PDA

View Full Version : Момичета,момчета...малко помощ!



radybt
06-15-2009, 21:31
Утре съм на среща с момиче,кажете ко да правя.Не че не съм излизал с момиче на среща до сега,но просто искам някой друг съвет,какво да правя и как да се държа.Ще помоля и 2-та пола,да ми дадат малко познания,туку виж науча нeщо ново.
Момчета,кажете някой ваш успешен трик,за да ви хареса момичето.
Момичета,кажете как обичате да се държат с вас,на 1-ва среща?Какви са очакванията ви,на 1-ва среща,както и какво обичате да правите на среща с момче.

Знам,че има тема "Как да се харесаме на момиче" но искам да чуя по отделно мненията и на 2-та пола.МОЛЯ администраторите и модераторите,да не закриват темата ми :(

Take_That
06-15-2009, 22:11
Бъди естествен, такъв какъвто си :) Лично на мен много би ми допаднало момчето да ме изпрати до нас :) Също така и не прибързвай в смисъ - целувки, прегръдки, докажи и че може да разчита на теб и че може да ти се има доверие :) Успех :)

Aniiiii
06-15-2009, 23:16
Еми и аз също ще те посъветвам да бъдеш себе си. На никой няма да му хареса да види на първата среща едно момче .. а пък полсе напълно различен.
Ако мислиш че е сериозна, говорете за вас. Може би по лични неща. Така тя ще ти се довери, че и казваш важни за теб неща.
Ако мислиш че и харесва можеш да я прегърнеш. Не избързвай с целувките. Може да отидете първо някъде да се разходите, после да седнете на някое тихичко място ..
ии мисля че тези неща ги знаеш ама .. все пак :P

Айде и Успехх :)

shadow4e
06-15-2009, 23:16
Както каза Take_That изпращането до тях. Аз съм малко по-голяма и от доста време не съм имала такова ухажване, но по принцип не са се променили много неща от тогава до сега. Винаги ми прави впечатление дали момчето е кавалер. Много държа на това, да ми отваря врата, през тясно място да ме пуска да мина първо аз, да ме изпрати и тн.

Относно държание определено не се дръж като кой съм аз. Бих казала да отидете на по-оживено като за първа среща, пък вече като я изпращаш да сте така по-близки. Мисълта ми, че ако я завлечеш веднага към вас или към горичката, може да се изплаши.



П.п. Това ми напомни за момчетата в супера до нас. Доста голямо текучество има и всичките разбира се правят комплименти на пазаруващите момичета, но сега е един, който не мога да го понасям, с мен е адски мил, обаче се държи гадно с бабите и колкото повече се опитва да ме впечатли, толкова повече ме отвращава. :o

Aicken
06-16-2009, 05:46
спомням си младите години :-o :lol:


няма да ти давам съвет само ти пожелавам успех

NeZaPoznat
06-16-2009, 07:20
Утре съм на среща с момиче,кажете ко да правя.Не че не съм излизал с момиче на среща до сега,но просто искам някой друг съвет,какво да правя и как да се държа.Ще помоля и 2-та пола,да ми дадат малко познания,туку виж науча нeщо ново.
Момчета,кажете някой ваш успешен трик,за да ви хареса момичето.
Момичета,кажете как обичате да се държат с вас,на 1-ва среща?Какви са очакванията ви,на 1-ва среща,както и какво обичате да правите на среща с момче.

Знам,че има тема "Как да се харесаме на момиче" но искам да чуя по отделно мненията и на 2-та пола.МОЛЯ администраторите и модераторите,да не закриват темата ми :(

Как да ти кажа онбре ?!?!

Ако момичетата бяха еднотипни - щеше да има инструкция. Пипни тук за кеф, пипни там за емоция, целуни я по бузата за до... Не става онбре ! Не става. Бях помолил един друг участник в друга тема да ми каже "как да се оправя с една програмка на комп-а" .... и той нищо. Ако те питам теб - и ти няма да ми кажеш нищо. Как да ми кажеш като нито знаеш каква е - нито за какво служи. Същото е и с мацките.
"ЕДНО МОМИЧЕ" не дава никаква информация за нея освен, че е момиче. Ако е курва - даи и пари, ако е скромна - недей да се правиш на гъзар, ако е отоврка не върви да играеш на скромен....
Как и какво да ти кажем онбре като нищо не знаем за мацето освен, че е момиче ??!! Действай !! - това е ! 8)

JustLikeHeaven
06-16-2009, 07:34
Бъди внимателен!Не я натискай или опипвай!Попринцип,ако едно момиче иска повече близост,то започва първо....Просто жените сме така устроени!Говори с нея на теми,който ви сближават-тоест,с еднакви интереси...Ако пък не знаеш какво харесва,започни с нещо и по-нататък ще се види дали й допада диалога....Подари й цвете или бижу (не подарявай парфюми-това е един от най-лошите избори за подарък-първо,може да има алергия или изобщо да не й хареса)...Ако си се заговарял с приятелките й,попитай ги какво харесва и не харесва момичето за подарък или тема на разговор...Облечи се подходящо,дори и да не е скъпо.Ако едно момиче те уважава,няма да гледа маркови ли са дрехите ти.Хубаво е да се изкъпеш преди това,да сложиш често бельо и парфюм....Не се дръж с нея с като боклук...."О,мацо ай го праиме" е типичен пример,че си невъзпитан егоцентрик и не цениш,че тя е излязла с теб....Когато тя го желае,ще стане....Ако не можеш да чакаш,си намери някоя квартална....Момичето ще те хареса,ако имаш чувство за хумор и гледаш оптимистично на живота...Не бъде загубеняк,това може да е жената на мечтите ти!И не бъди пикльото,с когото всички ходят....Ти можеш да завладееш момичето без да си бил с обще 109450493 момичета....Не се дръж като всеки друг,имаш по-добри качества и си уникален,за разлика от кварталните гъзарчета,който не струват!
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

AnzaRe
06-16-2009, 08:18
Не се прей на мутра щото ще развалиш нещата,повярвай ми!

fc
06-16-2009, 08:42
Абе луди ли сте? ако не я целуне на първата среща ще остане в приятелската зона, а пък той не иска това нали? Ако не я целунеш на първата среща забрави. Просто се дръж естествено и много не и угаждай, все пак и на теб трябва да ти е хубаво.

Dollystar
06-16-2009, 09:19
Бъди мил с нея и й направи комплимент, за да я предразположиш към по-откровенни разовори, а след тях тя ще почне да гради доверие. А най-важното е наистина да я харесваш и да искаш да излезе нещо, защото иначе само ще я залъгваш.

Hilary_
06-16-2009, 10:52
На мен ми харесва да не се прави на такъв какъвто не е ... смисъл усеща се... :? Харесва м ида няма "паузи" между разговорите... да има какво да каже.. да дава теми ... да ме разсмива... аз лично гледам и малките жестове... оглеждам човека от горе до долу ... :D :D Абе общо взето .. не се спичай .. 8)

angeltears
06-16-2009, 11:11
Бъди себе си :)
Говорете за нещо, което и двамата харесвате, прави и комплименти, но не постоянно. Отидете на разходка, не се забивайте веднага на кафе. Не прибързвай с прегръдките и целувките, ако тя ти покаже, че иска - тогава. Ако до края не ти намекне с нищо, само я прегърни за чао и не насилвай нещата. Изпрати я до тях или до спирката ако пътува, бъди забавен и весел, не се спичай ии не прави големи паузи..
Успех и най-важното - вярвай в себе си и всичко ще мине перфектно! :)