че можеш вече сама да преценяваш кое е добро и кое не за теб ... :?

FCB
06-15-2009, 20:47
Не се отчайвай и не позволявай на никой да помрачи щастието ви.Обясни и че го обичаш и нейните приказки няма да променят фактите.

Take_That
06-15-2009, 22:12
Не и го позволявай ... :? Обясни и, че той те прави щастлива .. че можеш вече сама да преценяваш кое е добро и кое не за теб ... :?

Абсолютно съм съгласна

shadow4e
06-15-2009, 23:10
Не си споменала нищо относно сексуалния ти живот и доколко тя е запозната с него. Тъй като не знам ситуацията отговарям с първото, което ми мина през главата, а именно, че е по-голям и, че я е страх да не правиш секс с него.

Lysit0
06-16-2009, 04:38
И да прави секс,те са достатъчно големи и това не е работа на майка и.
Не виждам от какво толкова има да се притеснява.Кажи и ,че го харесваш от цели 3 години и го чакаш,тя ще те разбере.

NeZaPoznat
06-16-2009, 07:27
Здравейте,искам да ми дадете съвет ,защото вече не знам какво да правя.Харесвах едно момче от 3 години.Положих доста усилия,за да се запозная с него,защото го бях виждала само навън без да знам кой е.Аз съм на 17 ,а той на 23.И така случайно го видях в едно кафене,просто отидох при него и се запознахме,колкото и да ме беше срам.Разменихме си скайпа,излизахме и вече сме заедно от 5 месеца.Допадаме си адски много,всичко е нормално и ни е много хубаво заедно.Реших да споделя с майка ми,защото бях наистина щастлива.А тя като ми се развика,как съм можела да излизам с толкова голямо момче.Не съм била подготвена за такава връзка.За всяко момче което си харесам казва това.Ако на нея и допадне естествено само ме кара да излизам с него и ме пита как вървят нещата.Много се дразня,защото никога не ме е подкрепяла и не е уважавала решението ми и в случая за нея тази връзка е без бъдеще.А аз толкова много време съм се надявала да го имам дори за приятел.И сега когато всичко е наред,тя иска да развали всичко...защо??? :x :( :( :(

Може и да не ти се вярва,но родителите са единствените хора на които им пука за нас ... :?

curka87
06-16-2009, 07:30
Не и го позволявай ... :? Обясни и, че той те прави щастлива .. че можеш вече сама да преценяваш кое е добро и кое не за теб ... :?

Абсолютно съм съгласна


И аз.

sasha_90
06-16-2009, 12:31
Продължавай да й доказваш,че с него ти е добре.

MarkKnight
06-16-2009, 12:39
Нормално е да се притеснява.Не ви е малка разликата,но сега "модата" е таква.Колкото до горните писали ще кажа че когато станете родител дали ще сте на същото мнение ;)

Punisherrr
06-16-2009, 13:03
И моята майка никога не е изглеждала особено радостна от тва,че изобщо имам гадже.. но до някъде я разбирам,въпкреки че с нищо не съм давала повод за ...майчински бунт.. :neutral:
За тва вече просто гледам да не споменавам,че съм с него,защото знам кво ше и се върти в главата и как ще се дразни...
Явно няма кво да направиш освен да я оставиш с времето да разбере,че наистина няма за какво да не го харесва (надявам се,че е така де..)

kobrichka
06-16-2009, 17:01
Напълно нормално е жената да се притеснява все пак е майка и иска най-доброто за дъщеря си, а най-доброто не съществува. Много рядко да се угоди на майка. Поговори по нормален начин с нея, кажи и чувствата си, кажи и колко си щастлива с това момче. Няма майка, която да вижда детето си щастливо и да иска да развали щастието му.

XTREMEFREERIDE
06-16-2009, 17:07
Просто не говорете на тая тема и т'ва е. Не се занимавай, че ще стане по - зле. :?

shell
06-16-2009, 17:19
Това,че говори така мисля,че е от притеснение за теб :( Знам колко е досадно когато родителите ти правят така,но това е породено само от страх.Те може би трудно си дават сметка ,че вече порастваме и имаме нови желания и потребности.Май за тях сме си още малките дечица,но ни е се развиваме.Тях ги е страх да не се "опарим" от живота и всеячески се опитват да ни предпазят,с което ни дразнят много често.Затова според мен най-добрия начин това нещо да се преодолее е разговора :) Трябва доста често да им напомняме ,че вече не сме малките деца,че трябва да имаме малко повече свобода,да живеем и ако нещо ни се случи ще се научим от това.Малко е трудно да се говори с родителите и да ги убеждаваме с правотата на своите лазсъждения,просто защото те винаги се различават от тези на родителите ни,но няма начин-трябва да се опитва :)
Поговори с майка си и й доказвай,че с това момче ти е много приятно и нека е по-спокойна за теб :)

malkotoo
06-17-2009, 12:32
тя няма думата :-D