PDA

View Full Version : Два въпроса относно Гарниер Пюр 3 в 1



nadincety
06-16-2009, 19:28
Купих си преди 2 дни Гарниер Пюр 3 в 1 .. На опаковката пише да се използва 2 или 3 пъти в седмицата .. Може ли да го ползвам по - често ? И другият ми въпорс е пречи ли , ако си правя някакви други маски заедно с него ? Например маска с кисело мляко и след това се мия с Гарниер-а ..

m3talmania
06-16-2009, 19:37
Като матираща маска де използва 2-3 пъти, иначе може да си махаш черните точки всеки ден

j_adore2
06-17-2009, 16:10
За мен това е пълен боклук .. Никакъв ефект няма,дори започна да ми се бели лицето от него :o

LovEsIckk
06-17-2009, 16:13
Като матираща маска де използва 2-3 пъти, иначе може да си махаш черните точки всеки ден
+ 1

аз съм много доволна.. не пречи да използваш други маски с него

Peyt
06-17-2009, 16:43
Почва да ви се бели лицето от него, защото го използвате повече отколкото трябва, това е заради глината, която има в него изсушава прекалено много кожата, а иначе аз го ползвам за почистване на черни точки 5 дена и 2 дена (понеделник и четвъртак) като маска, когато го ползвате като маска не го ползвайте за почистване, а иначе аз пък съм много доволна от него купувам си вече трета опаковка ... и другите маски не пречат на него няма проблем ... и не знам много хора са се оплакали, че не помага ама аз лично нямам такива проблеми

nadincety
06-17-2009, 19:33
А да ви попитам като го използвам като маска трябва ли лицето да ми е мокро или може и на сухо ?

sweet_bubka
06-18-2009, 09:02
Като стана суртрин и като се намажа с него гадното лъщене на лицето ми изчезва също така изгаря и пъпките,но само толкова.Относно черните точни е пълен боклук,а аз точно поради тази причина си го взех....Доно да действа при теб

paulwalker
06-18-2009, 09:41
Аз пък съм много доволна. 2 пъти в седмицата го ползвам на мокро, докато се къпя, но не като маска, с която да седя 3 минути, а търкам с него лицето и след като изляза, кожата ми е мн по-мека и гладка...има логика, де то тия неща вътре ти махат мъртвите клетки от кожата и, затова е този ефект :)

GotTheLife
06-19-2009, 09:50
много изсушава, ползвай го рядко и с мазен крем задължително :)

guinessgirl
06-19-2009, 19:45
Като стана суртрин и като се намажа с него гадното лъщене на лицето ми изчезва също така изгаря и пъпките,но само толкова.Относно черните точни е пълен боклук,а аз точно поради тази причина си го взех....Доно да действа при теб

мен пък точно ми ''излекува'' черните точки,други проблеми с кожата нямах/нямам..

като маска може 2-3 пъти седмично,иначе ежедневно.