PDA

View Full Version : Първата целувка



natalkamalka
06-17-2009, 11:27
Вчера излизах с една моя стара приятелка, с която преди си споделяхме много. Заговорихме се и се сетих за стари времена, към които ми е приятно да се връщам.
Затова днес реших да ви разкажа за първата си целувка. Това е важен момент от живота на всяко едно момиче и досега не съм го споделеляла на много хора, но ето, че сега е момента.
Не знам дали съм споменавала, но аз не съм родом от София. Живея в друг град, а баща ми преди това е живял в малко търновско село.
Всяко лято нашите ме пращаха в селото на баща ми при баба и дядо. С годините ходенето на село започна все повече да ми тежи. Влязох в пубертета и в главата ми се въртяха само мисли за момчета и пеперудки.
При едно от ходенията ми на село, обаче срещата ми с едно от тамошните момчета ме накара да обичам селото си отново.
Ето и историята:
Баба ми и дядо ми имаха три козички. В селото имаше едно момче Кольо, което пасеше козите на селото. Всяка сутрин минаваше покрай нас и ги извеждаше от обора, а вечер ги прибираше обратно напасани и доволни.
Хормона ме беше пернал яко и започнах с по-друго око да гледам на този младеж. Той беше на 18, а аз тогава на 16.
Един следобед се бях излегнала на сеното в обора и си играех на нинтендото. Явно съм се унесла и заспала и не съм усетила как е станало време да се прибират козите. По едно време се събудих и видях, че Кольо стои и ме гледа. Аз се стреснах, защото до сега с него бяхме само на Здравей-Здрасти. Скокнах и се изчервих цялата. Кольо се усмихна и ми каза, че съм спяла много сладко.
Заговорихме се и седнахме на сеното. От дума на дума не усетих как се гушнахме. Главата му се понесе бавно към моята. Устните му към моите. Точно преди да ме целуне, той се спря усмихна се и после залепи устните си за моите. В този момент вместо на балата със сено имах чуството, че съм на облак и летя в небесата.
След целувката той стана и си замина, че останалите кози се бяха пръснали вече и бабите навън се развикаха. Аз останах да полежа малко в сламата и пак съм заспала. Събудих се от целувки по вратлето. Усмихнах се и отворих очи. Този път обаче една от козите ме ближеше по врата. Така в един ден преживях първите си две целувки.

pufkaxD
06-17-2009, 11:35
И си мислиш , че ти повярвах?!? :shock: :D :D

DekoDenev
06-17-2009, 11:44
lele az kaato vi kazvam che mokrite sunishta n ajenite sa v slama seno i zaduljitelno ima kozichki vie ne vqrvate :booooomb:

blackvelvet
06-17-2009, 11:51
:razz:

oasis
06-17-2009, 11:54
Ооо колко романтично.. :lol:

Ilikeliljon
06-17-2009, 11:58
На мен пък ми хареса, независимо дали е измислица или не, наистина изглежда романтична историята с овчарчето :D :D

glarus
06-17-2009, 12:08
Ела у нас на сламата да видиш колко е удобно. Абе, я кажи тази история има ли развръзка с тоз младеж или не сте се виждали повече. Защото споменаваш че мъжете са накарали да харесваш селото си. Само това ли те е накарало ии е имало нещо друго... по-дебело? :)

