PDA

View Full Version : Онази...как и беше името ?..Ах вярно Изневярата..



NotAnotherBoy
06-17-2009, 13:57
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...

alone83
06-17-2009, 14:09
Това пък е най-голямата глупост - когато вече не изпитваш нищо към половинката си да му/й изневериш... Когато вече не изпитвам нищо към някого му го казвам внимателно, с намеци, не директно, старая се да не го нараня (въпреки че, ако те обича, няма как да не го нараниш човека) и всичко свършва. :? Относно изневярата... Това си е просто.. Не знам как да го опиша.. Предателство - ммм не, нещо повече от предателство... Така постъпват само глупаците... :?

Faces
06-17-2009, 14:09
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.

NeZaPoznat
06-17-2009, 14:11
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.

Аз съм от тях !! :-P :-P :-P И хич не ми е зле да ти кажа :-P :-P

alone83
06-17-2009, 14:11
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.
Ммммм.. Точно така...

alone83
06-17-2009, 14:13
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.

Аз съм от тях !! :-P :-P :-P И хич не ми е зле да ти кажа :-P :-P
Само да ти кажа, че като мислиш само за себе си един ден целият свят ще ти обърне гръб и ще останеш сам... Нищо лично, просто съвет - не бъди такъв... После ще страдаш.. Сега си добре, но по-късно..

lipstik
06-17-2009, 14:17
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.

+1 :-x Като не ти харесва човека с който си,просто се разделете и после прави кот си искаш.За какво трябва да го нараняваш този човек?? :-x

NotAnotherBoy
06-17-2009, 14:20
NeZaPoznat,сигорно се гордееш със себе си :)

Hilary_
06-17-2009, 14:23
И според мен е "висша форма на предателство" ... :? Ако не искаш да си с даден човек му го кажи в лицето пък после си се ... под път и над път ... :?

blackvelvet
06-17-2009, 14:26
Не бих изневерила...ако си решил да късаш с този човек,това не е начина.....Седнете,поговорет е...и после по живо,по здраво :)

NotAnotherBoy
06-17-2009, 14:28
Не бих изневерила...ако си решил да късаш с този човек,това не е начина.....Седнете,поговорет е...и после по живо,по здраво :)


Не си ме разбрала, аз не сам изневерявал и нямам намерение никога да го правя,просто ми е чудно вашето мнение по въпроса :)

banbina
06-17-2009, 14:32
странно ми е,все пак за да си с някого или си го харесвал,или дори си го обичал,значи и си го уважавал...въпреки че чувствата са си отишли това не означава че трябва да губиш и уважението си към дадения човек...като се замислиш това означава,че не уважаваш и самия себе си.. :?

blackvelvet
06-17-2009, 14:35
Не бих изневерила...ако си решил да късаш с този човек,това не е начина.....Седнете,поговорет е...и после по живо,по здраво :)


Не си ме разбрала, аз не сам изневерявал и нямам намерение никога да го правя,просто ми е чудно вашето мнение по въпроса :)

Нямах предвид,че си.Казах го хипотетично,но няма значение ;)

hottie
06-17-2009, 14:40
Всеки път като съм изневерявала ни бившите съм осъзнавала, че това е краят и съм късала след това.

kobrichka
06-17-2009, 14:49
Аз съм от хората, който не приемат и не прощават изневяра. Ако съм с даден човек съм само с него, ако вече чувствата не са същите просто се разделяме, защо трябва да го унижавам, като му изневеря и чак след това се разделяме. Изневярата е нещото, което никога не съм прощавала.

TheCinderella
06-17-2009, 14:52
Никога не бих изневерила на човека до себе си, защото след като съм с него значи го уважавам прекалено много, за да го нараня.На мен са ми изневерявали ии знам колко ужасно се чувствах, не бих го причинила на никого.
Ако мисля, че нещата не са като преди, ако не гледам на него по същия начин или нямам чуваства е по - добре да се разделим.
Какво значи да нямам смелост да му кажа в очите?По - добре ли е да му изневеря ... В случай, че съм сигурна, че не мога да продължа тази връзка ще му го обясня по възможно най - деликатния начин.

Faces
06-17-2009, 15:48
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.

