PDA

View Full Version : .



ScionOfStorm
06-16-2009, 20:14
Намалени места
в самолета.
Таблата умира
„О, боже, Капи!”
Сокът се пръска
по шевовете
стюардесата гледа тъпо
и се чуди какво ще кажат
онея, далечните – шефовете.

Вятър на абордаж
щурмува ядосан
по нефрита и нефта
и размахва един
среден пръст облачен
на тези глупаци
тръгнали по висини
да дирят странни мераци.

И кацат накрая -
о, какво нещастие
детето има мръсно петно
като зъл враг е то:
консерванти
антиоксиданти
транспаранти
ще кажеш, че
ще трябват трансплантанти.

А то се смее
и в него виждам повече
отколкото
във всички вас
взети заедно на оня абордаж.
Ебал съм ви, мръсници
оставете детето на мира.
Ще стане като вас
ще плюе вечно вашите трици
и няма да стигне ефира
а ще се дави в консерванти
сред дебили плешиви
и скъсани,
съдрани
шибани
дърти чанти.

woshata
06-16-2009, 20:17
тва ми хареса 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-17-2009, 16:25
грубо, цинично, бля бля ...

jghgh
06-18-2009, 10:59
^Mани това, колкото че според мен стихотвроението е безсмислен бунт, несъществен бунт.

А като ти мине сигурно ще се смееш какви си ги наредил.

Погледът ти над нещата не ми харесва никак.
Е, как няма стюардесата да гледа тъпо, щом е разляла сок по клиента? Това изобщо не са глупости.*
Или пък.. защо да не пътуват хората? 8-) Защо им иронизираш "мераците"? По-разделно с хейта! Т'ва е грозно твойто, на нищо не прилича. Без значение какви хора има, какъв % са свинете с костюмите, etc, или изобщо оная разпространена реплика че "повечето не струват", както и същата глупост с вечните изключения, не мисля че имаш право да пишеш подобни неща, така да псуваш - именно заради двете.

*Въпреки че може и да не съм достигнала великото спиритуално ниво да осъзная каква глупост е да се ядосва човек за просто едно сокче върху чиста дреха. Знам ли 8-)

Даже ако ще съм честна, наистина за миг се зачудих, но... :-o Не, няма чак такива непукисти. А и не е ненормално качество човек да се притесни ако си обърка работата (: Нито е ненормално човек да си поскапе деня заради едното сокче върху чиста дрешка.
Нда, лично ние едва ли се ядосваме (поне 2 пъти са ме заливали и no care), но ако човекът си има повод, хм? Натокал се, или ккво? Доста ли ще е приятно да ходи мръсен и залят заради нечния непохватност?
Айде спирам, защото станах досадна и както винаги...твърде сериозна.

Коментарът ми е че има много хаос има в произведението и ми е дезориентирано ^_- Също така за неразделния хейт, казах вече.

Сайън, ти повече можеш.. МНОГО повече можеш. Тва е 'ъ-ъ', не в твой стил.. не го бива..



едит: След няколко прочита установявам че крайните думи (последен куплет) са някак оправдани. Примерно че не стига ефира. <- това ми хареса. ;) Сякаш загатваш за "Чсът на Милен Цветков" или изобщо някви сутрешни блокове, дето много се хейти, всякакви хора там гостуват, големите випари, пък то една простотия...
Но просто тази истинност (последните думи) бледнее на фона на грозните картини, многото хейт и жлъчка, необективността, etc.
все пак ми се вижда преувеличено това за "о0о детето има петънце по блузката".. Тва може се напише в сатира бтв, или нещо в хумористичен стил.
Примерно: Имало време едно,
на лапенцето на ризката имало петно
и мисис Педантичност плесник на хлапето зашила
следите с белина прикрила..

..или някво изобщо хумористично, осмиващо ей такива хора, дето примерно се нервират за глупости. Но не и като твоето, което сякаш всичките хора ги слага под знаменателя, не уточнява, ами съди, съди, съди - и то по някакъв груб начин. И прасетата могат с доста по-сложни и изобщо.. как да кажа, изискани ли, художествени ли думи да бъдат описани по осмиващ и излагащ ги начин, а не "ебал съм ги", "дърти чанти", etc ...вулгаризмите съкват.