PDA

View Full Version : Да се боря ли за нас ... ?



FiRe_LaDy
06-16-2009, 19:45
Ходех с едно момче година и 3 месеца ... през това време имахме много хубави спомени.Прекарвали сме по цели дни заедно.Правили сме ужасно много неща.Той се промени много.Обичахме се.Бяхме щастливи,но ... днес (датата,на която можеше да правим 1год. и 4месеца) той ми заяви,че вече чувствата му не са както преди,че изтинали много,че не мисли за нас и му е добре с приятелите му.Стана ми гадно и незнаех какво да кажа.Почувствах се предадена,излъгана ... и му казах,че не може да очаква от мен приятелство след всичко.Просто ме боли и не съм готова за такова нещо.Преди сме се разделяли много пъти и сме се карали много,но винаги се оправяхме и не ми е казвал до сега,че чувствата му са охладнели и т.н.Имам чувството,че този път е краят.Само за него мисля и думите които каза....На края на разговора ми каза "обичам те,но просто ... след всичко" ... Искам го!Обаче,ако наистина чувствата м уса охладнели и се чувства добре без мен,не искам да му преча!Незнам какво да правя.наранявала съм го много и всеки път виждах как страда,а сега не е така.Няма го онзи негов поглед.Няма и желание да е с мен.Какво да правя ? Не мога да си позволя да го изгубя,но и същевременно искам да е щастлив! :-# :neutral:

Hilary_
06-16-2009, 20:20
Ами по-добре ще е и за двамата ако не се мъчите взаимно ... :( Смисъл щом така е казал значи по ниаккъв начин не можеш да го задържиш ако той не иска ... тъжно, но факт ... :( :(

kofti_nick
06-16-2009, 20:58
:oops:

MiLGaR0sSa
06-17-2009, 06:13
Щом той вече не те обича..няма смисъл.Съжалявам.

curka87
06-17-2009, 07:10
Много е тъжно, че след толкова много време заедно всичко свършва, но понякога стават и такива неща. Не бива да се отчайваш.
А колкото до това как да го задържиш....не можеш. Съжалявам, но е така. Щом един човек вече не изпитва нищо към теб и не му е добре с теб, то ти няма какво да сториш. Можеш само да му пожелаеш да е щастлив с някой друг, да преглътнеш болката си, да вдигнеш глава и да продължиш напред.
Остави го и той да продължи.
Бъди силна и ти желая много късмет.

sasha_90
06-17-2009, 08:00
Не е сигурен какво чувства.Иначе нямаше първо да казва,че не те обича,а накрая на разговора-"обичам те,но...".Не го търси,ако иска сам ще те потърси,но дори и да го направи,се пази.Не позволявай да си играе с теб!

F4ence
06-17-2009, 09:12
Според мен му трябва малко време да не те вижда, дай му малко време и после поговорете отново, ако тогава няма промяна, по добре е да приемеш, че няма да сте заедно. Истина е че е гадно , все пак това е една година, което е много време, но любовта понякога се изчерпва. Успех все пак!

BenightedGirl
06-17-2009, 15:58
Дай му малко време да обмисли.имам чувството,че и аз съм тръгнала по твоя път.Само дето ние правиме 1 фод и 4 месеца,но той все още не ми го е казъл,но усещам,че вече се дразни за най0малкото нещо..Та по тойта тема..дай му време нека разбере наистина какво иска и ако му липсваш ще те потърси! Покажи му какво губи.Успех! :-)

KpbCTHuKbT
06-17-2009, 16:17
Съжалявам, че пиша тези неща но: 1-во времето е илюзия, не му давай никакво време, няма да се получи, имах същата драма и колкото повече удължаваш нещата, толкова по-зле. Разберете се по някакъв възможен начин, и знай, че винаги има един 'дето страда. :(

Take_That
06-17-2009, 16:58
"обичам те,но просто ... след всичко" ... чувствата му са охладнели

Странно хем те обича, а в същото време чувствата му са охладнели, но както и да е момчето си знае най-добре. Ти сама каза, че си го наранявала много - ето в тов може би се корени и "След всичко...." Явно си го наранявала твърде много и не си се почувала от грешките си, а той ти е прощавал. Остави го, нека премисли нещатата :) Желая ти успех, дано се съберете :)
П.П - съжалявам, че ти казах, че много си го наранявала, че ти не си била правата в случая, но просто ти самата си го осъзнала.....

lipstik
06-17-2009, 17:15
Няма смисъл,щом вече е охладнял.

Mi6inka
06-17-2009, 18:05
може пък .... след известна почивка.. да осъзнае, че не може без теб... :S в много гадно положение си, миличка... казал ти е наистина доста крайни думи... сега освен да изчакаш.. незнам какво друго можеш да направиш...ако искаш кажи му, че го обичаш, че го искаш пак, че се надяваш да размисли... ии... да видим :S Успех! :-)

mynichka93
06-17-2009, 18:09
Явно момчето е объркано..Дай му време може пък да се върне ;)

angeltears
06-17-2009, 18:38
Съжалявам, че ще го кажа и аз.. но моята 2 годишна връзка свърши с почти същите думи и вече не сме заедно от 9 месеца някъде.. вади си сама изводите..
Вдигни глава, бъди силна и продължавай!

lonely_girl92
06-17-2009, 19:09
Добре че поне е бил честен с теб,знам че боли нормално е след толкова време заедно,но щом чувствата ги няма,няма смисъл да продължавате и за двамата ще е еднакво гадно ...