Аз съм от тях !! :-P :-P :-P И хич не ми е зле да ти кажа :-P :-P
Като ти чета постовете из темите виждам че кармата вече ти го е върнала много жестоко живей в самозаблуда по добре ти е вижда се но не забравяй че отстрани се вижда най ясно и да ти кажа това което аз виждам буди в мен ей такава реакция :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

lips_of_anegel
06-17-2009, 16:00
Ще споделя нещо от личния си опит.... да изневерявала съм,не един път. Знам,че е отвратително,защото и на мен са ми изневерявали,глупава въртележка се получи,както и да е. Идеята ми е,че има случаи в които човекът до теб ти казва "не може да си отидеш,няма да те пусна" Какво правите тогава? не питам дали изневерявате,това го изключваме в момента като вариант. просто ако ви отговорят така,какво ще направите?

Faces
06-17-2009, 16:21
Ще споделя нещо от личния си опит.... да изневерявала съм,не един път. Знам,че е отвратително,защото и на мен са ми изневерявали,глупава въртележка се получи,както и да е. Идеята ми е,че има случаи в които човекът до теб ти казва "не може да си отидеш,няма да те пусна" Какво правите тогава? не питам дали изневерявате,това го изключваме в момента като вариант. просто ако ви отговорят така,какво ще направите?
Хаха "не можеш да си отидеш няма да те пусна" кви са тия пуберски филми е :D Какво ще направи ще те залепи за себе си ? Това че си била със слаба психиката и като ти е изскърцал със зъби или е направил онова патетично "ще се самоубия" си клекнала да останеш с него е друг въпрос.Няма такова нещо няма да те пусна аз такава ситуация не знам за това били ми обяснила как така няма да те пусне кво стаа ко прай ?

Take_That
06-17-2009, 16:50
Да някои хора наистина прибягват към изневяра, други обаче не - има различн хора, които имат различни идеали. За мен една изневяра е предателство няма значение на коя фаза от връзката е била допусната - дали в началото, в средата или пък в края, когато чувствата са отшумяли (от двете или само от едната страна). Лично аз предпочитам щом връзката не ме прави шастлива и нямам чувства към партньора си просто да кажа:"Край", за да не се мъчим и да не се нараняваме, вместо да му изневеря.....

BaiToq
06-17-2009, 16:57
Много поетични заглавия
пишемЕ... 8-)

TheBeliever
06-17-2009, 17:41
Никога не съм стигала до изневяра. За мен моментът, в който чувствата ми са охладняли до степен, в която съм готова да изневеря, е моментът, в който слагам край на връзката. Преди изневярата.

lonely_girl92
06-17-2009, 17:50
За мен изневярата е най-лошото което някой,който обичам може да ми причини...предпочитам да ми кажат истината (колкото и да боли от нея) отколкото да ме предадат по-този ужасен начин ... това може би е нещото което не бих простила на никой.

mynichka93
06-17-2009, 18:14
Предпочитам когато вече не изпитвам нищо да отида и да поговоря с човека до мен отколкото да правя глупости като изневери и др., защото ако се поставя на мястото на партньора наистина ще ми е ужасно гадно ако разбера за изневяра..ще се чувствам предадена и излъгана..

XTREMEFREERIDE
06-17-2009, 20:46
Никога не съм стигала до изневяра. За мен моментът, в който чувствата ми са охладняли до степен, в която съм готова да изневеря, е моментът, в който слагам край на връзката. Преди изневярата.

Иначе съм склонна да простя всяка изневяра. Не го харесвам това си качество, но незнам, просто бих простила само и само да бъде до мен. :-#

selens
06-17-2009, 21:32
Изневерявала съм .. но не мога да го крия особено ако на връзката ни се вижда края .. тогава просто си го казвам :)

Lapin
06-17-2009, 22:33
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.

Аз съм от тях !! :-P :-P :-P И хич не ми е зле да ти кажа :-P :-P
Само да ти кажа, че като мислиш само за себе си един ден целият свят ще ти обърне гръб и ще останеш сам... Нищо лично, просто съвет - не бъди такъв... После ще страдаш.. Сега си добре, но по-късно..

Точно така е :) вярно е ! Всичко се връща рано или късно ;)

NeZaPoznat
06-18-2009, 10:56
Точно така е :) вярно е ! Всичко се връща рано или късно ;)

Завиждате ли ми ?! :-P :-P :-P

LovelyGirl
06-18-2009, 12:01
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.


