PDA

View Full Version : побърквам се



otkachalchica
06-16-2009, 17:44
С едно момче се запознахме миналото лято в града в който работеше за летния сезон.То се оказа от моето училище дори имаме общи познати.По време на срещата ни лятото се държеше мн мн добре с мен постоянно ми правеше комплименти стояхми до призори да си приказваме...Когато се върна от града в който работеше ми прозвъня.Аз реших да не му звъня а да му пратя смс вкойто пишеше скайп името ми.Не ме намери.За това на следващия ден аз му пратих др смс и той м енамери каза,че е бил забравил и чче съжалява.А в същност той е бил с едно познати и е казвал че съм се запознала с нег о и те са го накарали да ми прозв...Дойде време за у-ще в началото на учебната година също имаше някакви пеиятелкси искрици..по късно с времето за почна да не ми се обажда като ме види да се прави ,че не ме вижда и т.н. говорила съм сс него ит ой все казва,че е мн разсеян и и после ми се извинява.От март месец някъде до преди месец си пищехме по редовно в скайп ии по като зарибявка.В началото аз като му пишех той мн ме режеше и само аз му пишех ,но после това се промени.Пишехме си 2 3 седмично но не само аз му пишех.Преди извесно време му признах за чувствата си в скайп просто така се случи знаех ,че не трябва той каза че тези зарибявки са били за него шега и няма нищо от негова страна...по късно майка му нещо беше споменала че мога да замиан с него да работя това лято,когато обаче тъкмо щяхме да ходим с наще у тях да говорят по сериозно преди това си писах с него в скайп и той казаче няма нищо такова и всичко се провали. Аз настоях да си поговорим за отношенията мн настоявах а той през цялото време ми казваше да го оставя..накрая ми каза,че когато сме се запознали той се е преструвал че му е било приятно(той нямаше с кого да излиза) ии един вид ме е лъгал с повдението си.мн пъти ми е казвал че не е човека за когото го мисля...и все още си мисля че това в същност е той.Сега около месе след тези признания отновово в скайп когато ме види в коридора ме заглежда..гледа към нашия прозорец като ме види се прави чве не ме вижда но после си извърта главата отново към мен като види от неговата стая че съм в коридора итой излиза ии ми е малко объркано ...какво да си мисля?

alone83
06-16-2009, 17:47
Я по-добре го зарежи този индивид... :? Такива като него не заслужават грам внимание.. Та той направо се е подиграл с тебе като ти казал всичко това... Поне грам достойнство нямаш ли?

Ilikeliljon
06-16-2009, 17:49
Че трябва да спреш да му обръщаш внимание. От цялата история става ясно, че те е използвал, защото му е било скучно. Не искам да ти разбивам надеждите, но аз не виждам за какво изобщо можеш да се хванеш. :) :)

otkachalchica
06-16-2009, 17:50
Имам достойнство но стана вече почти година само за него мисля...дори по едно време(не че сега не е така)само заради него ходих на у-ще :( Аз съм приятелка с неговата бифша приятелка и тя ми казва че той никога не се е държал както сега с мене..и е друг чоевк.Разбира се те са ходили преди две години но все още са приятели.

alone83
06-16-2009, 17:52
Имам достойнство но стана вече почти година само за него мисля...дори по едно време(не че сега не е така)само заради него ходих на у-ще :( Аз съм приятелка с неговата бифша приятелка и тя ми казва че той никога не се е държал както сега с мене..и е друг чоевк.Разбира се те са ходили преди две години но все още са приятели.
Ххах... Ами нея може да не я е използвал, може и тя да не е разбрала... Ама ти като имаш достойнство я го пращай да върви по дяволите... :?

otkachalchica
06-16-2009, 17:52
Че трябва да спреш да му обръщаш внимание. От цялата история става ясно, че те е използвал, защото му е било скучно. Не искам да ти разбивам надеждите, но аз не виждам за какво изобщо можеш да се хванеш. :) :)


Еми казваше ми,че му харесвам ,че го кефя... като си пишехме по скайп ми казваше,че когато сме се разминавали по коридора не ми сее обадал щото аз сам гледала на друга страна наистина така праех повчето пъти...А когато не ми се е обадил се е обръщал и ме е гледал и после казва в скобички ПС имаш мн готино дупе :Д

alone83
06-16-2009, 17:54
Оф, и аз мога да кажа на половината хора тук, че ги харесвам, ама дали е така? Особено да ти го казва в скайп - още по-лесно се лъже... Направо се е подиграл с теб... След като даже сам ти е казал, че те използва... Сори, че ти разбивам надеждите, ама.. Ти така или иначе не искаш да приемеш истината...

