PDA

View Full Version : Приятелска болка



lovetanya
06-15-2009, 20:49
Днес в училище много ме заболя в областа на стомаха...приятелите ми ме изпратиха до спирката(2 момчета), помогнаха ми...и вечерта си пиша с едното момче и той казва, че след като ме е изпратил и го е заболяло на същото място...след 5 минутки пак...и после е спряло...

Много ми интересно мислите ли, че това е...всъщност не зная как да го обясня...дали той може да чувства моята болка...Случвало ли ви се е такова нещо...чували ли сте подобни истории :)

TheNewReligion
06-15-2009, 20:59
Може да сте яли от една и съща развалена храна.

Eddie
06-15-2009, 21:01
Танче неска като те видях как си се превила пред историята и мен ме заболя от измъчения ти вид :D

lovetanya
06-15-2009, 21:21
Може да сте яли от една и съща развалена храна.

Интересна гледна точка 8-)

Lysit0
06-16-2009, 04:25
Възможно е само при близнаците,но за приятели не съм чувала до сега.

lovetanya
06-17-2009, 20:32
Възможно е само при близнаците,но за приятели не съм чувала до сега.

И аз за това съм чувала...но като се случи това и исках да разбера дали има и други такива случаи :)

LoupGarrou
06-18-2009, 17:41
Днес в училище много ме заболя в областа на стомаха...приятелите ми ме изпратиха до спирката(2 момчета), помогнаха ми...и вечерта си пиша с едното момче и той казва, че след като ме е изпратил и го е заболяло на същото място...след 5 минутки пак...и после е спряло...

Много ми интересно мислите ли, че това е...всъщност не зная как да го обясня...дали той може да чувства моята болка...Случвало ли ви се е такова нещо...чували ли сте подобни истории :)

По-вероятно е да сте яли/пили нещо,което е развалено или да имате някаква алергия еднаква,което е почти невъзможно,но иначе :

Прочети за емпатията ;)

vampirekiss
06-18-2009, 19:54
Просто съвпадение....

term0t0
06-18-2009, 20:46
Някой вярва си от тука ?! :?

Tempest
06-18-2009, 21:09
Днес в училище много ме заболя в областа на стомаха...приятелите ми ме изпратиха до спирката(2 момчета), помогнаха ми...и вечерта си пиша с едното момче и той казва, че след като ме е изпратил и го е заболяло на същото място...след 5 минутки пак...и после е спряло...

Много ми интересно мислите ли, че това е...всъщност не зная как да го обясня...дали той може да чувства моята болка...Случвало ли ви се е такова нещо...чували ли сте подобни истории :)

има една дума, която описва напълно цялата история - внушение ;)

Eddie
06-18-2009, 21:28
Според мен човека докато те е изпращал до спирката се е притеснил бая за тебе и после му е станала гадно. Не вярвам да е от храната щото всичко в мг-то се изяжда бързо и няма развалена храна. Пък щеше и други да се оплачат от това. Също така напълно вероятно е това да е чисто съвпадение.

Sladurcho
06-19-2009, 13:04
то ако беше така че да чуства твоята болка..ехеее..... просто савпадение или както казаха сте яли нещо развалено...а може би няма нищо общо м/у болките ви в корема

Sladurcho
06-19-2009, 13:04
то ако беше така че да чуства твоята болка..ехеее..... просто савпадение или както казаха сте яли нещо развалено...а може би няма нищо общо м/у болките ви в корема

laila_94
06-19-2009, 18:06
излъгал те е ! :) :D :D

misskrasavica
06-19-2009, 23:38
може би той е твой брат близнак :? или сестра близначка .. кой знае :D :D :D :D