Ехеее =D> :mrgreen:

Aicken
06-18-2009, 12:32
Заливам форума с поредната си безмисленна тема...Извинявам се за което :) Просто ми стана чудно когато доиде времето за раздяла,когато вече не изпитвате и не гледате със същото възхищение към половинката си (въпреки,че не ми се е случвало) тогава как постъпвате? При скромния си 18 годишен житеиски опит,съм забелязал,че повечето прибягвате към изневярате,без да имате доблеста да го признаете към половинката си :) И изобщо как я приемате :) Моето мнение е,че това е висша форма на предателство :) Споделете и вие...
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.


Аз съм от тях !! :-P :-P :-P И хич не ми е зле да ти кажа :-P :-P


лъжеш :)

NeZaPoznat
06-18-2009, 13:23
Не лъжа ! Не лъжаааааа :D :D :D Защо мислиш съм в добро настроение толкова често :-P :-P

Faces
06-18-2009, 13:40
За мен изневярата е все едно да се изплюеш в лицето на половинката си и да забиеш после шамар.Изключително долна постъпка това биха го направили хора без капка доблест някви нещастни хорица дето живеят за собствения си задник без да се замислят че човека до тях има чувста и може да бъде адски много наранен.Кармата на всички го връща това съм го виждал със собствените си очи не един и два пъти така че мислите кво правите.


Ехеее =D> :mrgreen:
:mrgreen: :-)

KypBap
06-18-2009, 15:34
Винаги има наранен/а ... така че тези които казват друго много здраве а за изневярата това си е глупост няма какво да спечелиш като изневериш като вече нямаш към дадения човек с изневярата просто може да го нараниш не да спечелиш нещо :(

Aicken
06-18-2009, 15:42
Не лъжа ! Не лъжаааааа :D :D :D Защо мислиш съм в добро настроение толкова често :-P :-P


не си такъв то ти личи по постовете , може би си бил наранен или измамен от някоя к..... :D

или може да съм се объркал просто по постовете

Ilikeliljon
06-18-2009, 16:54
Никой не харесва изневярата, ама като стане въпрос за това какво е изневяра и се започва със свободните съчинения за успокояване на съвестта :razz: :razz: :razz: :razz:

vampirekiss
06-18-2009, 19:16
Ако даден човек ми е омръзнал просто ще му го кажа.Никога не бива да казвам Никога,но наистина при никакви обстоятелства не бих изневерила.Е,вярно е,че нищо не мога да зная 100% и може и да ми щукне нещо,но ако направя подобно нещо,то поне ще имам свмелостта да си призная.

Wrathchild
06-19-2009, 10:03
Не бих изневерила на сегашният си. Такова нещо не бих му причинила. Изневеря ли - значи съм приключила. А за 2 години съм видяла много лошо от него. Но и толкова добро, че да не ми позволи да си играя с него.
В предишната ми връзка, обаче, беше друго. Там изневерявах често. И вината беше и моя, защото не трябваше да се поддавам на манипулации от страна на тогавашния, а наистина да го оставя.

NeZaPoznat
06-19-2009, 11:33
Не мислех да се връщам към темата, но многото цитати на мнението ми ме принуждават да отговоря.
По ред:

Само да ти кажа, че като мислиш само за себе си един ден целият свят ще ти обърне гръб и ще останеш сам... Нищо лично, просто съвет - не бъди такъв... После ще страдаш.. Сега си добре, но по-късно..

И това ми го казва човек с ник alone83 / самотен83. Ти като не изневеряваш защо си АЛОУН а ?!!


Като ти чета постовете из темите виждам че кармата вече ти го е върнала много жестоко живей в самозаблуда по добре ти е вижда се но не забравяй че отстрани се вижда най ясно и да ти кажа това което аз виждам буди в мен ей такава реакция :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По принцип не взимам насериозно хора, които имат в речника си думи като 'карма', 'чакра' и други подобни споменавани в 'Канал 2001'. Чети по надолу - там ще изложа по-подробен 'астрал' .. но се замисли върху факта - защо ти следиш и четеш моите постове, а аз не чета твоите ? Не си напъвай 'чакрите' да ми отговяряш.


NeZaPoznat,сигорно се гордееш със себе си :)

А ти сигОрно се гордееш с правописа си ...