Ilikeliljon
06-16-2009, 17:55
Че трябва да спреш да му обръщаш внимание. От цялата история става ясно, че те е използвал, защото му е било скучно. Не искам да ти разбивам надеждите, но аз не виждам за какво изобщо можеш да се хванеш. :) :)


Еми казваше ми,че му харесвам ,че го кефя... като си пишехме по скайп ми казваше,че когато сме се разминавали по коридора не ми сее обадал щото аз сам гледала на друга страна наистина така праех повчето пъти...А когато не ми се е обадил се е обръщал и ме е гледал и после казва в скобички ПС имаш мн готино дупе :Д

Абе момиче, ако бях при теб щях да те хвана и малко да те поразтръскам, че да се стреснеш малко. Оцени цялостнаат ситуация, а не гледай оправданията му, аз виждам само как се оправдава, това бил, онова бил и после комплимент, за да замажем положението. :-o :-o

otkachalchica
06-16-2009, 17:56
Имам достойнство но стана вече почти година само за него мисля...дори по едно време(не че сега не е така)само заради него ходих на у-ще :( Аз съм приятелка с неговата бифша приятелка и тя ми казва че той никога не се е държал както сега с мене..и е друг чоевк.Разбира се те са ходили преди две години но все още са приятели.
Ххах... Ами нея може да не я е използвал, може и тя да не е разбрала... Ама ти като имаш достойнство я го пращай да върви по дяволите... :?


не мога...сега ще заминавам да работя лятото с едно две момичета....и през цялото време само за него ше мисля щото работаат ще ми е такава да седя по цял ден... иии той има рд на 23 и аз заради него да сам на рдто му в града ще замина на 24 като рискувам да заемат местата при положение,че тои нито м ее канил нито нищо просто с надеждата че на даскало ще се видим ще му чиститя ии може да разменим някоя приказка...въпреки че съм сигурна,че няма да му чиститя...ще ме дсрамее или гордостта...

alone83
06-16-2009, 17:57
Имам достойнство но стана вече почти година само за него мисля...дори по едно време(не че сега не е така)само заради него ходих на у-ще :( Аз съм приятелка с неговата бифша приятелка и тя ми казва че той никога не се е държал както сега с мене..и е друг чоевк.Разбира се те са ходили преди две години но все още са приятели.
Ххах... Ами нея може да не я е използвал, може и тя да не е разбрала... Ама ти като имаш достойнство я го пращай да върви по дяволите... :?


не мога...сега ще заминавам да работя лятото с едно две момичета....и през цялото време само за него ше мисля щото работаат ще ми е такава да седя по цял ден... иии той има рд на 23 и аз заради него да сам на рдто му в града ще замина на 24 като рискувам да заемат местата при положение,че тои нито м ее канил нито нищо просто с надеждата че на даскало ще се видим ще му чиститя ии може да разменим някоя приказка...въпреки че съм сигурна,че няма да му чиститя...ще ме дсрамее или гордостта...
Сериозно ли го мислиш това?! :-o Ти само ако поискаш можеш да го забравиш... Но не искаш да приемеш истината...

otkachalchica
06-16-2009, 17:58
Оф, и аз мога да кажа на половината хора тук, че ги харесвам, ама дали е така? Особено да ти го казва в скайп - още по-лесно се лъже... Направо се е подиграл с теб... След като даже сам ти е казал, че те използва... Сори, че ти разбивам надеждите, ама.. Ти така или иначе не искаш да приемеш истината...


той на първата ни среща ми казваше че ме харесва и че г о кефя в очите и не веднъж...правеше ми комплименти за всичко.. :-o

otkachalchica
06-16-2009, 17:59
Имам достойнство но стана вече почти година само за него мисля...дори по едно време(не че сега не е така)само заради него ходих на у-ще :( Аз съм приятелка с неговата бифша приятелка и тя ми казва че той никога не се е държал както сега с мене..и е друг чоевк.Разбира се те са ходили преди две години но все още са приятели.
Ххах... Ами нея може да не я е използвал, може и тя да не е разбрала... Ама ти като имаш достойнство я го пращай да върви по дяволите... :?


