PDA

View Full Version : Хемороиди помощ



06-16-2009, 14:07
Момиче на 18 съм.Днес видях, че имам нещи като хемороиди,точно в началото на ануса.Усещам лек сърбеж.Мн ме е страх,че като отида на лекар и ще разберат,че съм отворена в гъза.Искам да ви попитам.
Може ли лекаря като ме преглежда да разбере, че съм отворена анално?Мога ли да правя анален секс?Колко струва самото лечение..смисъл колко е прегледа лекарствата долу горе колко са..?
ако не се стигне до лечение какви мерки да предприема..
моля ви отг ми

hottie
06-16-2009, 14:19
Няма как лекарят да разбере, че си правила анален секс :) Но отиди, защото ако не се лекуваш може да стане по-лошо. Лечението ще струва спроед това, което ти предпише. Може да е около 10лв, мож еи повече.

clever
06-16-2009, 14:38
няма как да разбере.. това е най-малкия пробрем ;)
отиди защото ако са хемероиди по-нататък ще почнат да те болят . . . :?
лечението зависи от клиниката и от степента на проблема
и споко-щом още не те боли;а е само сърбеж;значи си хванала проблема в началото и ще се излекуваш по-лесно и бързо :)
успех!
и кажи после какво ти е било ; ))

06-16-2009, 14:53
Можете ли да ми дадете примери за такива центрове и д/г колко струва прегледа?

gia_sena_mono
06-17-2009, 12:26
Момиче на 18 съм.Днес видях, че имам нещи като хемороиди,точно в началото на ануса.Усещам лек сърбеж.Мн ме е страх,че като отида на лекар и ще разберат,че съм отворена в гъза.Искам да ви попитам.
Може ли лекаря като ме преглежда да разбере, че съм отворена анално?Мога ли да правя анален секс?Колко струва самото лечение..смисъл колко е прегледа лекарствата долу горе колко са..?
ако не се стигне до лечение какви мерки да предприема..
моля ви отг ми
С риск да бъда критична, ще изразя мнение.
Първо - на 18 си, правиш секс и не си наясно,че няма такова нещо,като "анално отваряне".Никой няма как да разбере дали практикуваш анален или не.
Второ - няма как да ти кажат тук колко струва лечението,при положение,че не се знае дори какво ти е точно.Иди на лекар, ще те погледне и ще каже какво ти и евентуално ще ти изпише нещо.
Трето - Лекарят ще ти даде компетентно мнение и съответно как да процедираш.
Последно - няма от какво да те е срам.На доктора не му пука какво правиш,работата му е да лекува хората,а не да ги упреква какъв секс правят.
Успех! :)