PDA

View Full Version : Бебешко олио :)



foreverr
06-16-2009, 15:19
:) Здравейте.Лятото почти дойде и по принцип след всяко къпане се мажа с лосион за тяло, но сега искам нещо по различно.Та искам да си купя бебешко олиo, но да не е в шишенце с църкащо, защото шишенцето ми става мазно и се дразня, ами с пръскащо като парфюм.Нещо такова: http://www.echemist.co.uk/ProductMedia/209680290.Jpeg Е препотъчайте ми марка???

LittleWoman
06-16-2009, 16:10
Avon имат такова олио.

BoCupycake
06-16-2009, 16:10
Ами "Johnson's baby" според мен са най-хубави.

SunSmile
06-16-2009, 19:52
Аз имам на Johnson's baby с лавандулата, но си е като шампоана, а не с помпичка.

SunSmile
06-16-2009, 19:52
Аз имам на Johnson's baby с лавандулата, но си е като шампоана, а не с помпичка.

SunSmile
06-16-2009, 19:52
Аз имам на Johnson's baby с лавандулата, но си е като шампоана, а не с помпичка.

Boot
06-16-2009, 19:53
Johnson's

А защо просто след като ползваш нормалното олио не забърсваш шишенцето със салфетка и няма да е мазно :)

Goddess
06-16-2009, 20:18
Колко струва бебешкото олио на Johnson's ? :)

foreverr
06-16-2009, 20:27
Johnson's

А защо просто след като ползваш нормалното олио не забърсваш шишенцето със салфетка и няма да е мазно :)
Защото просто е толкова мазно, че етикета пада, бърша ама при нанасяне ме дразни как се олива и за това искам с помпичка, която пръска.Аз одеве бях до аптеката и видях на джонсънс с помпичка която пръска, около 6 лева струваше и след 4-5 дена ще си купя, като майак ми даде пари :)

DivoTo_KoTe
06-16-2009, 20:48
Avon имат такова олио.


Не го препоръчвам.Не стига,че попива ужасно трудно,ами ми излязоха и малки пъпчици от него.

foreverr
06-16-2009, 20:57
Avon имат такова олио.


Не го препоръчвам.Не стига,че попива ужасно трудно,ами ми излязоха и малки пъпчици от него.
:) Мерси, карче аз от ейван вече не пазарувам :)

DivoTo_KoTe
06-16-2009, 21:11
Avon имат такова олио.


Не го препоръчвам.Не стига,че попива ужасно трудно,ами ми излязоха и малки пъпчици от него.
:) Мерси, карче аз от ейван вече не пазарувам :)


Е другите им неща не са толкова зле.Само лосионите, душ-геловене на Naturals и това олио ми предизвикват дразнения на кожата и не ги използвам.

foreverr
06-19-2009, 15:24
Днес отидах в аптеката и имаше само едно бебешко олио което беше с пръскащо и беше на Jonson's baby и си го купих за 7.50.Ето такова беше, ама не розова, а зелено http://www.echemist.co.uk/ProductMedia/209680290.Jpeg

Goddess
06-19-2009, 15:39
Аз си взех, само че без "пръскало" ;д, лилавото, мирише божествено... :smt007

lunichkataaa
06-19-2009, 16:19
А защо просто не си купиш в обикновено шишенце и после да си го пресипеш в такова,каквото искаш.

foreverr
06-19-2009, 16:31
А защо просто не си купиш в обикновено шишенце и после да си го пресипеш в такова,каквото искаш.
Защити нямам такова каквото искам и не можах да си намеря.И за това си купих с пръскало и като ми свърши бебешкото олио ще си купя пак, но в шишенце без пръскало и ще си го пресипя :)

guinessgirl
06-19-2009, 19:51
и кво,хубаво ли е? :)

foreverr
06-19-2009, 20:02
и кво,хубаво ли е? :)
Ми още не съм го пробвала, защото днес го взех, но си сложих на ръката и мирише мн яко, ипше, че е с алое.И мн мека и е кожата там където си намазах.Което значи, че ще е хубаво.

summerche
06-19-2009, 20:53
Само 1 ще ви кажа: лосионите на Avon изоб6о не са боклуци, това че при некой хора не попива не значи ни6о, то лесно мога да кажа че и продуктите на Wash&Go, Shauma, Panten и т.н. са боклуци, но това зависи от типа кожа, коса и прочие!!!

Goddess
06-19-2009, 21:06
Само 1 ще ви кажа: лосионите на Avon изоб6о не са боклуци, това че при некой хора не попива не значи ни6о, то лесно мога да кажа че и продуктите на Wash&Go, Shauma, Panten и т.н. са боклуци, но това зависи от типа кожа, коса и прочие!!!