не мога...сега ще заминавам да работя лятото с едно две момичета....и през цялото време само за него ше мисля щото работаат ще ми е такава да седя по цял ден... иии той има рд на 23 и аз заради него да сам на рдто му в града ще замина на 24 като рискувам да заемат местата при положение,че тои нито м ее канил нито нищо просто с надеждата че на даскало ще се видим ще му чиститя ии може да разменим някоя приказка...въпреки че съм сигурна,че няма да му чиститя...ще ме дсрамее или гордостта...
Сериозно ли го мислиш това?! :-o Ти само ако поискаш можеш да го забравиш... Но не искаш да приемеш истината...




разбира се,че искам тфа най-много го искам дори опитах почти успях нооо ето сега пак..само като ме погледне и... щото пък на следващия ден ходих в неговата квартира полежахме малко двамцата на неговото легло...и беше мн яко цялата истръпнах абе кфа сам тъпачка... :-o :( :oops:

alone83
06-16-2009, 18:00
Оф, и аз мога да кажа на половината хора тук, че ги харесвам, ама дали е така? Особено да ти го казва в скайп - още по-лесно се лъже... Направо се е подиграл с теб... След като даже сам ти е казал, че те използва... Сори, че ти разбивам надеждите, ама.. Ти така или иначе не искаш да приемеш истината...


той на първата ни среща ми казваше че ме харесва и че г о кефя в очите и не веднъж...правеше ми комплименти за всичко.. :-o
На първата среща? Това как да го разбирам? Когато за пръв път сте се видели? Ако е когато за пръв път сте се виделиииииии.... Има много изкусни лъжци... На първа среща да ти каже, че много те харесва... Пък аз обичам Обама...

alone83
06-16-2009, 18:01
Това, че сте лежали двамата на неговото легло нищо не означава... То и на един купон вкъщи лежахме на спалнята към 10 човека, означава ли това, че имаме симпатии един към друг?

Take_That
06-16-2009, 18:02
Момчето не знае какво иска - най-добре се откажи от него. Дори не мога да разбера защо се унижаваш след като ти е казал, че всичко е било само една лъжа и да го "оставиш намира". Знам, че не е лесно, но се прави на безразлична към него. А относно забравянето - ако ти самата НЕ искаш да го забравиш, никой не може да ти помогне :)

otkachalchica
06-16-2009, 18:03
ми да бе ама той ей теи ми казва аз очаквах да дойде някоя мн зле ама ти си мн яка и ми го каза поне 10 пъти прави комплименти за чантата чехлите за глупости общо взето нооо даде ми едно негово горнище казваше чее мн сам яка с него някфи такива и ми каз че съм хубава не веднъж... 9 часа стоя с мен навън...

otkachalchica
06-16-2009, 18:04
Това, че сте лежали двамата на неговото легло нищо не означава... То и на един купон вкъщи лежахме на спалнята към 10 човека, означава ли това, че имаме симпатии един към друг?

да ама той ме прегръщаше и се доближаваше все повече до мен

alone83
06-16-2009, 18:04
ми да бе ама той ей теи ми казва аз очаквах да дойде някоя мн зле ама ти си мн яка и ми го каза поне 10 пъти прави комплименти за чантата чехлите за глупости общо взето нооо даде ми едно негово горнище казваше чее мн сам яка с него някфи такива и ми каз че съм хубава не веднъж... 9 часа стоя с мен навън...
Щом един мъж ти каже, че имаш хубави обувки - това означава, че се опитва да те разкара! Бягай надалеч! :D Сериозно е това...

otkachalchica
06-16-2009, 18:05
ми да бе ама той ей теи ми казва аз очаквах да дойде някоя мн зле ама ти си мн яка и ми го каза поне 10 пъти прави комплименти за чантата чехлите за глупости общо взето нооо даде ми едно негово горнище казваше чее мн сам яка с него някфи такива и ми каз че съм хубава не веднъж... 9 часа стоя с мен навън...
Щом един мъж ти каже, че имаш хубави обувки - това означава, че се опитва да те разкара! Бягай надалеч! :D Сериозно е това...