Не лъжа ! Не лъжаааааа :D :D :D Защо мислиш съм в добро настроение толкова често :-P :-P
не си такъв то ти личи по постовете , може би си бил наранен или измамен от някоя к..... :D
или може да съм се объркал просто по постовете

Няма да влизам в още подробности за съдбата си. Ще ви кажа само, че ми се случи нещо от което живота ми се преобърна. Оттогава се мъча да спазвам един принцип - да не правя една грешка повече от веднъж.
За какво точно говоря:

Първата си голяма любов я чаках близо половин година да и дойде музата за секс защото все ми повтаряше, че ‘не е готова’ и, че ‘ако държа много на нея - трябва да я изчакам’. За тези , които не следят моите постове ще кажа, че в края на краищата друг я из*ука и тя ме напусна. С второто ми момиче също се държах като абсолютен кавалер и макар че имах 1-2 шанса да и изневеря не го направих, защото държах да съм и верен. После се оказа, че през последния месец от връзката ни тя е кръшкала почти всеки ден с един неин съученик, а вечер все я болеше я глава, я г*з , я нещо друго и не беше в настроение.

След подобни преживявания и в комбинация с онова нещо, за което няма да пиша седнах един ден и премислих наново всичко.
До какъв извод стигнах:

Ако нямаш сигурно доказателство за една връзка - семейство, деца и др. не е оправдано да си верен на всяка цена, защото в момента когато те изоставят оставаш излъган от въпросния човек, на който си дал всичко от себе си и си бил верен, а той в края на краищата се е подиграл с твоето уважение и вярност.
Ясен ли съм ?!

Именно за това сега нямам особени угризения ако трябва да кръшна защото нямам и доказателства, че връзката ми с гаджетио ми НЕ е временна. Сигурен съм, че поне един от членовете на форума знае за какво говоря ....
В същност мисля да пусна и тема защото ми се случва нещо, за което не съм много подготвен. От кармата ще да е ... :-P :-P

Aicken
06-19-2009, 11:51
много добра логика , блестящо мислене


въпроса е занапред да не се объкаш и да нараниш грешния човек..

Ilikeliljon
06-19-2009, 11:59
Хм интересна история, от трън та на глог. Е нека и аз ти кажа нещо от личен опит. При мен такива неща не са получаваха, защото опознавам човека срещу мен и знам доколко е способен на това или онова. Сега сигурно ще се изсипят още мнение, че и те познавали, ама еди какво си станало. Ако е станало значи не са познавали човека до себе си. Аз съм бил кавалер и не съжалявам, защото насреща винаги е имало разбиране и уважение към мен. Сори, ако ти си бил излъган и не си го получил, но няма да е зле и да помислиш, защо си бил излъган, вероятно защото не си опознал добре човека до себе си. :) :)

NeZaPoznat
06-19-2009, 12:19
Хм интересна история, от трън та на глог. Е нека и аз ти кажа нещо от личен опит. При мен такива неща не са получаваха, защото опознавам човека срещу мен и знам доколко е способен на това или онова. Сега сигурно ще се изсипят още мнение, че и те познавали, ама еди какво си станало. Ако е станало значи не са познавали човека до себе си. Аз съм бил кавалер и не съжалявам, защото насреща винаги е имало разбиране и уважение към мен. Сори, ако ти си бил излъган и не си го получил, но няма да е зле и да помислиш, защо си бил излъган, вероятно защото не си опознал добре човека до себе си. :) :)

Ами не съм ясновидец. За да опозная едно момиче - трябва да съм с нея достатъчно дълго време. Как да стане ??!! :?

NeZaPoznat
06-19-2009, 12:23
Ето вижте сега пък пред какво съм изправен:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=255768

А де ?!! :?

Faces
06-19-2009, 13:59
NeZaPoznat а ти помисли защо аз се смея на постовете ти а ти се мъчиш да ми обесняваш колко съм ти безразличен и т.н. имаш много да видиш от живота не те знам на колко си годинки ама сякаш си растял само под сянката на големите дървета ако се сещаш кво намеквам 8)

NeZaPoznat
06-22-2009, 07:18
NeZaPoznat а ти помисли защо аз се смея на постовете ти а ти се мъчиш да ми обесняваш колко съм ти безразличен и т.н. имаш много да видиш от живота не те знам на колко си годинки ама сякаш си растял само под сянката на големите дървета ако се сещаш кво намеквам 8)

Смехът е здраве !! :grin: :grin: Смей се до насита :-P

На 21 годинки съм :grin: а ти ? !

Блокнала ми е чакрата и не знам за кФо ми говориш, но ако ми обЕсниш ... може :grin: :grin: