PDA

View Full Version : Лунички



girl4eety
06-16-2009, 14:37
Намерих в интернет няколко рецепти за махане на лунички .. едни от тях бяха с кисело мляко,лимон и т.н... Но пишеше също така:
3.Намазване се с олио преди лягане.Има много добър ефект.

Мислите ли, че наистина с мазането на олио може да се махнат?
Кажете си мнението.Пишете само по темата.И не ми казвайте, че са сладки,защото мои не са!!!

П.П. Сори, че ви занимавам с глупостите си :(

lipstik
06-16-2009, 14:45
Ами не знам дали помагат и честно казано не ми се вярва(особено ако имаш много и са тъмни),но нищо не ти пречи да опиташ.Аз имам лунички по нослето,но са бледи и си ги харесвам

BoCupycake
06-16-2009, 15:04
Обожавам лунички. :grin: Според мен е много сладко. :) Една приятелка преди имаше много,сега и се махнаха,но не знам от само себе си ли...Ще я попитам и ще пиша,отново. :)

lipstik
06-16-2009, 15:10
А луничките се появяват от много слънце :D

Nadelina
06-16-2009, 15:12
А луничките се появяват от много слънце :D
Не се появяват, а потъмняват от слънце. Ако нямаш, няма как да ти излязат от слънцето, просто могат много повече да си личат от него. Относно олиото не знам дали може да се махнат, но ако толкова ги мразиш защо не пробваш?

lipstik
06-16-2009, 15:33
А луничките се появяват от много слънце :D
Не се появяват, а потъмняват от слънце. Ако нямаш, няма как да ти излязат от слънцето, просто могат много повече да си личат от него. Относно олиото не знам дали може да се махнат, но ако толкова ги мразиш защо не пробваш?

И това е възможно,защото като си пека лицето ми се появяват някакви нови,а след време изчезват.

LiveFlower
06-16-2009, 15:35
Хмм , недей с олио в никъв случай ! Едно момиче от класа ми така се мажеше с олио (само че тя за пъпките) и така , след две седмици толкова много черни точки и гноини пъпки ... ужас .

Тъй че , има и други методи . Пробвай с магданоз . Аз преди имах , но от само себе си се махнаха . Но виж като изляза на слънце се появяват тук-таме , но не е както беше .

your_secret
06-16-2009, 15:55
Намерих го по шкафовете, не е мое следователно не мога да ти дам гаранция , че ще стане.
Направо ти го снимах, защото не мога да разбера кой от всичките надписи е името на продукта :lol:

http://i159.photobucket.com/albums/t160/lusimomila_lusimomila/S7303787.jpg

Отзад пише, че избелва кожата, маха лунички и др петна и придава натурален тен.

ПС- мама като се прибере ще я питам как се казва, обаче не давам гаранция, че ще си спомни

rusova
06-16-2009, 18:18
с магданоз пробваи той има много витасмини и това ще ти помогне да ги махнеш.. изтискаи магданоз в няква чашка и сяка сутрин и вечер се мажи в продължение на 1 2 месеца и ще изчезнат, след това от слънцето от време на време ще излиза по някоя ама няма проблми тогава

anitram
06-16-2009, 18:48
бих дала всичко да имам лунички :oops: а ти искаш да ги махаш :booooomb:

YouCantStopMe
06-16-2009, 18:55
Не се заяждам,но ти през 1-2 седмици пускаш теми я за отслабване(тоооолкова много до сега),я за прически,хранене,няк'ви тъпи и безсмислени диети и още какво ли не.
Приеми се такава..каквато си.

HexGirl
06-16-2009, 19:55
боже мой как ще ги махаш бе :shock: луничките са най-якото нещо на света....Както казва Пипи като вижда мехлема срещу лунички "Когато получите мехлем за още лунички ми запазете цял буркан"

melinor
06-16-2009, 20:22
Не се заяждам,но ти през 1-2 седмици пускаш теми я за отслабване(тоооолкова много до сега),я за прически,хранене,няк'ви тъпи и безсмислени диети и още какво ли не.
Приеми се такава..каквато си.


:)

anitram
06-16-2009, 20:58
боже мой как ще ги махаш бе :shock: луничките са най-якото нещо на света....Както казва Пипи като вижда мехлема срещу лунички "Когато получите мехлем за още лунички ми запазете цял буркан"за мен кашон моля :oops:

Bloodlust
06-16-2009, 22:08
Зарежи бабините рецепти. Ефект може да имаш от избелващ крем (Мелабел, Кокона и Майка) Само, че избелващите продукти се използват през есенно-зимния сезон, защото правят кожата фоточувствителна. Винаги след избелващият продукт нанасяй и защитен фактор за лице. И както казах - от Септември нататък, защото ако започнеш сега да се мажеш най-много да има обратния ефект.

sladkish_14
06-17-2009, 05:22
Крем Ахромин и магданоз тези съм ги опитвала и знам , че имат ефект ..

sunriseee
06-17-2009, 11:23
Защо не дадеш снимчица да те видим..сиг съм че не е чак толкова зле.В моя клас едно момиче има и изобщо не е грозно..даже стои сладко и й утиват.

BenightedGirl
06-17-2009, 15:52
Аз също имам,но са малко и като си слагам пудра не се личат,но съм чувала,че с магданоЗ има ефект :) :) Успех!

mynichka
06-17-2009, 16:00
Аз имам много 8-) ама си ги обичам, иначе познати са си ги махали с магданоз..!

Pepincetyy
06-21-2009, 13:49
Пробвай с крем Ахромин.

Sarafina
06-21-2009, 20:24
Аз ползвам Мелабел... не виждам ефект, но предполагам е рано още :( Ползвам го от 3 седмици горе-долу...

http://www.biotrade-bg.com/img/gallery/big_26.jpg

brokeninside13
06-21-2009, 21:03
Сички само ми говорат че много харесват лунички ((аз иммам СЪВСЕМ малко по носа и бузите)) а на мен изобщо не ми харесват луничките. :?

Sarafina
06-21-2009, 21:08
На мен също не ми харесват :? Гадни тъмни петна 8-)

Neopitom3na
06-22-2009, 07:43
Офф знам какво ти.. ноо за съжаление тфа си е до ген.Единственото решение аку толкова мн не ги искаш е да ги криеш с фдт ,коректори пудри и кфо ли още не ,иначе... щи си така :-)

Pepincetyy
06-22-2009, 13:07
:-x И аз имам лунички и много,много ама много ги мразя.. :-x :-x :booooomb:
Както ти казах и преди за крем Ахромин, ползвам го, като че ли има ефект ама не много :? но пробвай при всеки е различно

Snuffles
06-22-2009, 13:28
Е, на някой им отиват, на други - не. Мен лично ме кефяяят, ама да не ас прекалено много.