PDA

View Full Version : спешно е моля ви



PCDfenka
06-16-2009, 11:13
Хора, спешно се нуждая да ми преразкажете откъс от книгата "Немили -недраги" в сег историческо време (знам времето, но това ми е трудно да го преразкажа ето и откъса:
- Бай Андо, я ми претегли още двайсет и пет драма тютюн, па го запиши при другия - казваше един дрипав, неопран и едър хъш на “народния” тютюнджия. - Чорбаджията - исках му тая заран пари, - но каза: утре ела. Той ми помага, не е лъжа; но ако ме излъже и утре, ще му разпукна главата на това куче...

- Крумов! - казваше един друг хъш като се обръщаше към един бакалин: - Займи ми два франка още.

- Ще ги изпукаш и тях; знам си аз стоката... Н

Margoto0
06-16-2009, 13:33
С удоволствие бих,но пробвай сама трябва да свикваш.Кой клас си?

PCDfenka
06-16-2009, 18:39
С удоволствие бих,но пробвай сама трябва да свикваш.Кой клас си?

6 клас съм но има много пряка реч и някакви думи които даже не разбирам :lol:

Margoto0
06-16-2009, 19:45
Нямаш ли откъде да научиш правилата,защото особено 7 клас,ако ще кандидатстваш това ще ти се яви проблем.Кажи кое точно не разбираш как става,за да помогна.

thedarkbadangel
06-17-2009, 09:48
С удоволствие бих,но пробвай сама трябва да свикваш.Кой клас си?

6 клас съм но има много пряка реч и някакви думи които даже не разбирам :lol:
не свършихте ли даскало ?
или т'ва ти е от уроците

опитай сама, лесно е

gabi7u
08-04-2009, 16:01
о боже .. божее ... мързелл ..

земи залегни над учебниците (е не сега де ) и се стягай че щом с тва не можиш да се справиш не ти блазя в 7ми клас

Sunwell
08-04-2009, 16:44
о боже .. божее ... мързелл ..

земи залегни над учебниците (е не сега де ) и се стягай че щом с тва не можиш да се справиш не ти блазя в 7ми клас
А ти вземи виж от коя дата е темата http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/happy.gif