PDA

View Full Version : можеш л ида накараш една жена да се влюби 2 пъти в теб?



azlisum
06-16-2009, 19:02
примерно, разделили сте се. не сте се виждали 2-3 години и после пак да се влюби в теб (при положение че ти не си спирал да я обичаш). струва ли си? на някой случвало ли се е?

благодаря

MiLGaR0sSa
06-16-2009, 19:07
Мисля,че е възможно,но има вероятност тя да е продължила напред и да се е влюбила в друг....абе всичко е възможно.Късмет.

Ilikeliljon
06-16-2009, 19:15
Разбирам те приятелю. Мисля, че и аз съм на твоето положение, но не губя надежда. Надявам се, че един ден може пак да се съберем с моето момиче и времето да ни е понаучило на някои неща и да е променило, някои неща, които ни разделиха. :-o :-o

vampirekiss
06-16-2009, 19:23
Възможно е,но не е добре да имаш много големи надежди.За 2-3 години нещата може мнооого да са се променили.

flowerlina
06-16-2009, 19:26
Възможно е,но не е добре да имаш много големи надежди.За 2-3 години нещата може мнооого да са се променили.
Подкрепям

DevilWish
06-16-2009, 19:27
Възможно е, но на за 3 години определено те е преодоляла ако си й бил слабост ;)

Hilary_
06-16-2009, 19:30
Възможно е,но не е добре да имаш много големи надежди.За 2-3 години нещата може мнооого да са се променили.
... съгласна ;-)

bgroma
06-16-2009, 19:40
Батка, всичко е възможно в днешни дни. Стига да не те е намразила след 1-я път, но и това не изключва шанса пак да те заобича. А и не се знае дали през цялото време на раздяла не е таила дълбоко в себе си някакви чувства към теб. Успех :-)

RaZzer
06-16-2009, 19:40
Възможно е, но на за 3 години определено те е преодоляла ако си й бил слабост ;)

Щом ще се влюбва отново в него, значи че определено го е преодоляла, но отново ще си го превръща в слабост...

Към автора на темата: разполагам с живи доказателства, че ако човек наистина иска и не спри да вярва, че нещо е възможно - то се случва... Просто не губи надежда! Успех! :)

Take_That
06-16-2009, 19:42
Мисля,че е възможно,но има вероятност тя да е продължила напред и да се е влюбила в друг....абе всичко е възможно.Късмет.

Съгласна съм :)

azlisum
06-16-2009, 19:53
...

azlisum
06-16-2009, 19:55
едит: да завърши университета, не разбирайте грешно че сме малки...

Lysit0
06-17-2009, 05:12
Възможно е като те види пак да се разпалят чувствата ;)

Wrathchild
06-17-2009, 08:09
Възможно е, обаче на мен това ми е непонятно. Край за мен значи край. Когато обичам - то е за дълго. Спра ли - остава завинаги и без връщане.
Та, тези, които са успявали да обичат 2 пъти един - как по дяволите го правите?

bgroma
06-17-2009, 08:18
Тук става дума не само за някаква младежка връзка, а вече между големи и зрели хора. До колкото разбирам ти не очакваш просто да стане нещо между вас и да почнете да излизате. Имаш много по-големи амбиции, за което те адмирирам. Една жена в един момент търси сигурността и вниманието на някой, който не само я обича, но й прави всичко за нея. Най-малкото, че си готов да заминеш, за да спечелиш пари, трябва да се оцени.
Според мен е редно да й звъннеш да се видите, да излезете да си поговорите, да й споделиш колко много държиш за нея и колко много се променяш благодарение на нея. Но... не насилвай нещата, като почнеш пак да се обясняваш в любов. Настоявай да продължите да поддържате близки контакти, докато си в чужбина. Така хем ще знаеш какво става с нея през цялото време, хем ще си наясно с намеренията й след като се дипломира. А живот и здраве, като се върнеш пак и се засечете в България, тогава е момента да излезете отново и тя да те види в светлината на един улегнал мъж, който много я обича и е готов да й подаде ръка...

NeZaPoznat
06-17-2009, 08:25
примерно, разделили сте се. не сте се виждали 2-3 години и после пак да се влюби в теб (при положение че ти не си спирал да я обичаш). струва ли си? на някой случвало ли се е?

благодаря

И ти 3 години си я чакал и си лъскал .... докато тя е духала на друг :? Имаш ли поне малко гордост ??

