PDA

View Full Version : Турци! Втора серия!



YouNeedLobotomy
06-16-2009, 17:17
Статистическата ти равносметка не е вярно. Дори да беше вярна и турците да крадяха повече от българите пак предубежденията спрямо турците щяха да са несправедливи.

mArMaLaDkA
06-16-2009, 17:23
Мисля, че ставате досадни вече със споровете си. Налагайте си мненията в Скайп, Ай си Кю, на ЛС, но не и да правите по 100 теми със по 777877 страници. И без това само 6 човека, ако не и по-малко си спорите, длъжен ли е цял форум да ви гледа панаирите?

FlashMX
06-16-2009, 17:29
Спрете се бе......

Take_That
06-16-2009, 18:05
Ееее, прекалявате ......

YouNeedLobotomy
06-16-2009, 18:06
Мисля, че ставате досадни вече със споровете си. Налагайте си мненията в Скайп, Ай си Кю, на ЛС, но не и да правите по 100 теми със по 777877 страници. И без това само 6 човека, ако не и по-малко си спорите, длъжен ли е цял форум да ви гледа панаирите?




Не. Целия форум винаги може да не влиза в темата. А на мен ми е забавно.

Ilikeliljon
06-16-2009, 18:09
Та какво трябва да се обсъжда тук :D :D

FlashMX
06-16-2009, 18:17
На всичкото отгоре е сбъркан и раздела.... Модераторите ще се погрижат :smt101

JustLikeHeaven
06-16-2009, 18:18
Мога да кажа едно-турците са турци,повече отколкото българите са българи...И нямам нищо против тях...Първо държавата им е много по-уредена и хубава от нашата!И второ злобата,която ви излиза ви прави по-лоши от турците....Имат инфраструктура и закони.А ние,които "много пазим и обичаме държавата" я доведохме до омраза,съкращения и малоумни политици...Така че,българи вие изобщо българи ли сте,защото както виждам нашата нация е взела най-лошото от турците,гърците и румънците...А поне тези народи се мъчат да оправят държавата,докато ние само недоволстваме...И съм готова да споря,защото и сърбите и гърците крадат,но останалите пари отиват за пътища,здравоопазване и образование...А нашите-остават си в джобовете на умните и перфектни политици!!!!!!

Hilary_
06-16-2009, 18:22
Ееее, прекалявате ......
... :?

YouNeedLobotomy
06-16-2009, 18:28
На всичкото отгоре е сбъркан и раздела.... Модераторите ще се погрижат :smt101




Раздела е брилиянтно избран. Тук сте най-тъпи, а аз искам да с говоря с тъпаци. Отпуска ме.

FlashMX
06-16-2009, 18:28
Мога да кажа едно-турците са турци,повече отколкото българите са българи...И нямам нищо против тях...Първо държавата им е много по-уредена и хубава от нашата!И второ злобата,която ви излиза ви прави по-лоши от турците....Имат инфраструктура и закони.А ние,които "много пазим и обичаме държавата" я доведохме до омраза,съкращения и малоумни политици...Така че,българи вие изобщо българи ли сте,защото както виждам нашата нация е взела най-лошото от турците,гърците и румънците...А поне тези народи се мъчат да оправят държавата,докато ние само недоволстваме...И съм готова да споря,защото и сърбите и гърците крадат,но останалите пари отиват за пътища,здравоопазване и образование...А нашите-остават си в джобовете на умните и перфектни политици!!!!!!


НЯКОЙ там са всеоще диваци: http://www.vestnikataka.com/forum/index.php?action=printpage;topic=17403.0
Това лично ме беше потресъло много...
+ Много ме дразни съперничеството им с Гърция. Понеже Гърция има голяма армия , Турция също иска голяма армия(най-просто казано темата е много обширна и сложна и не ми се говори за това ..) свързано е и с конфликти с териториите ). Лично аз съм с гръцко поданство и след година ще ме взимат в казармата(в Гърция е задължителна) поради тази причина -.-

fluffka1
06-16-2009, 18:40
ЕЕЕ НЕ СЕ СПРЯХТЕ БЕЕ!!!! СТИГА СТЕ ГИ ОБСЪЖДАЛИ!!! :-x :-x :-x БАААХТИ, КОЛКО НЕЩО ИЗПИСАХТЕ!!! ПФФФ..... :o :-x

JoeBanana
06-16-2009, 18:43
Мога да кажа едно-турците са турци,повече отколкото българите са българи...И нямам нищо против тях...Първо държавата им е много по-уредена и хубава от нашата!И второ злобата,която ви излиза ви прави по-лоши от турците....Имат инфраструктура и закони.А ние,които "много пазим и обичаме държавата" я доведохме до омраза,съкращения и малоумни политици...Така че,българи вие изобщо българи ли сте,защото както виждам нашата нация е взела най-лошото от турците,гърците и румънците...А поне тези народи се мъчат да оправят държавата,докато ние само недоволстваме...И съм готова да споря,защото и сърбите и гърците крадат,но останалите пари отиват за пътища,здравоопазване и образование...А нашите-остават си в джобовете на умните и перфектни политици!!!!!!
някой май ще става ибрикчия

Chawder
06-16-2009, 18:54
Аз обичам бира! Много! :grin:

got2Bthe1
06-16-2009, 19:06
Предлагам на автора и вечно спорещите да се изнесат на южни полюс .... там си спорете на воля няма и турци да ви се месят...

hottie
06-16-2009, 19:15
т.11