PDA

View Full Version : Най- добрият ми приятел



soreal
06-16-2009, 08:32
Така... Има едно момче, с което се познаваме от поне 5 години. До скоро бяхме най- добри приятели, всичко си споделяхме и бяхме винаги заедно до един момент... бяхме на един купон и той се отдели от нашата групичка, защото едно момиче го извика. След малко ги видях да се натискат, но предположих, че просто е пиян и не е нищо сериозно. На другия ден разбрах, че ходят. Ако кажа, че нямах нищо против ще излъжа, защото му желаех доброто, а това момиче беше най- разкрепостеното което познавах, беше най- голямата курва. Замълчах си защото знаех че той я харесва, пък и това му беше първото гадже. Но всичйи се промени. С него почти не си общуваме, той постоянно се натиска по улицата с нея. Говори зад гърба ми.

Кажете ми какво да направя че да си върна най добрия приятел?


:(

LeDa
06-16-2009, 08:35
Изборът дали да бъде с нея си е негов... :) ..не можеш за искаш той да я остави заради теб...защо не поговориш и не го попиташ защо се държи така..може би това момиче му е промило мозъка,ако с нея не сте в добри отношения.. :)

Ilikeliljon
06-16-2009, 08:37
Отиваш при курвата и й оскубваш перушината и я правиш на парцал. :D :D Шегувам се. Вероятно от нея е тръгнало всичко, а тъй като му е първата приятелка (предполага се и че е бил девствен, но само предполага се) и за това може да му повлияе. Човека още не е отракан в тези неща и не знае какви игрички може да ти играе приятелката ти. Кой знае как го е вързала. Най-добре отиди до тях и говори с него съвсем сериозно насаме. :) :)

curka87
06-16-2009, 08:47
Каквато и да е той сам е решил да е с нея. А и предполагам, че е знаел каква е , когато се е захванал с нея.
Но това, че се е отдалечил от теб зараяди нея, при положение, че сте приятели от толкова време....има нещо странно. Единия вариант е да се е самозабравил по нея (все пак нали му била първото гадже). Другия вариант е тя да го ревнува от теб и затова да се е отдалечил ( и това се случва).
Каквато и да е причината, според мен е най-добре да говориш с него. Попитай го защо се държи така. Един открит разговор винаги върши най-добра работа.

soreal
06-16-2009, 08:48
Изборът дали да бъде с нея си е негов... :) ..не можеш за искаш той да я остави заради теб...защо не поговориш и не го попиташ защо се държи така..може би това момиче му е промило мозъка,ако с нея не сте в добри отношения.. :)

не сме в добри отношения с нея и точно това ме притеснява. Мисля че е говорила нещо за мен.
опитвала съм се да говоря с него. не се получава. той ме изгледа едно гадно и каза че няма да я остави шото я "обича" (или по- точно циците й). Той вече не ме счита заприятелка и няма да ме разбере

XcwetiX
06-16-2009, 09:42
Първо трябва да проявиш голямо разбиране и да се отдръпнеш за малко..не след дълго той сам ще разбере,че тя не е за него и ще я остви..тогава ще се върне при теб ще поговорите ,той ще разбере какво огромна грешка е допуснал..Само трябва да го изчакаш сам да го разбере,защото ако му го кажеш ти той ще те на мрази и ще ти каже,че му завиждаш или нещо такова..и после когато я зареже(то няма как иначе)ще се чувства виновен и няма да има очи да дойде при тебе
Успех!

NeZaPoznat
06-16-2009, 09:55
Така... Има едно момче, с което се познаваме от поне 5 години. До скоро бяхме най- добри приятели, всичко си споделяхме и бяхме винаги заедно до един момент... бяхме на един купон и той се отдели от нашата групичка, защото едно момиче го извика. След малко ги видях да се натискат, но предположих, че просто е пиян и не е нищо сериозно. На другия ден разбрах, че ходят. Ако кажа, че нямах нищо против ще излъжа, защото му желаех доброто, а това момиче беше най- разкрепостеното което познавах, беше най- голямата к***а. Замълчах си защото знаех че той я харесва, пък и това му беше първото гадже. Но всичйи се промени. С него почти не си общуваме, той постоянно се натиска по улицата с нея. Говори зад гърба ми.