NeZaPoznat
06-17-2009, 08:28
абе как да ви кажа, просто усещам че не мога без нея. вече година ще стане без нея, бях с други, даже 2 но не е това което търся. всмисъл нещо липсва. сега ще се отдам на работата си и ще си почина една година от всякакви опити за връзки. след това ще видя как ще се чувствам, защото сега имам непреодолимо желание да и се обадя, но ще удържа да не го правя. мисля че след година ще съм постигнал това към което се стремя вече години, може д акажете че съм глупак ако искам да я купя, но реално жените искат стабилност, сигурност, която бих могъл да и дам след това време. а до тогава ще отсъствам от българия. бях и казал че ще замина и наистина ще замина скоро за да опитам да направя едно нещо... може би е нещо заради нея, а после ще се върна да си взема и нея, поне много се надявам. но ще видя дали живота няма да ме завърти и какво ще стане

заминавам на 17 юли. има нещо което много ме мъчи, въпроса дали да намеря начин да и кажа че наистина заминавам, може така да стане че да остана много по-дълго и да не успея да я видя повече (защото пък тя иска да замине някъде след като завърши, след 2 години тоест). не знам дали пътищата ни няма да се разминат завинаги... много ми е трудно, защото аз наистина я обичах и все още я обичам. искам да я видя преди да тръгна, но не знам дали ще мога просто да я видя без да я целуна или прегърна като знам че може и да е последния път (знам че ще дойде ако и кажа, защото и тя ме обичаше)
не знам наистина, много ми е трудно да реша какво да правя. как да постъпя като знам вътрешно че тя е моето момиче, въпреки всичко което се случи между нас...

Охо ! И това не го бях прочел ама не променя мнението ми. Зае*и пич. Веднъж прекъснало ли е - после пак ще се случи.

А да- не ти работи Shift-a. :?

Lysit0
06-17-2009, 09:54
Възможно е, обаче на мен това ми е непонятно. Край за мен значи край. Когато обичам - то е за дълго. Спра ли - остава завинаги и без връщане.
Та, тези, които са успявали да обичат 2 пъти един - как по дяволите го правите?


как по дяволите го правите?
Старата любов ръжда не хваща. :)

malkotoo
06-17-2009, 12:08
Възможно е като те види пак да се разпалят чувствата ;)

lipstik
06-17-2009, 13:51
Ако тя наистина те е обичала е напълно възможно.Както се казва любовта ръжда не хваща :D

BaiToq
06-17-2009, 16:58
Ако и бутнеш кинти.

azlisum
06-18-2009, 08:42
благодаря за мненията.
поразпитах за нея, но за съжаление се оказа че си има приятел (не че не съм очаквал, но само подозирах). някак ми стана неприятно и сигурно няма да и се обадя. явно няма място за мен в живота и. тъжно ми е много, но ще трябва да приема това. жалко, защото я обичам
е благодаря пак, това беше моята история. скоро няма да досаждам повече на никой

Aicken
06-18-2009, 08:45
не , но жената често може да обича по 2-3 8-)

beb4yy
06-18-2009, 09:33
Възможно е,но не е добре да имаш много големи надежди.За 2-3 години нещата може мнооого да са се променили.Така е човек за 2 -3 месеца се променя :)

elle_123
06-18-2009, 12:24
ако след две години се видите и тя ти каже, че те обича, това не значи, че отново се е влюбила в теб, а значи, че никога не е спирала да те обича

Tempest
06-18-2009, 12:53
примерно, разделили сте се. не сте се виждали 2-3 години и после пак да се влюби в теб (при положение че ти не си спирал да я обичаш). струва ли си? на някой случвало ли се е?

благодаря

бате няма първи, втори.. като спре да те обича, след това нищо няма да е същото... накрая ше страдаш повече ;)

NeZaPoznat
06-18-2009, 13:47
благодаря за мненията.
поразпитах за нея, но за съжаление се оказа че си има приятел (не че не съм очаквал, но само подозирах). някак ми стана неприятно и сигурно няма да и се обадя. явно няма място за мен в живота и. тъжно ми е много, но ще трябва да приема това. жалко, защото я обичам
е благодаря пак, това беше моята история. скоро няма да досаждам повече на никой

ЕЕЕ ! Айде сега скромност !! Досаждай ни !! :oops: :oops: :oops: Само си оправи клавиатурата :P

mechtaq_za_teb
06-18-2009, 14:19
Не и ако те е забравила и е продължила напред. Има, разбира се, изключения, но не смятам за много вероятно да се случи.