PDA

View Full Version : Nivea Visage Young



uSmivKaLovE
06-17-2009, 08:15
Взех си тоника и дневния крем. Някой може ли да ми каже дали изобщо действат, защото ми излизат посоянно пъпки и кожата ми е мазна. :? :(

Millen4ety
06-17-2009, 08:54
и аз си го купих преди един час (тоника), сложих си и в момента си чувствам лицето много добре, нищо, че той е за мазна кожа, а моята е суха, но не знам - по-късно ще си проличи дали има ефект - било то положителен или не

your_secret
06-17-2009, 09:31
Имам ги всичките 5 неща още от 1 месец и кожата ми се изчисти за около седмица, обаче като не я мажа и пак ми се появяват пъпки. Препоръчвам ти да си вземеш и другите неща, особено нощния крем :)

shell
06-17-2009, 11:41
Аз имам почистващия гел,той има малки гранулки,които премахват много добре нечистотиите и изобщо след като си измия лицето то изглежда супер,мирише хубаво и като цяло съм много доволна.Мисля да си взема и тоника :) Доволна съм от тази серия и мисля,че си заслужава да се ползва.

qsmin
06-17-2009, 12:40
имам дневен крем,стик за пъпки,тоник,и почистващ гел.ами яки са.аз попринцип да чукам на дърво нямам пъпки ама си ги полвам (спечелих ги на томбола ня ги затривам я и без тва не са ефтини) и си чъвсвам яко кожата кат я почистя.аз лично вечер си свалям очния грим със едно специално само за очите,после гела,после тоника.сутрин си почиствам лицето с едно мн яко гелче планет спа на авън и слагам дневния крем.стика го ползвах 1 път беше се появила пъпка :-x но след 1/2 ден я изтисках щот нямах нерви да я чакам :D
вие как ги ползвате?

uSmivKaLovE
06-17-2009, 13:13
Явно има доволни все пак... аз доста се колебая дали да почна да ги ползвам, защото съм чела и гадни мнения, пък не искам да си мацам кожата с каквото и да е.
Имам друг въпрос... този дневен крем, пише че е с УВ филтър... това значи ли че предпазва от слънцето?

shell
06-18-2009, 18:14
Имам друг въпрос... този дневен крем, пише че е с УВ филтър... това значи ли че предпазва от слънцето?
da