PDA

View Full Version : Идеи зa годишнина-ПОМОЩ!!



Kleer
06-16-2009, 08:16
С преиятелят ми сме вече половин година заедно,утре е денят,когато се навършват.Обаче аз не съм му измислила подарък! И нямам идея,искам да е нещо оригинално,но не бива и да е много скъпо.Най-накрая ще му взема гривна и това е...Някакви идеи? :o

AnzaRe
06-16-2009, 08:16
По-хубав подарък от това да сте заедно целия ден не виждам.

Ilikeliljon
06-16-2009, 08:34
Аз още си държа на изкачането гола от кашон, както писах в една друга тема:razz: :razz: :razz: Оригинално, оригинално, ако имате нещо общо като символ, песен или нещо друго, можеш това да използваш. Можеш да му купиш нещо, което му харесва, ако си пада по нещо конкретно, ама дай повече инфо. :) :)

Kleer
06-16-2009, 08:51
Ухаа, това с кашона ще го направя още в даскало :D (в едно даскало сме)..сега ми дойдоха идеи за нова обица за веждата,наскоро се проби. Ще му направя и още нещо сама,мога да майсторя разни джунджурии..някакво сърце или нещо подобно 8)

JustLikeHeaven
06-16-2009, 08:55
Защо не му подариш....Дреха или бижу...Ако той харесва такива неща обаче....И не се смейте,сега на мода е мъжете също да носят бижута (нe колиета),пръстен или гривна например....Нещо по-интимно,запалка!Да,запалка, не само ако пуши или водка?????Моите приятели такива неща подаряват....Има сребърни запалки,но те са по-скъпи,има и по-евтини от по 30-40-100 лв. на Zippo :-)

NeZaPoznat
06-16-2009, 09:58
С преиятелят ми сме вече половин година заедно,утре е денят,когато се навършват.Обаче аз не съм му измислила подарък! И нямам идея,искам да е нещо оригинално,но не бива и да е много скъпо.Най-накрая ще му взема гривна и това е...Някакви идеи? :o

6 месеца СА МНОГО ! можеш да му направиш една 60 минутна свирка :D

Hilary_
06-16-2009, 10:40
Направи му кутия със сърчица ... всяко да е за дните през тези 6 месеца... на тях можеш да си избереш сама какво да пише и как да са направени.. това е ако искаш да не е много скъпо, но страшно оригинално!!! 8)
Иначе... купи му знам ли какво носи ... ти каза гривна, а защо не верижкла с твоята буква..? :D :D Не мога да ти дам смислен отговор, защото не го познавам... аз и двете неша съм подарявала и ефекта беше WOW ... 8)

XTREMEFREERIDE
06-16-2009, 11:36
Ние пък не си подарявахме нищо, за половин година. За Свети Валентин му взех синджинрче със китайското символче за любов. Много го хареса.

Lysit0
06-16-2009, 11:40
Татус върху теб с неговото име.

chicho
06-16-2009, 13:31
Татус върху теб с неговото име.НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕе, как можа да дадеш такъв тъп пример. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ТОВА ЩЕ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ТУК АКО СИ НАПРАВИ ТОВА.!!!!! ИМЕНА НЕ!

Lysit0
06-16-2009, 13:32
Татус върху теб с неговото име.НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕе, как можа да дадеш такъв тъп пример. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ТОВА ЩЕ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ТУК АКО СИ НАПРАВИ ТОВА.!!!!! ИМЕНА НЕ!

Има и такива,които се правят с матерял ,който се трие след няколко месеца ;)

NeZaPoznat
06-16-2009, 13:45
Татус върху теб с неговото име.НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕе, как можа да дадеш такъв тъп пример. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ТОВА ЩЕ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ТУК АКО СИ НАПРАВИ ТОВА.!!!!! ИМЕНА НЕ!

Има и такива,които се правят с матерял ,който се трие след няколко месеца ;)

Прав е бат Бойко за матерял-а :D

JoeBanana
06-16-2009, 18:48
някой да ме поправи, ама годишнина не се ли празнува след цяла година ?

marin4itu
06-16-2009, 19:29
някой да ме поправи, ама годишнина не се ли празнува след цяла година ?

Ем, да май е така.. :-o

Аз скоро с моя правя 1 година и съм решила да му взема ключодържател и да го гравирам.

Quasar
06-16-2009, 20:49
Пусни му отзад....
Като цяло не се трогваме много много от джунджуриите, можеш по 1000 начина да му покажеш че ти пука истински за него при това без да му даваш нищо материално...дерзай, не искам да ти го давам на готово за да не изгубиш интерес 8)

mOBSCENE
07-04-2009, 21:57
незнаех ,че за половин година се подаряват подаръци :D 8-)

Kleer
07-08-2009, 17:52
Свикнали сме да си подаряваме по нещо малко за всеки месец..подарих му весела тениска, много си я харесва :) и също мило писъмце със стереопорено сърчице :smt007