На AVON нещата са боклуци по презумпция. Как може едни продукти да се одобряват от масова част от хората, макар и да са с различен тип кожа, коса, а на тия каталоговите само малцинството (което се явява някакви дистрибутори главно) да твърди, че козметиката им е страшна работа...

DivoTo_KoTe
06-19-2009, 21:21
Аз си взех, само че без "пръскало" ;д, лилавото, мирише божествено... :smt007


Ахъ иначе искам да си купя жълтото,защото една приятелка казва,че е най-хубаво,но всеки път го няма в аптеката и се принуждавам да си купя друго.

rosencetooo
06-20-2009, 07:19
мм по-добре не си взимай на Jonson's baby при всичките дерматолози , при който съм ходила.. (а те са много) като казах ,всеки ми препоръчва да не си го взимам.. не били хубави за кожата и т.н :) но твой си е избора.. ако искаш си го вземи :P

foreverr
06-20-2009, 08:29
мм по-добре не си взимай на Jonson's baby при всичките дерматолози , при който съм ходила.. (а те са много) като казах ,всеки ми препоръчва да не си го взимам.. не били хубави за кожата и т.н :) но твой си е избора.. ако искаш си го вземи :P
Ми нз колко не е хубаво, но сестра и си взе за бременноста и си маза само корема и не и се нацепи корема, а е забравила да си маже газа и циците и точно кадето не се е мазала се е нацепила.Така, че прави си заключения...

rosencetooo
06-20-2009, 14:27
мм по-добре не си взимай на Jonson's baby при всичките дерматолози , при който съм ходила.. (а те са много) като казах ,всеки ми препоръчва да не си го взимам.. не били хубави за кожата и т.н :) но твой си е избора.. ако искаш си го вземи :P
Ми нз колко не е хубаво, но сестра и си взе за бременноста и си маза само корема и не и се нацепи корема, а е забравила да си маже газа и циците и точно кадето не се е мазала се е нацепила.Така, че прави си заключения...емии незнам :) може и да има добър ефект при някой.. като иска да вземе и да пробва :)

foreverr
06-20-2009, 16:16
мм по-добре не си взимай на Jonson's baby при всичките дерматолози , при който съм ходила.. (а те са много) като казах ,всеки ми препоръчва да не си го взимам.. не били хубави за кожата и т.н :) но твой си е избора.. ако искаш си го вземи :P
Ми нз колко не е хубаво, но сестра и си взе за бременноста и си маза само корема и не и се нацепи корема, а е забравила да си маже газа и циците и точно кадето не се е мазала се е нацепила.Така, че прави си заключения...емии незнам :) може и да има добър ефект при някой.. като иска да вземе и да пробва :)
:-D Ta аз вече взех, а и преди години го бях ползвала това олио и бях доволна, карче сега сиг са го променили, нощом на сестра ми и действа добре, значи и на мен. :) Еднаква ни е кожата....

dypencity
06-21-2009, 11:15
Johnson's :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

bubblebabe
06-21-2009, 11:20
Аз имам зеленото.
Доволна съм. Вече година и нещо го използвам 8-)

foreverr
06-21-2009, 11:35
Аз имам зеленото.
Доволна съм. Вече година и нещо го използвам 8-)
И аз си купих зеленото :)

bubblebabe
06-21-2009, 12:37
Аз имам зеленото.
Доволна съм. Вече година и нещо го използвам 8-)
И аз си купих зеленото :)Доволна ли си?

j_adore2
06-21-2009, 12:42
То попринцип при бебетата не е хубаво да се използва олио лятото защото запарява и излизат пъпчици .. но сигурно защото им е много нежна кожата .. Не знам .. Аз имам лосион на Джонсънс розов и мирише много хубаво :)

foreverr
06-21-2009, 13:26
Аз имам зеленото.
Доволна съм. Вече година и нещо го използвам 8-)
И аз си купих зеленото :)Доволна ли си?
Да, пробвах го вчера :grin:

Celence
06-21-2009, 18:19
Аз да питам тука, че в нета нещо не мога да намеря... каква е цената на обикновено бебешко олио на Джонсънс без такова църкащо, а обикновена опаковка :-o и кое е по-хубаво розово или зелено

foreverr
06-21-2009, 21:50
Аз да питам тука, че в нета нещо не мога да намеря... каква е цената на обикновено бебешко олио на Джонсънс без такова църкащо, а обикновена опаковка :-o и кое е по-хубаво розово или зелено
Цената е между 5 и 6 лева, 200 милилитра без пръскало.Но това кое е по хубаво зеленото или розовото.Мисля, че розовото го няма в България, а тук има и зелено и лилаво и други видове, и всички са хубави.Разликата е само в аромата.

xHARDCANDYx
06-22-2009, 17:18
Johnson's е най-доброто
има и серия на Nivea :)