не ставаше въпрос какви точно комплименти ми е правил а тфа че ми ги правече постояно и не веднъж

alone83
06-16-2009, 18:06
Това, че сте лежали двамата на неговото легло нищо не означава... То и на един купон вкъщи лежахме на спалнята към 10 човека, означава ли това, че имаме симпатии един към друг?

да ама той ме прегръщаше и се доближаваше все повече до мен
Ахх... Това не означава, че те харесва, може да иска да те из*ука и това да е... Той сам ти е казал, че те е лъгал, бе момиче... Не искаш да приемеш истината, ако не я приемеш... Е, ще си носиш последствията... Още по-зле ще стане...

alone83
06-16-2009, 18:07
ми да бе ама той ей теи ми казва аз очаквах да дойде някоя мн зле ама ти си мн яка и ми го каза поне 10 пъти прави комплименти за чантата чехлите за глупости общо взето нооо даде ми едно негово горнище казваше чее мн сам яка с него някфи такива и ми каз че съм хубава не веднъж... 9 часа стоя с мен навън...
Щом един мъж ти каже, че имаш хубави обувки - това означава, че се опитва да те разкара! Бягай надалеч! :D Сериозно е това...

не ставаше въпрос какви точно комплименти ми е правил а тфа че ми ги правече постояно и не веднъж
Извинявай, ама той теб ли харесва - очите ти, усмивката ти, или обувките ти, гривните ти... От комплимент: "Имаш хубави чехлички..." бих останала много разочарована аз....

otkachalchica
06-16-2009, 18:08
Това, че сте лежали двамата на неговото легло нищо не означава... То и на един купон вкъщи лежахме на спалнята към 10 човека, означава ли това, че имаме симпатии един към друг?

да ама той ме прегръщаше и се доближаваше все повече до мен
Ахх... Това не означава, че те харесва, може да иска да те из*ука и това да е... Той сам ти е казал, че те е лъгал, бе момиче... Не искаш да приемеш истината, ако не я приемеш... Е, ще си носиш последствията... Още по-зле ще стане...

когато е ходил с това момиче тя го е зарязала заради това че чувствата му към нег били само приятелски и той мн е страал... и мислите ли че просто го е страх от още едно такова разочарование защо тогава все ме зяпа като ненромален..?

otkachalchica
06-16-2009, 18:09
ми да бе ама той ей теи ми казва аз очаквах да дойде някоя мн зле ама ти си мн яка и ми го каза поне 10 пъти прави комплименти за чантата чехлите за глупости общо взето нооо даде ми едно негово горнище казваше чее мн сам яка с него някфи такива и ми каз че съм хубава не веднъж... 9 часа стоя с мен навън...
Щом един мъж ти каже, че имаш хубави обувки - това означава, че се опитва да те разкара! Бягай надалеч! :D Сериозно е това...

не ставаше въпрос какви точно комплименти ми е правил а тфа че ми ги правече постояно и не веднъж
Извинявай, ама той теб ли харесва - очите ти, усмивката ти, или обувките ти, гривните ти... От комплимент: "Имаш хубави чехлички..." бих останала много разочарована аз....

ama bi mogyl nishto hubavo da ne kaje ili ne znaaaaam behora toi si kazva ako se bqh dyrjal s teb losh po dobre li shteshe da e mi da se be6e dyrjal normalno maka mu pone da nekapvam trqbvashe da predivid 4e moje da stane takova neshto :-o

alone83
06-16-2009, 18:11
Това, че сте лежали двамата на неговото легло нищо не означава... То и на един купон вкъщи лежахме на спалнята към 10 човека, означава ли това, че имаме симпатии един към друг?

да ама той ме прегръщаше и се доближаваше все повече до мен
Ахх... Това не означава, че те харесва, може да иска да те из*ука и това да е... Той сам ти е казал, че те е лъгал, бе момиче... Не искаш да приемеш истината, ако не я приемеш... Е, ще си носиш последствията... Още по-зле ще стане...

