PDA

View Full Version : Масово изтребване на ХЛЕБАРКИ!



Amelly
06-15-2009, 23:13
Имам голям проблем-ХЛЕБАРКИТЕ
те са из целия хол,за сега поне само там са плъзнали.
Огромни ,чудовища,с които не мога да се справя.
Споделето някакви дорби идеи са изтребването им.
И доказано добри методи.
Моля ви.А и най-малкото след седмица ми е рождения ден и не мога да се излагам с къща пълна с хлебарки,не знам,някакъв ужас е и съм пред истерия!

RAWRRR
06-15-2009, 23:19
Има едни евтини неща,като хапчета,които се поставят до каналите (в банята,мивките) , те помагат ..

В магазин за домашни потреби провери.

Riot
06-16-2009, 02:07
Остави ги да живеят на спокойствие и те са хора

LovelyGirl
06-16-2009, 15:13
Продават по магазините едни като тебеширчета, специално за хлебарки.С тях драскаш по ъглите и където се сетиш.
Наистина помага много, но остава бяло(защото е също като тебешир), за това, ако не искаш това, кубчетата също помагат.

hottie
06-16-2009, 15:31
има едни много яки тебешири. Казват се тебешири против хлебарки. Рисуваш с тях по всички краища на стаите и ъгли и после ги няма. Струва 1-2лв.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-16-2009, 16:09
Препарат против насекоми 1 флаконче . Напръскайте апартамента и ще изчезнат за момента ... и после разни прахчета по ъглите ;]

Ag
06-16-2009, 16:59
Съмнявам се, че ще ги разкараш със каквото и да било..Нали имаше нещо, че хлебарката оцелявала дори при атомна експлозия..Ти с 1 тебешир ли ще я плашиш :-o

xoxi
06-16-2009, 17:01
Ние бяхме така миналото лято, само че хлебарките бяха из целия блок.
Прахчетата, тебеширите, спрейовете и едни като къщурки с отрова - не помогнаха.
Единственото, което ни помогна бяха онези хора, които ходят по домовете и пръскат. Някъде 10 лв мисля, че ни излезе това удоволствие.
За голяма радост на всички от семейството, от една година нямаме никакви хлебарки :)