NeZaPoznat
06-17-2009, 12:12
Вчера излизах с една моя стара приятелка, с която преди си споделяхме много. Заговорихме се и се сетих за стари времена, към които ми е приятно да се връщам.
Затова днес реших да ви разкажа за първата си целувка. Това е важен момент от живота на всяко едно момиче и досега не съм го споделеляла на много хора, но ето, че сега е момента.
Не знам дали съм споменавала, но аз не съм родом от София. Живея в друг град, а баща ми преди това е живял в малко търновско село.
Всяко лято нашите ме пращаха в селото на баща ми при баба и дядо. С годините ходенето на село започна все повече да ми тежи. Влязох в пубертета и в главата ми се въртяха само мисли за момчета и пеперудки.
При едно от ходенията ми на село, обаче срещата ми с едно от тамошните момчета ме накара да обичам селото си отново.
Ето и историята:
Баба ми и дядо ми имаха три козички. В селото имаше едно момче Кольо, което пасеше козите на селото. Всяка сутрин минаваше покрай нас и ги извеждаше от обора, а вечер ги прибираше обратно напасани и доволни.
Хормона ме беше пернал яко и започнах с по-друго око да гледам на този младеж. Той беше на 18, а аз тогава на 16.
Един следобед се бях излегнала на сеното в обора и си играех на нинтендото. Явно съм се унесла и заспала и не съм усетила как е станало време да се прибират козите. По едно време се събудих и видях, че Кольо стои и ме гледа. Аз се стреснах, защото до сега с него бяхме само на Здравей-Здрасти. Скокнах и се изчервих цялата. Кольо се усмихна и ми каза, че съм спяла много сладко.
Заговорихме се и седнахме на сеното. От дума на дума не усетих как се гушнахме. Главата му се понесе бавно към моята. Устните му към моите. Точно преди да ме целуне, той се спря усмихна се и после залепи устните си за моите. В този момент вместо на балата със сено имах чуството, че съм на облак и летя в небесата.
След целувката той стана и си замина, че останалите кози се бяха пръснали вече и бабите навън се развикаха. Аз останах да полежа малко в сламата и пак съм заспала. Събудих се от целувки по вратлето. Усмихнах се и отворих очи. Този път обаче една от козите ме ближеше по врата. Така в един ден преживях първите си две целувки.
Ей тия козарчета беее !! Как задоволяват козите само ..... :-P и не само .... :-P
А ако онази коза те беше близнала по п*тето щеше в един ден и първата целувка и първото лизане да ти се случи. Тю ! Язък !
Ама коза - ко да я праиш :razz: :razz:

natalkamalka
06-17-2009, 12:12
благодаря на всички за интересните коментари.

Колкото до въпроса от мнението преди мен... ами да... всъщност после станахме гаджета с това момче и той ми беше първия, но ще разкажа за това по натам :)

NeZaPoznat
06-17-2009, 12:13
По натам ...

glarus
06-17-2009, 12:13
Нали за това я питам дали не е имало и продължение... или да го очакваме в категория "Секс" :)

natalkamalka
06-17-2009, 12:15
ее не знам дали ще го опиша в детайли.. но ще разкажа :) само да ми дойде музата

glarus
06-17-2009, 13:30
Ако няма детайли няма смисъл изобщо да го разказваш! Искаме пикантни подробности със забранени думи и ако имаш снимки, видео, други такива неща... добре са ни дошли. Е някой мод сигурно ще го делне охоохо ама кво ти пука.

natalkamalka
06-17-2009, 14:05
glarus, аватарната ти снимка малко ме обърква. Ти м или ф си?

Колкото до снимки и видео... в сламата нямаше кой да ни снима.. поне така се надявам, че току виж зачервеното ми от сламата голо дупе, лъснало в някой видео сайт.. ахахахаха

Ivalinka
06-17-2009, 14:08
супер историйка.... и козичката накрая :D

glarus
06-17-2009, 14:09
А ти не можеш ли да четеш?!?! Гларус пише, а не Гларуска! А това че имам готина мацка на аватара си значи че харесвам такива... мръсници... ммммммммммм да, в сламата.... хоохох :)

golqmumnik
06-17-2009, 14:12
супер историйка.... и козичката накрая :D
Да бе,ша я ближи,сигурно й е цвъкнала една фъшкия :lol:

lipstik
06-17-2009, 14:23
Хубава история и това накрая с козата ми стана сопер смешно. :D

Hilary_
06-17-2009, 14:27
хохо ебати яката историйка ... :grin: :grin: :grin: :lol: :lol:
Искам и аз един такъв Кольо ... :D :D Макар, че и в моето село има един момък, на който съм му метнала едно очо ама ... тва са подробности ... :D :D

P.S. Прати много поздрави от мен на Кольо и козичките .... :grin: :grin:

banbina
06-17-2009, 14:50
след всичките глупости дето ги чета във форума тази истотийка ми подейства супер добре!! :grin: :grin: :razz:

