PDA

View Full Version : Космите на ръцете растат ли по принцип?



excellence
06-17-2009, 12:48
Здравейте
преси месец някъде си изрусих космите на ръцете с Блондор. Отначало всичко беше 6, даже отначало мислех, че са опадали щото не се виждаха въобще. Обаче напоследък гледам избиват черни корени. Това дали е от блондора или те по принцип си растат и без да ги бях изсветлила? Примерно преди да ги изруся не съм забелязала да стават по-дълги. Сега също не знам дали са по-дълги, но се подават черни корени ;( Дали е възможно да са изгорели от блондора и затова да растат, че много силен дойде сякаш (докато чаках да изсъхне чак ме сърбеше кожата :Д ) Дали с кислородна вода и амоняк пак така ще стане, ако опитам??


П.П. НЕ ми казвайте да си ги махам с кола маска или епилатор, няма да ги махам.

lipstik
06-17-2009, 12:50
Аз като си гледам моите косми по рацете са си със същата дължина както преди 10 години.

excellence
06-17-2009, 12:57
е, не говоря в такъв смисъл. Те от преди 10 години сигурно 50 пъти са опадали и пак са порастнали. Имам предвид дали от блондора самата дължина се променя. Или си въобразявам.

mysterious93
06-17-2009, 13:05
при мен същата работа :D ся даже съм на кичури :lol: :lol: и мен ме сърбеше после тва с корените ами нз... мисля че самия блондор "пада", измива се :D щото първо бяха корените, сега имам косми които са си направо черни и други , които са си руси... ам занимавка си е.. трябва секи месец да го правиш тва с блондора че да няма разлики..

billytalent
06-17-2009, 13:08
:razz: На кичури...тва ме разби :razz: :razz:

mysterious93
06-17-2009, 13:17
:razz: На кичури...тва ме разби :razz: :razz:

мдам така им викам :D жалко че са демоде вече :D :D :D всъщност повечето са ми черни и покрая има тук таме руси косми...а за мен няма решение :D тчва с изрусяването за мен е вятър работа.. пък не мога да ги махам.. щото докъдето и да спра винаги ще стои като ръкав.. просто няма някъде прекъснато място.. има мъх който не се вижда но той е чак на рамото.. демек до там тря ги махам.. пък имам много фр които ги махат и сички ги махат до лакътя (щото на горе нямат) ебаси късметлийките :D

YaNcHeToOo
06-17-2009, 13:52
самия блондор "пада", измива се

и според мен е така ;)