Кажете ми какво да направя че да си върна най добрия приятел?


:(

Винаги съм се чудел на израза “Тя е голяма к**ва и никак не го обича. Аз толкова го обичам вече 2 години ..... сълзи .... сополи .... Какво прави той с нея ?”
Ами какво прави - секс прави. Тази ‘к**ва’ има п**ка, дупе, уста и всичко, което имаш и ти но тя го прави а ти не. Което и да е момче би предпочел да му правят свирки и всичко останало отколкото да си има ‘най-добра приятелка’ с която да си търкат нослетата, да не правят секс за да ‘не си развалят приятелството’ и да си лъска бастуна вечер в леглото.
Разберете мили момичета - ние сме нормални момчета и ни е по-добре ако правим секс с вас. Омръзва ни да чакаме да ви дойде музата и се изпляскваме с първата , която ни пусне.
Колкото и да не ви е приятно да го чуете - вие не сте единствените момичета и ако наричате тези с които правим секс - к**ви това е само ваш проблем. На нас ни харесва да правим секс - пък ако онази не ни обича - какво толкова. По-добре секс без чувства отколкото чувства без секс. Набийте си го в главичките и няма повече да се чудите как да си върнете този или онзи “най-добър приятел”.

soreal
06-16-2009, 10:04
Така... Има едно момче, с което се познаваме от поне 5 години. До скоро бяхме най- добри приятели, всичко си споделяхме и бяхме винаги заедно до един момент... бяхме на един купон и той се отдели от нашата групичка, защото едно момиче го извика. След малко ги видях да се натискат, но предположих, че просто е пиян и не е нищо сериозно. На другия ден разбрах, че ходят. Ако кажа, че нямах нищо против ще излъжа, защото му желаех доброто, а това момиче беше най- разкрепостеното което познавах, беше най- голямата к***а. Замълчах си защото знаех че той я харесва, пък и това му беше първото гадже. Но всичйи се промени. С него почти не си общуваме, той постоянно се натиска по улицата с нея. Говори зад гърба ми.

Кажете ми какво да направя че да си върна най добрия приятел?


:(

Винаги съм се чудел на израза “Тя е голяма к**ва и никак не го обича. Аз толкова го обичам вече 2 години ..... сълзи .... сополи .... Какво прави той с нея ?”
Ами какво прави - секс прави. Тази ‘к**ва’ има п**ка, дупе, уста и всичко, което имаш и ти но тя го прави а ти не. Което и да е момче би предпочел да му правят свирки и всичко останало отколкото да си има ‘най-добра приятелка’ с която да си търкат нослетата, да не правят секс за да ‘не си развалят приятелството’ и да си лъска бастуна вечер в леглото.
Разберете мили момичета - ние сме нормални момчета и ни е по-добре ако правим секс с вас. Омръзва ни да чакаме да ви дойде музата и се изпляскваме с първата , която ни пусне.
Колкото и да не ви е приятно да го чуете - вие не сте единствените момичета и ако наричате тези с които правим секс - к**ви това е само ваш проблем. На нас ни харесва да правим секс - пък ако онази не ни обича - какво толкова. По-добре секс без чувства отколкото чувства без секс. Набийте си го в главичките и няма повече да се чудите как да си върнете този или онзи “най-добър приятел”.


Има много момичета, които го харесват и биха го правили с него. На мен не ми пука за тях и за гаджето му. Искам само да си върна приятеля

NeZaPoznat
06-16-2009, 10:06
Има много момичета, които го харесват и биха го правили с него. На мен не ми пука за тях и за гаджето му. Искам само да си върна приятеля
Нищо не си разбрала - само дето си търках клавиатурата :?

