PDA

View Full Version : Тъпо лято...



beb4yy
06-16-2009, 07:52
Хм очертава се едно наистина тъпо лято няма да е предишното с гаджето ми сме разделени вече 5 месеца окончатело бяхме решили да ходим на море,но уви в живота ми имаше и друг човек за който имаше 5 теми тук но естествено той реши отново да се държи тегаво и та сещате се че ми останаха само приятели иии обаче ейто го и проблема всички са по двойки викат ме на море но кой 3 години ходи с гаджето си кой една кой две и аз къде оставам сама като сираче направо ебати гадното, а и се чувствам толкова самотна :( какво бихте направили на мое място при такова тегаво положение ?

Strangelove
06-16-2009, 07:58
Може би бих тръгнал с приятелите си, а там на морето бих си намерил нещо... "лятно" по-този начин се очертава да бъде забавно, след като си разделена с настоящия.

doomkillerr
06-16-2009, 07:59
Ами освен да дойда с теб - друг изход не виждам! =P~

Спокойно и сама да отидеш, не знам защо си мислиш, че няма да си искараш приятно?!?! И с приятели е весело, пък и повече свобода ще имаш... :grin:

NeZaPoznat
06-16-2009, 08:06
Хм очертава се едно наистина тъпо лято няма да е предишното с гаджето ми сме разделени вече 5 месеца окончатело бяхме решили да ходим на море,но уви в живота ми имаше и друг човек за който имаше 5 теми тук но естествено той реши отново да се държи тегаво и та сещате се че ми останаха само приятели иии обаче ейто го и проблема всички са по двойки викат ме на море но кой 3 години ходи с гаджето си кой една кой две и аз къде оставам сама като сираче направо ебати гадното, а и се чувствам толкова самотна :( какво бихте направили на мое място при такова тегаво положение ?

Смътно си спомням другите теми, но мисля че сама си си го дкарала. Е трябва и да се плаща за грешките :?

Lysit0
06-16-2009, 08:09
На морето ще си намериш нещо ,спокойно. :)

AnzaRe
06-16-2009, 08:14
То ако нямаше лято ко ли щеше да стане?

lipstik
06-16-2009, 09:57
Определено ако си единствената самотница и всички около тебе са двойки ще е доста гадно.

Hilary_
06-16-2009, 10:42
хах някои хора дори приятели нямат? Няма кой да ги покани, а ти си оплакваш, че си сама... :? Нека ти поясня нещо .. докато всички са "вързани" с гаджетата си ти на воля можеш да забиваш хубавите момченца на плажа... :D :D Е кажи ми не си ли на оферта? :D :D
Отиди с тях .. тук ако останеш няма да ти е по-весело сама... :? А за морето... нищо не се знае.. :wink:

XcwetiX
06-16-2009, 10:44
има хора,които въобще нямат гаджета..наистина се чустват самотни и отблъснати..за тях не само лятото е тъпо,а и зимата,прослетта и есента..така,че има и по лошо :)

sasha_90
06-16-2009, 11:59
Кой е виновен,че сте се разделили с твоя?Нали е имало и друг човек?Сама си се прецакала.

Aicken
06-16-2009, 12:07
тфа покана ли е няква за моренце 8)

selens
06-16-2009, 13:03
Е не се оплаквай ще си свободна .. все ще намериш нещо на морето. :)

ThePowerOfLove
06-16-2009, 14:23
Аз пък бих отишла с приятелите :)
Всичко си е до нагласа.. ако мислиш колко тъпо ще ти е - еми някак да ти е яко ;) Но ако си позитивно настроена не виждам защо да не си изкараш приятно :)

Take_That
06-16-2009, 14:38
Бих отишла на морето и бих се забавлявала, туко виж съм срещнала някое мило момче :)

flowerlina
06-16-2009, 14:46
Не бих пропуснала море заради това. А и няма как да ти е гадно при хубаво време, плаж, море :grin: Отиди, не пропускай едно хубаво море, заради това, че си сама

TheBeliever
06-16-2009, 14:58
Лятото ще е такова, каквото си го направиш. Това, че нямащ гадже, не значи, че не можеш да си изкараш добре. Погледни го от добрата страна - свободна си за летни свалки. 8-)

beb4yy
06-16-2009, 20:56
мерси на всички който ме нахарниха и на тези който не ме :D а който иска да дойде с мен да пише да се опознаем да става купон

Hilary_
06-16-2009, 21:00
мерси на всички който ме нахарниха и на тези който не ме :D а който иска да дойде с мен да пише да се опознаем да става купон
... Ако сте до Варна казвай ние там ще ходим ... :D :D

kofti_nick
06-16-2009, 21:02
Да дойда с теб ?

beb4yy
06-16-2009, 21:05
Да дойда с теб ?Изискванията е да е сам да е момче хаха ииии да е сериозен пичага да не е курвар и да се лигави отвреме на време не постоянно :lol:

malkotoo
06-17-2009, 12:23
че то там има толлллллллкова много самотни момченца, все ще си хванеш някого :oops:

3oPuTy
06-17-2009, 12:28
Ми извикай някой познат,който няма гадже и готово :),а и не мисля,че ще ти е скучно :) Все пак едва ли приятелите ти ще те зае*ът заради половинките си ...

MiLGaR0sSa
06-17-2009, 12:56
Не е задължително да имаш гадже,за да си прекарваш добре през лятото...с компания приятели е тооолкова забавно :grin:
Късмет и приятно прекарване.

babyliss0
06-17-2009, 16:09
мила,аз имам същия проблем,но не защото нямам гадже а замина за чужбина за лятото и сме заедно то 10 месеца... При мен е същото всички те ми приятели за по двойки ,но това не ме спря да отида на море с тях.. Все пак те ме разбират и уважават и когато бяхме там не стояха смао с гаджетата си не се гушкаха много,а напротив бяхме заедно збавлявах ме се и всичко беше Ок..А ти щом си свободна какво по иделано време за лятно флиртче край моренцето :grin: :grin: :grin: :grin: :-)