PDA

View Full Version : противен



Magichkaa_
06-16-2009, 06:36
Момичета случвало ли ви се е след като излезете с момче,което не харесвате толкова много.Смисъл няма я тръпката както обикновено,той ви целуне и е адски мил,тръгнете,обаче нещо не върви.Не ви харесва,някак си ви е противен..?Случвало ли ви се е?

3oPuTy
06-16-2009, 07:03
ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ НЕ!!! :? :? :?
НИКОЕ умно момиче не би тръгнало с момче,което не я привлича (а камо ли с момче,което й е противно :shock: :? :? :? ) само заради едната целувка или защото е мил :? Просто не мисля,че има толкова уникално прости момичета ..... :? :? :?

Aicken
06-16-2009, 07:05
бах мама ти проста и на теб :-o

kroasandvi4
06-16-2009, 07:05
Само не разбирам,защо не си му казала,а го гърчиш.
Аман от такива хора..

А да, авторката на последното мнение - по-спокойно. Не всички хора ги разбират тея работи от пръв поглед,егати.

NeZaPoznat
06-16-2009, 07:12
Момичета случвало ли ви се е след като излезете с момче,което не харесвате толкова много.Смисъл няма я тръпката както обикновено,той ви целуне и е адски мил,тръгнете,обаче нещо не върви.Не ви харесва,някак си ви е противен..?Случвало ли ви се е?

Сега чакам да ми кажеш, че имаш тръпка от някой, който не е мил с теб .. :?

Aicken
06-16-2009, 07:14
Момичета случвало ли ви се е след като излезете с момче,което не харесвате толкова много.Смисъл няма я тръпката както обикновено,той ви целуне и е адски мил,тръгнете,обаче нещо не върви.Не ви харесва,някак си ви е противен..?Случвало ли ви се е?

Сега чакам да ми кажеш, че имаш тръпка от някой, който не е мил с теб .. :?


колкото по зле се държиш с някоя толкова повече тя те желае

Bellatrix
06-16-2009, 07:20
Момичета случвало ли ви се е след като излезете с момче,което не харесвате толкова много.Смисъл няма я тръпката както обикновено,той ви целуне и е адски мил,тръгнете,обаче нещо не върви.Не ви харесва,някак си ви е противен..?Случвало ли ви се е?

Сега чакам да ми кажеш, че имаш тръпка от някой, който не е мил с теб .. :?


колкото по зле се държиш с някоя толкова повече тя те желае
Да бе, друг път. С мен например много хора се държат мило. Харесвам само един или двама от тях дотолкова, че да бих тръгнала с тях. Откога привличането зависи от това колко си мил?

ПП. И само кифлите харесват грубияни.

Aicken
06-16-2009, 07:23
ПП. И само кифлите харесват грубияни.



за тях говорех , те са вече 75% от населението

JustLikeHeaven
06-16-2009, 07:26
Това се случва на всеки,така че споко!Все пак ни тресе пубертета-за какво да мислим?За гаджета,за приятели,за училище,за простотии........

Hilary_
06-16-2009, 11:08
ПП. И само кифлите харесват грубияни.



за тях говорех , те са вече 75% от населението
.. да ама има една останала част които не са такива.. сешсе... :wink:

По темата: Ами има ли смисъл да тръгваш с някой, който не те привлича... така само ще го нараниш двойно повече... а това, че е мил ... ми и продавачката в магазина е мила ... това не е причина да тръгнеш с янкой след като няма тръпка... :?

angeltears
06-16-2009, 11:20
ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ НЕ!!! :? :? :?
НИКОЕ умно момиче не би тръгнало с момче,което не я привлича (а камо ли с момче,което й е противно :shock: :? :? :? ) само заради едната целувка или защото е мил :? Просто не мисля,че има толкова уникално прости момичета ..... :? :? :?

Съгласна съм!

Обаче се намират и такива, които са толкова отчаяни да не са сами, че тръгват с първия само и само да се каже, че имат приятели. НЕ мисля, че ти си от тези момичета... а може и да греша? 8)

sasha_90
06-16-2009, 11:41
Не!Винаги тръгвам с човек,към когото имам чувства(тръпка,както му казваш).

Lysit0
06-16-2009, 12:11
Не бих тръгнала с човек,когото НЕ обичам.
Тръпката....колкото до нея ,тя мисля,че се усеща като връзката се задълбочи повече. :)

xplay
06-16-2009, 12:38
Не. Случвало ми се е да тръгна с човека, харесвайки го много, но после да изчезне тръпката. :)

TheGirlNextDoor
06-16-2009, 12:56
НИКОГА не бих тръгнала с някого,към когото нямам чувства..тъпо е..нито на мен ще ми е хубаво..нито пък на него( при положение,че няма да го харесвам)
:-o

NeZaPoznat
06-16-2009, 12:59
Не. Случвало ми се е да тръгна с човека, харесвайки го много, но после да изчезне тръпката. :)

И ко прайм тогава ??!! Режем го без да го питаме какво му е ??!! Момичетата нямат сърца !! :?

Magichkaa_
06-16-2009, 15:25
Чакайте бе!Кой ви каза,че имам някаква история по този въпрос?

lipstik
06-16-2009, 15:38
Не.За какво ми е да излзиам с момче,което не ми харесва много.

Len4etyYyy
06-16-2009, 16:11
Da,slu4valo mi se e 1-2 puti...i az mnogo sum se 4udela na kakvo se dulji :o

DevilWish
06-16-2009, 16:40
Само не разбирам,защо не си му казала,а го гърчиш.
Аман от такива хора..

Съгласна съм :(

XTREMEFREERIDE
06-16-2009, 17:04
ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ НЕ!!! :? :? :?
НИКОЕ умно момиче не би тръгнало с момче,което не я привлича (а камо ли с момче,което й е противно :shock: :? :? :? ) само заради едната целувка или защото е мил :? Просто не мисля,че има толкова уникално прости момичета ..... :? :? :?