когато е ходил с това момиче тя го е зарязала заради това че чувствата му към нег били само приятелски и той мн е страал... и мислите ли че просто го е страх от още едно такова разочарование защо тогава все ме зяпа като ненромален..?
Ми и аз направо съм оставала като хипнотизирана след някой - означава ли това, че го харесвам? Или: "Какво като те гледам, това не означава, че те харесвам... На пазара всичко гледам, ама не всичко купувам..."... Може да е измислено от фешънчета, те да си го говорят, ама си е верничко...

alone83
06-16-2009, 18:12
Целта му може да е била точно такава - да ти прави тъпо... Има ги и такива... Идва ми на ум, че като е страдал от бившата е решил, че ще си го изкарва на всички други момичета.. Знаеш ли го - всякакви ги има..

otkachalchica
06-16-2009, 18:16
Целта му може да е била точно такава - да ти прави тъпо... Има ги и такива... Идва ми на ум, че като е страдал от бившата е решил, че ще си го изкарва на всички други момичета.. Знаеш ли го - всякакви ги има.. да може и аз правя така понякога,но той по начало е мн по сериознен по добър човек колкото и да казва че той е лош човек и ан него не може да мусе има доверие не го мисля....защо все ме зяпа тфа ме кара да мисляче му харесвам и си мисля някфи неща

alone83
06-16-2009, 18:19
Целта му може да е била точно такава - да ти прави тъпо... Има ги и такива... Идва ми на ум, че като е страдал от бившата е решил, че ще си го изкарва на всички други момичета.. Знаеш ли го - всякакви ги има.. да може и аз правя така понякога,но той по начало е мн по сериознен по добър човек колкото и да казва че той е лош човек и ан него не може да мусе има доверие не го мисля....защо все ме зяпа тфа ме кара да мисляче му харесвам и си мисля някфи неща
Казах ти, че не всичко, което някой гледа му харесва.. Ти като гледаш някой учител примерно - харесва ли ти? И аз зяпам мнооооооооого хора, някои дори ме отвращават, ама това, че ги зяпам не означава, че ги харесвам.. Зяпам всички.. Зяпам каквото ми падне... От къде знаеш, че не е лош, след като той сам ти е казал, че те е лъгал? Няма да мога да ти натикам истината в главата.. В момента просто си търсиш оправдания, за да не спираш да тичкаш след него... Внимавай.. Скоро можеш да станеш за него "момиче на повикване"....

otkachalchica
06-16-2009, 18:21
като е в стаята си и като ме види излиза веднага това как го обясняваш?? и защо като ме гледа иа з го видя си извърта главата а после пак продължава...не иска да видя,че го виждам

alone83
06-16-2009, 18:24
като е в стаята си и като ме види излиза веднага това как го обясняваш?? и защо като ме гледа иа з го видя си извърта главата а после пак продължава...не иска да видя,че го виждам
Сигурна ли си, че не гледа нещо друго? Мога да ти го обясня и така.. След като е решил, че ще отмъщава на всички други след бившата, си поддържа теорията, че те харесва, за да успее да ти направи още мръсно...

otkachalchica
06-16-2009, 18:28
като е в стаята си и като ме види излиза веднага това как го обясняваш?? и защо като ме гледа иа з го видя си извърта главата а после пак продължава...не иска да видя,че го виждам
Сигурна ли си, че не гледа нещо друго? Мога да ти го обясня и така.. След като е решил, че ще отмъщава на всички други след бившата, си поддържа теорията, че те харесва, за да успее да ти направи още мръсно...

tfa e bilo predi dve godini...i ne ne gleda nishto drugo gleda me v o4ite a kato me vijda 4e i az go gledam si izvyrta poslega s otvryshtenie e ne to4no otvryshtenie no edin vid az sam golqma rabota nedostijim!

alone83
06-16-2009, 18:33
като е в стаята си и като ме види излиза веднага това как го обясняваш?? и защо като ме гледа иа з го видя си извърта главата а после пак продължава...не иска да видя,че го виждам
Сигурна ли си, че не гледа нещо друго? Мога да ти го обясня и така.. След като е решил, че ще отмъщава на всички други след бившата, си поддържа теорията, че те харесва, за да успее да ти направи още мръсно...

tfa e bilo predi dve godini...i ne ne gleda nishto drugo gleda me v o4ite a kato me vijda 4e i az go gledam si izvyrta poslega s otvryshtenie e ne to4no otvryshtenie no edin vid az sam golqma rabota nedostijim!
ХЕххйхьхйьхйхьхаяхяхяхаха хахаахахах... :razz: Я го оставяй този... Само се прави пред теб... Недостижим - глупостииииии... Щом така ще се извръща няма какво да тичкаш след него...

otkachalchica
06-16-2009, 18:38
skype?