LeDa
06-16-2009, 10:15
Така... Има едно момче, с което се познаваме от поне 5 години. До скоро бяхме най- добри приятели, всичко си споделяхме и бяхме винаги заедно до един момент... бяхме на един купон и той се отдели от нашата групичка, защото едно момиче го извика. След малко ги видях да се натискат, но предположих, че просто е пиян и не е нищо сериозно. На другия ден разбрах, че ходят. Ако кажа, че нямах нищо против ще излъжа, защото му желаех доброто, а това момиче беше най- разкрепостеното което познавах, беше най- голямата к***а. Замълчах си защото знаех че той я харесва, пък и това му беше първото гадже. Но всичйи се промени. С него почти не си общуваме, той постоянно се натиска по улицата с нея. Говори зад гърба ми.

Кажете ми какво да направя че да си върна най добрия приятел?


:(

Винаги съм се чудел на израза “Тя е голяма к**ва и никак не го обича. Аз толкова го обичам вече 2 години ..... сълзи .... сополи .... Какво прави той с нея ?”
Ами какво прави - секс прави. Тази ‘к**ва’ има п**ка, дупе, уста и всичко, което имаш и ти но тя го прави а ти не. Което и да е момче би предпочел да му правят свирки и всичко останало отколкото да си има ‘най-добра приятелка’ с която да си търкат нослетата, да не правят секс за да ‘не си развалят приятелството’ и да си лъска бастуна вечер в леглото.
Разберете мили момичета - ние сме нормални момчета и ни е по-добре ако правим секс с вас. Омръзва ни да чакаме да ви дойде музата и се изпляскваме с първата , която ни пусне.
Колкото и да не ви е приятно да го чуете - вие не сте единствените момичета и ако наричате тези с които правим секс - к**ви това е само ваш проблем. На нас ни харесва да правим секс - пък ако онази не ни обича - какво толкова. По-добре секс без чувства отколкото чувства без секс. Набийте си го в главичките и няма повече да се чудите как да си върнете този или онзи “най-добър приятел”.
Още някой,който не вярва в приятелството между момче и момиче. :( Познавам се с най-добрия ми приятел вече 6 години,и когато го посъветвам,че някое момиче ще го нарани,той се вслушва в думите ми.И това е защото ми има доверие.Един единствен път не ме послуша и всичко свърши зле.Затова ми се доверява. :? :)

Aicken
06-16-2009, 10:29
когато курва набара такова плахо момченце може да прави с него квото си иска.... въпроса е какво тя харесва в него :D

Hilary_
06-16-2009, 10:35
Ще се осъзнае какво е изгубил, но ще бъде късно ... :?
Остави го дори и сега да почнеш да му говориш той няма да те послуша докато не усети ножа в гърба си ... :?

Lysit0
06-16-2009, 11:38
Неможеш да говориш така за момиче,което не познаваш.
Те просто се харесват,a щом те е зарязал ,явно вече не иска да общува с теб.Да ,наистина е гадно,защото до вчера сте били най-добри приятели,споделяли сте си всичко.Ми просто излезте веднъж сами и поговори с него.

Mi6inka
06-16-2009, 12:22
той ще се осъзнае...върпоса е кога... а защо не поговориш с него за това?Да попиташ на какво се дължи това..?? Оная да не би да му пълни главата с глупости...

xplay
06-16-2009, 12:42
Няма смисъл да му наливаш мозък в главата ... и моя най-добър приятел направи нещо подобно, добре че тя го заряза .. освен да чакаш, друго не те съветвам. :-o

NeZaPoznat
06-16-2009, 12:49
Още някой,който не вярва в приятелството между момче и момиче. :( Познавам се с най-добрия ми приятел вече 6 години,и когато го посъветвам,че някое момиче ще го нарани,той се вслушва в думите ми.И това е защото ми има доверие.Един единствен път не ме послуша и всичко свърши зле.Затова ми се доверява. :? :)

Айде стига бе !! Вие съвсем забравяте, че съм момче и виждам как са нещата от другата страна ... :?

Айде направете един експеримент мили момиченца. Питайте вашите най-добри приятели дали искат да правят секс с вас..... или поне да се съблечете и да си легнете за по едно 69 например.

