PDA

View Full Version : Сапунки в най-гледаното време



Cherryy
06-17-2009, 08:28
Става въпрос за сериала по бтв от 20.00 часа "Перла" как е възможно в най-гледаното време да пускат сапунки с глупостите, че сериала бил хитов дрън, дрън, на кой му пука изобщо, ще седне някой да им гледа забутаните сапунки в 20.00 часа, тая тв се превърна в електронен пенсионерски клуб! Отвратена съм :x :-x

Jo_Ni_To
06-17-2009, 17:37
В 20:00 съпунки..? До къде стигнахме..? Баси и тъпото .. по добре-да сложат "Монк" ; "Отчаяни съпруги" ; "От местопрестъплението" или каквото и да е друго Но да е интересно.. (за мен тея филми НЕ са сапунки а прекрасни продукции) но да ми лепнат някфо подобие на "дързост и красота" хахаха..ще им спадне рейтингът ряско .. щът не щът ще го махнат..

lipstik
06-17-2009, 17:41
Аз съм направо възмотена от този филм.Нестига че е адски тъп ами и все едно филма е правен преди 30 години.Забелязала съм ,че тея от btv напоследък само се излагат с филми(нестига че само ги повтарят ами и други глупави ще пускат) и скоро ще заприличат на канал 1.

Cherryy
06-17-2009, 19:04
В 20:00 съпунки..? До къде стигнахме..? Баси и тъпото .. по добре-да сложат "Монк" ; "Отчаяни съпруги" ; "От местопрестъплението" или каквото и да е друго Но да е интересно.. (за мен тея филми НЕ са сапунки а прекрасни продукции) но да ми лепнат някфо подобие на "дързост и красота" хахаха..ще им спадне рейтингът ряско .. щът не щът ще го махнат..
съгласна,. това са качествени продкукции а не ефтини турски сериали :-x :-x :-x

BoCupycake
06-17-2009, 19:54
Да,да и аз съм съгласна с вас.Дейба тия гадни турски сериали,напълниха и Нова и Бтв ... Тия са луди. :booooomb:

crust5
06-17-2009, 20:06
Резаците им плащат на хората и така.Тва е ненормално.

Punisherrr
06-17-2009, 20:08
Да,да и аз съм съгласна с вас.Дейба тия гадни турски сериали,напълниха и Нова и Бтв ... Тия са луди. :booooomb:

LovEsIckk
06-17-2009, 20:28
И на всичкото отгоре сериала е турски ! :-x

Cherryy
06-18-2009, 17:16
супер е гаден, безинтересен, изобщо отврат и наистина и по нова тв дават турски с няква Шехерезада и тая сутрин в "На Кафе" с Гала обсъждаха тоя гаден сериал :x

GossipGirl89
06-18-2009, 18:34
Не съм седяла да го заглеждам тоя сериал ама щом е турски явно е като оня по Нова за Шехерезада и Онур дето един път по принуда трябваше да го гледам с баба ми ... :-x :D Голяма тъпотия... Баш в най-гледаното време да пуснат сериал... Ама то като им падне рейтинга и до 1-2 седмици ше го махнат, сигурна съм :) Иначе напоследък по БТВ само сапунки са напускали... ама то в 11 на обяд, в 13:00, в 14:00, после от 15:30 СМС - него го гледам ама не го имам за сапунка :) и след това онова тъпото предаване с малоумната водеща Лина - Любовни игри :D

xoxi
06-18-2009, 18:58
Аз ето за това не гледам телевизия :D

Jo_Ni_To
06-18-2009, 19:07
ТУРСКААААА ПУМИЯЯЯЯЯЯ....
По добре да пускат някой български филми бе.. то така или иначе сегашното поколени хал хабер си няма... :-x :-x

Тъпи продуценти..тъп народ...

vampirekiss
06-18-2009, 19:38
И на всичкото отгоре сериала е турски ! :-x

Точнооо.Всичко бих преживяла,но не и 1 серия от тази сериал.

guinessgirl
06-19-2009, 20:33
защо ви интересува изобщо..

и защо изобщо гледате насраната телевизия..

Cherryy
06-20-2009, 08:40
щото сме БЪЛГАРИ и ни пука за това което излъчват по националната тв, да не говорим за новините на турски по БНТ :x

teenems
06-20-2009, 13:00
те преди само испански ,ся пък турски . един прост филм не дават :x и ако дават го повтарят . особенно по Коледа всяка година едни същи филми :x

vampire_girl_
06-21-2009, 07:19
Турски новини,турски филми...
Нещо друго турско да измислят турско,за да го пуснат по някоя от ефирните телевизии в най-гледаното време?
Да вземат да направят и една турска радиостанция,а българите направо могат да ни изселят някъде в пустинята.

BlueGirl
06-21-2009, 09:38
Сериалчето си е много хубаво даже.И изобщо не ме бърка,че е турско.По-добре него отколкото оная пълна измишльотина "Забранена любов".Писна ми да гледам сапунки,бедни откъм сценарии,сюжет и с некадърни актьори.Предпочитам нещо качествено и смислено без значение кой го е създал.
От тези турски филми можем да научим много.Хората са на светлинни години пред нас,защото държат на семействата си и взаимоотношенията в тях.В България изобщо не е така.Затова сме достигнали до това положение...

chocoleptic
06-21-2009, 10:27
защо ви интересува изобщо..