Punisherrr
06-17-2009, 14:50
Когааато бяяях овчааарче..и козиичкиите пасях...
ох Кольо мамин сладък :D ...

kristito3
06-17-2009, 18:16
еее това беше толкова сладка история :grin: :grin: супер мното хубавка :grin: :) :) :-) :-)

LazyLunatic
06-17-2009, 18:51
:razz: :-P :razz: :-P :grin: :grin: и бабите да дойдат да ви снимат следващия път :-P :-P :-P :-P

kristito3
06-17-2009, 18:53
Ми на първата целувка май бях ала чесън и на момчето не му хареса мн :D :oops: не съм се подготвяла просто и стана бързо..ама още помна как се дръпна :D ама не ме оставиииииии :-) :-D
малее хубава работа :-D :-D :-D

natalkamalka
06-18-2009, 07:32
радвам се, че ви хареса моята история. Наистина беше много романтично.

Aicken
06-18-2009, 08:52
ДА САМ ТЕ ПИТАЛ ?

kristito3
06-18-2009, 11:36
кво се заяждате бе |-( |-(

Marky
06-18-2009, 11:45
хахаха, ако е истинска историята, а не измислица брао! :D
Само ми е странно защо първата ти целувка е била на 16 години... ?
Моята беше на 4 годинки некъде :grin:

ef4etyYy
06-18-2009, 13:04
хахаха, ако е истинска историята, а не измислица брао! :D
Само ми е странно защо първата ти целувка е била на 16 години... ?
Моята беше на 4 годинки некъде :grin:
е кой как се уреди 8-)
иначе хмм хареса ми 8-)

NeZaPoznat
06-18-2009, 13:37
супер историйка.... и козичката накрая :D
Да бе,ша я ближи,сигурно й е цвъкнала една фъшкия :lol:

Стига беее !! Тя е била ДОВОЛНА козичка - ник'ви фъшкии - само рози и момини сълзи е пасла - направо крем за лице ака.

Впрочем някой виждал ли е как изглежда доволна коза ?? :D Щото на мен малко ми е бедна фантазията :-P :-P

kristito3
06-18-2009, 17:15
ми кво да направа..той тръгна да ме целува аз не съм го карала :D :lol:

еми шанс :-D :-D

shandio
06-18-2009, 17:41
мн романтично :) ... само да беше истина :D ии както една приятелка каза че се запознала с гаджето си в WCто :D :D :D

nicolepcd
06-18-2009, 18:57
И мойта първа целувка беше с един селски момък :smt007 :smt008 8-)

vesito13
06-18-2009, 19:07
Не повярвах на историята , но е хубава :)

make_me_love_you
06-18-2009, 19:19
:lol:

malone
06-18-2009, 19:52
Нали за това я питам дали не е имало и продължение... или да го очакваме в категория "Секс" :)Или в здравни проблеми и болести :D

evelinka1122
06-18-2009, 20:04
Не повярвах на историята , но е хубава :)

kristito3
06-18-2009, 20:32
Защо не вярвате в това? :( Гледайте накъде върви света - не вярваме на неща, които са прекалено хубави :( :( :(

5StaR
06-18-2009, 22:40
И какво ? Целувала те е коза, уау страхотно ти си зоофил :) :-)

NeZaPoznat
06-19-2009, 07:02
мн романтично :) ... само да беше истина :D ии както една приятелка каза че се запознала с гаджето си в WCто :D :D :D

Сигурно и е подал хартийка да се избърше :razz: :razz: :razz:

А между другото кой от двамата е объркал тоалетната ..... или е била УНИ СЕКС като на Али Макбийл :-P :-P :-P

п.п. Може да кандидатства за ГИНЕС за най-ароматното място за първа среща :razz: :razz:

ef4etyYy
06-19-2009, 11:44
И мойта първа целувка беше с един селски момък :smt007 :smt008 8-) мхмм :P

desincety92
06-19-2009, 13:05
Дори и да е измислена историята мога да кажа че имаш въображение пиши книги или направо направи филм- супер комедия! :)

DJ_Mrav4o
06-19-2009, 22:15
Готино :)