Да не се окаже че съм прав ??!! :-P

NeZaPoznat
06-16-2009, 12:52
Охоо !! Имало и тема пусната от най-добър приятел ама чак сега я видях:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=254016


Здравейте! Работата е там че съм адски влюбен в едно момиче от 7 месеца ...отачало аз я харесвах но тя ми казваше че ме обичала адски много но просто като приятел...и аз лека полека се отказах от нея и почнах да се примирявам че няма да се получи. Но преди няколко дена стана нещо на въпрос за миналото време и тя каза на нейните приятелки "ами аз преди го харесвах" ... аз останах като втрещен и после я попитах "кога е било това преди" тя каза "ами след като спря да ме харесваш аз почнах да изпитвам чувства към тебе но знаех че ти вече не ме хар. и се отказах" ...работата е там че аз през цялото време я харесвах и сега когато почти я бях забравил...след това мисля че отново хлътнах по нея....просто съм адски лудо влюбен в това момиче и не мога да я забравя вече 7 месеца и горница....адски много я ОБИЧАМ ! Кажете сега какво да правя....питах я дали са останали някакви чувства от тогава когато ме е харесвала и тя каза "ами след като разбрах тогава че ти не ме харесваш(а аз тогава я харесвах) ...от тогава те възприемам просто като приятел"....кажете какво да направя че да не съм просто приятел !

Благодаря!

Та какво казвахте за най-добрите приятели ??!!

soreal
06-16-2009, 13:38
Неможеш да говориш така за момиче,което не познаваш.
Те просто се харесват,a щом те е зарязал ,явно вече не иска да общува с теб.Да ,наистина е гадно,защото до вчера сте били най-добри приятели,споделяли сте си всичко.Ми просто излезте веднъж сами и поговори с него.

познавам я :(

LeDa
06-16-2009, 13:39
Охоо !! Имало и тема пусната от най-добър приятел ама чак сега я видях:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=254016


Здравейте! Работата е там че съм адски влюбен в едно момиче от 7 месеца ...отачало аз я харесвах но тя ми казваше че ме обичала адски много но просто като приятел...и аз лека полека се отказах от нея и почнах да се примирявам че няма да се получи. Но преди няколко дена стана нещо на въпрос за миналото време и тя каза на нейните приятелки "ами аз преди го харесвах" ... аз останах като втрещен и после я попитах "кога е било това преди" тя каза "ами след като спря да ме харесваш аз почнах да изпитвам чувства към тебе но знаех че ти вече не ме хар. и се отказах" ...работата е там че аз през цялото време я харесвах и сега когато почти я бях забравил...след това мисля че отново хлътнах по нея....просто съм адски лудо влюбен в това момиче и не мога да я забравя вече 7 месеца и горница....адски много я ОБИЧАМ ! Кажете сега какво да правя....питах я дали са останали някакви чувства от тогава когато ме е харесвала и тя каза "ами след като разбрах тогава че ти не ме харесваш(а аз тогава я харесвах) ...от тогава те възприемам просто като приятел"....кажете какво да направя че да не съм просто приятел !

Благодаря!

Та какво казвахте за най-добрите приятели ??!!
Е аз не видях той да казва,,че иска секс.. :? :D Пише,че я обича и иска да бъде с нея,а не да я изчука. :D :D :D

NeZaPoznat
06-16-2009, 13:42
Е аз не видях той да казва,,че иска секс.. :? :D Пише,че я обича и иска да бъде с нея,а не да я изчука. :D :D :D
Просто е малко по-тактичен :D :D :D Иначе по смисъл е същото :D Да не мислиш, че иска да бъде с нея, значи че иска да бридират заедно ??! :D Да я боцне .... така да се каже :D

Lysit0
06-16-2009, 14:04
Неможеш да говориш така за момиче,което не познаваш.
Те просто се харесват,a щом те е зарязал ,явно вече не иска да общува с теб.Да ,наистина е гадно,защото до вчера сте били най-добри приятели,споделяли сте си всичко.Ми просто излезте веднъж сами и поговори с него.

познавам я :(

Ами защо не поговорите?
3а 1 разговор не вярвам да ти откаже.....
Но щом си има вземане даване с такава,по-добре изчакай поне докато той не се осъзнае и не те потърси.Ако ходиш по свирката на мъж ,той ти се качва на главата и прави,квото си иска с теб.