и защо изобщо гледате насраната телевизия..

LiveFlower
06-21-2009, 12:25
хич не ми пука , квото искат да дават , и без тва телевизия не гледам ;)

Cherryy
06-21-2009, 16:52
Сериалчето си е много хубаво даже.И изобщо не ме бърка,че е турско.По-добре него отколкото оная пълна измишльотина "Забранена любов".Писна ми да гледам сапунки,бедни откъм сценарии,сюжет и с некадърни актьори.Предпочитам нещо качествено и смислено без значение кой го е създал.
От тези турски филми можем да научим много.Хората са на светлинни години пред нас,защото държат на семействата си и взаимоотношенията в тях.В България изобщо не е така.Затова сме достигнали до това положение...
да си държат на семействата, ама в Турция, да се махат от тука, а колко турски храмове има построени на територията на България, не знаеш!

gabri3lla
06-21-2009, 17:43
Този сериал "Перла" е хитов, ама имат да мечтаят. Предпочитам да бяха пуснали някое реалити.

anna_georgieva
06-23-2009, 14:14
Сериалчето си е много хубаво даже.И изобщо не ме бърка,че е турско.По-добре него отколкото оная пълна измишльотина "Забранена любов".Писна ми да гледам сапунки,бедни откъм сценарии,сюжет и с некадърни актьори.Предпочитам нещо качествено и смислено без значение кой го е създал.
От тези турски филми можем да научим много.Хората са на светлинни години пред нас,защото държат на семействата си и взаимоотношенията в тях.В България изобщо не е така.Затова сме достигнали до това положение...

Съгласна съм ...
В крайна сметка не можем да съдим само по расата и цвета на кожата :) има толкова фактори ,по които да съдим за човек , а най малко са това дали той е турчин , китаец , американец или от друга народност.Честно казано , да , и аз ненавиждам турците и то не защото персонално са ми навредили , а защото ми е вродено. Въпреки това не ми пречи да призная , че филма ми харесва , наистина е изпипан.. Просто се замислете :)

SunShinePearl
06-23-2009, 14:23
И на всичкото отгоре сериала е турски ! :-x
+1 :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-x

AFT
06-23-2009, 16:48
По телевизията отдавна не дават нищо интересно, аз гледам само Дискавъри, VH1 иии Foxlife/HBO, когато няма какво да правя или ми се гледа нещо неангажиращо. Обаче чат-пат съм попадала на "Забранена Любов" и всеки път си казвам, че тоя път нещо ще ме заинтригува и всеки път оставам разочарована. Представям си сапунките, за които говорите, колко са зле...

marais
06-23-2009, 17:24
Още преди да отворя темата си знаех, че ще има обиди по адрес на турците. :?

жалка работа....

Jo_Ni_To
06-23-2009, 19:53
Сериалчето си е много хубаво даже.И изобщо не ме бърка,че е турско.По-добре него отколкото оная пълна измишльотина "Забранена любов".Писна ми да гледам сапунки,бедни откъм сценарии,сюжет и с некадърни актьори.Предпочитам нещо качествено и смислено без значение кой го е създал.
От тези турски филми можем да научим много.Хората са на светлинни години пред нас,защото държат на семействата си и взаимоотношенията в тях.В България изобщо не е така.Затова сме достигнали до това положение...

Съгласна съм ...
В крайна сметка не можем да съдим само по расата и цвета на кожата :) има толкова фактори ,по които да съдим за човек , а най малко са това дали той е турчин , китаец , американец или от друга народност.Честно казано , да , и аз ненавиждам турците и то не защото персонално са ми навредили , а защото ми е вродено. Въпреки това не ми пречи да призная , че филма ми харесва , наистина е изпипан.. Просто се замислете :)


Еми извинявай но след 500 години турско робство безброй кланета .. и какво ли още не надали ще се радваме да гледаме турските боламачи..аз не гледам ТВ (само като си лягам..преди да заспа) ама от 8 до 10 да дават някви кочини .. не мерси.. по добре да сложат няква простотия но да не е ТУРСКА.. :-x :-x :-x :-x :x :x :x

independentmiss
06-25-2009, 18:33
Нищо против турските сериали нямам,даже много ми харесваше "1001 нощ" по Нова,но поне го пускаха от 16:30 и съм напълно съгласна,че е супер глупаво да се пуска сапунка в най-гледаното време,при това 2 часа,просто съм възмутена .. БТВ се излагат!

estellle
06-26-2009, 11:59
Майка ми се е побъркала по тоя турски филм .. баща ми се чуди кво да праи вече :D :D

teenems
06-26-2009, 12:10
апф турски филми :?
много хора казаха ,че 1001 нощи бил хубав филм
аз и веднъж не съм го гледала 8-)

аз и сапунки :razz: :razz: :razz:

Snuffles
06-26-2009, 12:16
Бррр! Цигани мръсни. Не щем сапуунки. Аз вече от около година не съм гледала сапунки, горда съм със себе си :D